Covid-19 Latvijā apstiprina vēl 3 cilvēkiem

Latvijā aizvadītajā diennaktī konstatēti trīs jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 692 Covid-19 testi. Reģistrēti trīs jauni saslimšanas gadījumi.

Pēdējā laikā jaunatklātie Covid-19 saslimšanas gadījumi visbiežāk saistīti ar ieceļošanu no ārvalstīm. Šajā gadījumā divi no Covid-19 slimniekiem ar vīrusu inficējušies no citiem slimniekiem, kas ar Covid-19 saslimuši ārzemēs, bet vienā gadījumā informāciju vēl pārbauda.

Latvijā kopā veikti 158 518 izmeklējumi, saslimušas 1127 personas, 1000 izveseļojušās, bet 30 mirušas.

Pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas pieci pacienti: četri pacienti ar vidēji smagu, bet viens pacients ar smagu slimības gaitu.

Kopā no stacionāra izrakstīts 181 pacients, liecina Nacionālā veselības dienesta dati.

KONTEKSTS:

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

Līdz jūnija beigām pasākumos iekštelpās bija ļauts pulcēties ne vairāk kā 100, bet ārtelpās – ne vairāk kā 300 cilvēku. Savukārt no jūlija pasākumos ārā drīkst pulcēties 1000 cilvēki; no augusta šie griesti būs - 3000 cilvēku. Ierobežojumi iekšā atkarīgi no telpas lieluma. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Bet sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti