Vācijā Covid-19 dēļ noteiks jaunus pulcēšanās ierobežojumus

Vācijā Covid-19 pandēmijas dēļ noteiks jaunus ierobežojumus. Kanclere Angela Merkele informēja, ka epidēmijas vissmagāk skartajos reģionos svinībās iekštelpās nevarēs pulcēties vairāk par 25 cilvēkiem.

"Vietās, kur nedēļā reģistrē vairāk nekā 35 jaunus infekcijas gadījumus uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju, sabiedriskās vai nomātās telpās varēs pulcēties ne vairāk par 50 cilvēkiem, bet privātmājās – ne vairāk par 25 personām. Vietās, kur inficēšanās rādītāji ir sliktāki, šie skaitļi attiecīgi ir 25 un 10," paziņoja Merkele.

Vācijas kanclere informēja, ka jaunie ierobežojumi noteikti, jo daudzi infekcijas uzliesmojumu valstī saistīti ar kāzām, ģimenes pasākumiem vai ballītēm.

Viņa norādīja, ka rudens un ziemas mēnešos koronavīruss, visticamāk, turpinās izplatīties, un tas ir pamats nopietnām bažām.

Vācijā līdz šim brīdim kopumā konstatēti 290 000 inficēšanā gadījumi, un pēdējā diennaktī atklāti gandrīz 2000 jauni inficētie.

Covid-19 gadījumu skaits pieaug arī citās valstis, tai skatā Krievijā. Tāpēc galvaspilsētas Maskavas skolās divas nedēļas būs brīvdienas. Pilsētas mērs Sergejs Sobjaņins pagājušajā nedēļā ieteicis cilvēkiem, vecākiem par 65 gadiem un ar hroniskām veselības problēmām, palikt mājās. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti