Rīta Panorāma

Koncertuzvedums «Nora un Viktors. Zelta duetam 50»

Rīta Panorāma

Itālijā sācies Viaredžo karnevāls

Vīnē pastiprinās Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus

Vīnē pastiprinās Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus

Austrijas galvaspilsētā Vīnē pastiprinās Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus. No 1. oktobra daļu pasākumu un izklaides vietu varēs apmeklēt tikai vakcinētas personas vai tie, kuri izveseļojušies no bīstamās slimības.

"Pasākumos varēs piedalīties tikai vakcinētie vai tie, kas izveseļojušies. Es vēlētos precizēt – tas attiecas uz pasākumiem, kuros piedalās vairāk nekā 500 cilvēku, un nav atšķirības, vai tie notiek iekštelpās vai ārā," paziņoja Vīnes mērs Maikls Ludvigs.

Līdzīga prasība izvirzīta arī bāru un naktsklubu apmeklētājiem, savukārt darbinieki varēs turpinās strādāt arī  gadījumā, ja uzrādīs negatīvu testa rezultātu. Visos veikalos vajadzēs nēsāt medicīnisko masku, bet nākotnē "zaļo caurlaidi" varētu pieprasīt visiem darbiniekiem.

Visu šo pasākumu mērķis ir veicināt vakcinācijas procesu, jo Austrijā potes pret Covid-19 saņēmuši apmēram 60% iedzīvotāju. Vīnē ir vislielākais jauno inficēšanās gadījumu skaits valstī, un medicīnas  iestādēs jau jāatliek plānotās operācijas, lai izvairītos no pārslodzes intensīvās terapijas nodaļās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti