U-20 Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālā Senegālas futbolisti uzvar Nigēriju. Svarīgākās epizodes

Polijas pilsētā Lodzā turpinās futbola kaislības U-20 vecuma grupā, un pirmdien Pasaules kausa izcīņas astotdaļfinālā cīnījās Senegālas un Nigērijas izlases. Šajā duelī ar 2:1 uzvarēja Senegālas jaunieši, nodrošinot sev vietu turnīra ceturtdaļfinālā.

Šajā Āfrikas valstu duelī spēles rezultāts tika atklāts 36. minūtē, kad Senegālas izlasi vadībā izvirzīja Amadou Sagna.

Senegāla izvirzās vadībā

Lai gan Nigērijas izlasei bija iespējas izlīdzināt rezultātu, pirmajā puslaikā tas neizdevās. Tieši otrādi - jau kompensācijas laikā Ibrahima Niane Senegālas labā guva jau otros vārtus.

Senegālai otrais vārtu guvums

50. minūtē gan Nigērijai izdevās nedaudz sadeldēt rezultāta starpību, kad vārtus guva Sukess Makanjuola. Lai arī kā Nigērijas U-20 izlase centās izraut neizšķirtu, tomēr tas neizdevās.

Nigērija samazina vārtu starpību

Pirmdien pirms tam Ukrainas jaunieši ar 4:1 uzvarēja Panamas vienaudžus, bet Ekvadoras U-20 izlase ar 3:1 pieveica Urugvaju.

Finālturnīra grupu kārtā piedalījās 24 komandas, no kurām 16 labākās vienības iekļuva izslēgšanas turnīrā.

Čempioni kļūs zināmi finālspēlē 15. jūnijā Lodzā.