Itālijas un Urugvajas futbolisti sasniedz U-20 Pasaules kausa finālu. Spilgtākās epizodes

Ar pusfināla spēlēs gūtām uzvarām Itālijas un Urugvajas futbolisti ceturtdien Argentīnā nodrošināja dalību U-20 Pasaules kausa titula mačā. Itālieši ar 2:1 uzvarēja Dienvidkorejas izlasi, savukārt Urugvajas futbolisti ar 1:0 pieveica Izraēlu.

Uzvaru Itālijai ar teicamu tiešo brīvsitienu 86. minūtē nodrošināja 17 gadus vecais Simone Pafundi, kurš tikai četras minūtes iepriekš devās laukumā uz maiņu.

Simone Pafundi gūst Itālijai uzvaras vārtus

Pērn Pafundi kļuva par 100 gados jaunāko debitantu, kas piedalījies Itālijas nacionālās valstsvienības spēlē.

Itālijas futbolisti atklāj rezultātu

Rezultātu 14. minūtē atklāja Čezāre Kasadei, no soda laukuma robežas trāpot vārtu augšējā stūrī. Viņam tas bija jau septītais vārtu guvums turnīrā sešās spēlēs. Vadībā itālieši gan bija mazāk nekā 10 minūtes, jo tiesnesis pēc video noskatīšanās fiksēja pārkāpumu soda laukumā un Lī Sungvons no 11 metru atzīmes atjaunoja neizšķirtu.

Dienvidkorejas izlase panāk 1:1

Itālieši trešajā U-20 Pasaules kausa turnīrā pēc kārtas spēlēja pusfinālā, bet līdz šim augstāk par 3. vietu nebija tikuši.

Iepriekš ceturtdien vietu finālā nodrošināja Urugvajas izlase, kas ar 1:0 uzvarēja Izraēlas futbolistus.

Bez vārtu guvuma noslēdzās pirmais puslaiks, kurā vārtu gūšanas iespēju nebija daudz, bet izcelties varēja gan urugvajieši, gan pretuzbrukumos arī Izraēlas futbolisti.

Andersons Duarte gūst Urugvajai uzvaras vārtus

Uzvaru Urugvajai 61. minūtē nodrošināja Andersons Duarte, paspējot pirmais pie bumbas, kas atlēca no vārtu staba.

Finālā Urugvaja spēlēs trešo reizi un pirmoreiz pretendēs uz trofeju.

Ceturtdaļfināla Izraēla Brazīlija epizodes

Izraēlas izlase ceturtdaļfinālā pagarinājumā pārspēja Brazīliju (3:2), savukārt urugvajieši iepriekšējā kārtā izcīnīja uzvaru pār ASV (2:0).

Ceturtdaļfināla Urugvaja ASV epizodes

Itāliešiem vietu pusfinālā nodrošināja uzvara pār Kolumbiju (3:1).

Itālijas un Kolumbijas spēles epizodes

Dienvidkorejas izlase cīņā par vietu četru spēcīgāko komandu vidū papildlaikā pieveica Nigēriju (1:0).

Dienvidkorejas un Nigērijas spēles epizodes

Finālturnīrā startēja 24 valstu nacionālās izlases, kas bija sadalītas sešās grupās un spēlēja četrās pilsētās – Laplatā, Santjago del Estero, Mendosā un Sanhuanā. Astotdaļfinālā iekļuva pa divām spēcīgākajām katras grupas komandām un četras labākās trešās vietas ieguvējas, turpinot cīņu izslēgšanas turnīrā.

U-20 Pasaules kausa ieguvēji kļūs zināmi finālā Laplatas pilsētā 11. jūnijā, kad notiks arī spēle par 3. vietu.