Martins Dukurs: Uzzinot par Tretjakova diskvalifikāciju, naktī aizskrēju apskaut tēvu

Latvijas skeletonists Martins Dukurs, kuram pēc trešdien pieņemtā Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) lēmuma diskvalificēt Aleksandru Tretjakovu pienāktos 2014. gada Soču olimpisko spēļu zelta medaļa, atklāj, ka ir patiesi priecīgs, lai gan sākotnēji neticēja, ka kaut kas tāds varētu notikt.

„Sākotnēji es šo situāciju biju modelējis galvā un domāju, ka nebūs tāda prieka, bet prieks ir,” pēc lēmuma uzzināšanas teica skeletonists.

„Nakts vidū sāka telefons zvanīt netipiski daudz un nākt īsziņas. Apskatījos, un bija skaidrs. Ieskrēju tēva istabā un apskāvu viņu,” par savām emocijām, uzzinot SOK lēmumu nakts vidū, stāsta latvietis.

„Protams, tajā brīdī būtu pavisam cits tas emocionālais kāpums,” teica sportists. „Labāk vēlāk nekā nekad,” viņš piebilda.

„Vasarā biju to nolicis malā. Domāju, ka viņi atkal ar rubļiem bija izrullējuši to savu situāciju kārtējo reizi,” teica Martins Dukurs. Tomēr viņš atzīst, ka pēc pirmajām slēpotāju diskvalifikācijā sācis ticēt, ka arī Tretjakovam iespējama diskvalifikācija.

Uzzinot, ka bronzas godalga pienākas Tomasam Dukuram, sportists pasmējies, ka olimpisko medaļu var iegūt arī guļot.

Jau iepriekš tika vēstīts, ka pēc krievu skeletonista diskvalifikācijas uz Soču olimpisko spēļu zelta medaļu pretendē Martins Dukurs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Skeletons
Sports
Jaunākie
Interesanti