Sports / Skeletons
Martins Dukurs starpsezonā izstrādās radikāli atšķirīgas skeletona kamanas
Gatavošanos nākamajiem startiem arī starpsezonā turpina skeletonists Martins Dukurs, kam fiziskajā sagatavotībā aprīlis ir atpūtas laiks, tomēr tehnikas attīstīšana ir nepārtraukts process. Sportists neklātienes intervijā Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" otrdien pastāstīja, ka taps kamanas, kas tehnoloģiski būtiski atšķirsies no savām priekštecēm.
Brāļiem Dukuriem zelts un sudrabs Eiropas čempionātā. Uzvaras mirkļi
Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē sestdien Pasaules kausa astotā posma sacensības skeletonā, kuras vienlaikus bija arī Eiropas čempionāts, triumfēja Martins Dukurs, tiekot jau pie 11. Eiropas čempiona titula un triumfējot arī Pasaules kausa kopvērtējumā. Otrajā vietā Tomass Dukurs, kurš šajā sezonā pirmo reizi kāpa uz goda pjedestāla.
Skeletonisti Dukuri Siguldā pieslīpē prasmes pirms Pasaules kausa posma
Nākamajā nedēļas nogalē Latvijā risināsies sezonas pēdējais posms Pasaules kausa izcīņā skeletonā un bobslejā. Treniņos tehniku un braukšanas prasmes Siguldā jau slīpē skeletonisti Martins un Tomass Dukuri, kam mājas trasē būs iespēja cīnīties arī par Eiropas čempionāta medaļām. 
Latviešu skeletonistiem Eiropas kausa posmā Siguldā medaļu birums
Latvijas skeletonistes Endija Tērauda un Dārta Zunte sestdien Siguldā notiekošajā Eiropas kausa ceturtajā posmā izcīnīja attiecīgi zelta un sudraba medaļas. Zelts arī vīriešu konkurencē - to izcīnīja Krists Netlaus, savukārt Mārtiņam Muižniekam nācās samierināties ar bronzu, liecina organizatoru informācija.
Latvijas jaunajiem skeletonistiem izmaiņas noteikumos nākušas par labu
Lielākās izmaiņas vairumam skeletonistu nācās veikt pēc jauno noteikumu stāšanās spēkā, kas paredz, ka sportists kopā ar kamanām nedrīkst svērt vairāk par 120 kilogramiem. Tādējādi smagākajiem nācās nomest ķermeņa svaru vai veikt izmaiņas savā braucamajā. Treneris Dainis Dukurs jau atzinis, ka izmaiņas traucējot, jo kamanas vadīt grūtāk. Bet pie tā ir jāpierod, un tas ir tikai laika jautājums.
Jaunākie
Interesanti