Tramps un Putins varētu tikties Vjetnamā

Krievijas prezidents Vladimirs Putins un ASV prezidents Donalds Tramps varētu tikties nākamajā nedēļā paredzētajā Āzijas un Klusā okeāna valstu ekonomiskās sadarbības samitā Vjetnamā, ziņo “NY Post”.

Arī citi ārvalstu mediji norāda, ka Tramps vēlas tikties ar Putinu, lai pārrunātu norises Ziemeļkorejā, Sīrijā un Ukrainā.

Tāpat Krievijas prezidenta pārstāvis Dmitrijs Peskovs apliecinājis, ka šāda tikšanās patiešām ir iespējama un par to ir runāts. “Ir grūti pārvērtēt to svarīgumu un nozīmību, kas starptautiskajās attiecībās ir jebkādiem kontaktiem starp Krievijas un ASV prezidentiem,” norādījis Peskovs.

 Šāda tikšanās būtu ļoti zīmīga, ņemot vērā, ka ASV sākusies izmeklēšana par Krievijas iejaukšanos pērn notikušajās ASV prezidenta vēlēšanās.

Šonedēļ Tramps devās savā pirmajā vizītē uz Āzijas valstīm. Šajā Āzijas braucienā ir paredzēta dalība Āzijas-Klusā okeāna valstu Ekonomiskās sadarbības samitā, kurā jāpiedalās arī Putinam.

Kremlī norāda, ka pašlaik tiek saskaņotas detaļas par abu prezidentu otro savstarpējo tikšanos. Krievijas prezidenta administrācija iespējamo tikšanos sauc par ļoti svarīgu.

Arī Tramps komentējis iespējamo tikšanos ar Krievijas kolēģi. Viņš teicis, ka Krievija var palīdzēt Ziemeļkorejas un Sīrijas jautājumā, tāpat nepieciešams runāt arī par Ukrainu.

Pirmā Trampa un Putina divpusējā tikšanās notika Hamburgā, kad šajā Vācijas pilsētā notika G20 valstu samits. Toreiz mediju uzmanību izsauca fakts, ka Tramps un Putins pēc vienas, oficiālas sarunas tikās vēlreiz un šīs sarunas saturs plašākai publikai nekļuva zināms.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti