Argentīna uzvar un iekļūst Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfinālā

Dramatiskā cīņā Sanktpēterburgā Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfinālā iespraucās Argentīna, spējot ar rezultātu 2:1 uzvarēt Nigērijas izlasi. Ar vārtu guvumu beidzot izcēlās arī argentīniešu futbola zvaigzne Lionels Mesi.

Argentīnas futbolisti ļoti aktīvi iesāka spēli, taču Nigērijas izlase labi spēlēja aizsardzībā, neitralizējot bīstamos momentus.

14. minūtē beidzot sevi parādīja Argentīnas futbola lielākā zvaigzne - pirmais gols šajā turnīrā Lionela Mesi rēķinā.

Lionels Mesi izvirza Argentīnu vadībā

34. minūtē Mesi bija iespēja palielināt pārsvaru, bet, izpildot tiešo brīvsitienu, bumba trāpīja pa vārtu stabiņu.

Mesi brīvsitiens - bumba trāpa pa vārtu stabu

Pirmā puslaika turpinājumā argentīnieši turpināja uzbrukumus, taču spēles rezultāts uz tablo vairs nemainījās.

Spēles intriga atjaunojās otrā puslaika sākumā, kad Nigērija tika pie 11 metru soda sitiena un Viktors Mozess izlīdzināja rezultātu.

Tiesnesis nozīmē 11 metru soda sitienu

Mozess realizē soda sitienu un izlīdzina rezultātu

Strīdīga situācija izveidojās, kad Nigērija devās pretuzbrukumā un tika izdarīts centrējums soda laukumā. Markosam Roho bumba trāpīja pa roku, taču 11 metru soda sitiens gan netika piespriests.

Tiesnesis nepiešķir 11 metru soda sitienu

87. minūtē tribīnes atdzīvojās, argentīnieši sāka gavilēt, jo aizsargs Markoss Roho atkal izvirzīja savu komandu vadībā.

Markoss Roho ieved Argentīnu astotdaļfinālā

Argentīnas izlase šo turnīru iesāka ar sūru neizšķirtu 1:1 pret spītīgo Islandi – izlasi, kas jau Eiropas futbola čempionātā pārsteidza kājbumbas pasauli. Bet turpinājumā Argentīnai sekoja smaga sagrāve pret Horvātiju – 0:3.

Tikmēr Nigērijas izlase, kuras formastērpi jau nosaukti šajā turnīrā par visskaistākajiem, turnīru iesāka ar zaudējumu Horvātijai (0:2), bet vēlāk ar 2:0 pārspēja Islandi.