Spānijas un Japānas futbolistes sasniedz U-20 Pasaules kausa finālu

Spānijas un Japānas sieviešu futbola izlases ceturtdien Kostarikā sasniedza U-20 Pasaules kausa finālu.

Turnīrā nevienā spēlē nezaudējušās japānietes pusfinālā ar 2:1 uzveica Brazīlijas izlasi, savukārt Spānijas futbolistes ar 2:1 bija pārākas par Nīderlandi.

Spānijas izlasē abus vārtus guva Inma Gabarro, pirmajā puslaikā nodrošinot komandai 2:0 pārsvaru. Nīderlandei otrajā puslaikā ar vienu vārtu guvumu atbildēja Rosa van Gola.

Japānas futbolistes pirmajā puslaikā vadībā izvirzīja Judzuki Jamamoto, bet pēc pārtraukuma brazīlietēm neizšķirtu atjaunoja Miriama Krista Kavalkante. Uzvaras vārtus Japānai spēles beigu daļā guva Maika Hamano.

Nīderlandes futbolistes izslēgšanas turnīru sāka ar uzvaru ceturtdaļfinālā 2:0 pār Nigērijas vienaudzēm, savukārt spānietes ar 1:0 bija pārākas par Meksikas izlasi. Brazīlietēm vietu pusfinālā nodrošināja uzvara 1:0 pār Kolumbiju, tikmēr japānietes ceturtdaļfinālu pret Francijas izlasi aizvadīja neizšķirti 3:3, bet bija pārākas pēcspēles 11 metru sitienos (5:3).

U-20 Pasaules kausa finālturnīrā startēja 16 komandas, kas tika sadalītas četrās grupās. Pēc apļa izspēles katras grupas divas spēcīgākās komandas iekļuva ceturtdaļfinālā.

Turnīra noslēgumā fināls un spēle par 3. vietu Sanhosē pilsētā notiks svētdien, 28. augustā. Izšķirošās spēles tiešraidē varēs redzēt replay.lv.