Florbolists Raitums: Galvas augšā un jāturpina cīnīties

Pēc Latvijas florbola izlases sāpīgā zaudējuma Šveices valstsvienībai sestdien, atklājot pasaules čempionātu, valstsvienības spēlētājs Artis Raitums Latvijas Florbola savienībai atklāja, ka spēlei komanda bijusi labi sagatavojusies,

“Es domāju, ka mēs bijām labi sagatavojušies pret Šveici, to parādīja spēles sākums,” norādīja Raitums, stāstot ar pirmo trešdaļu, kur brīdi Latvijas izlase pat bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru, bet pārtraukumā aizgāja pie rezultāta 3:2.

Viņaprāt, izlase ir parādījusi, ka varbūt nav tā tehniski meistarīgākā, bet ir pierādījusi, ka spēlētājiem sirdīs ir florbols, un spēlē par savu valsti puiši atdod visu. “Mums nav ko skumt. Turnīrs ir sācies, pierādījām, ka mēs varam spēlēt pret jebkuru pretinieku, tā kā galvas augšā un jāturpina cīnīties,” pozitīvi noskaņots bija spēlētājs.

Raitums uzskata, ka arī čempionāta turpinājumā vairāk jāturas pie spēles plāna – galvenie uzsvari ir noturēt savu aizsardzību un spēlēt vairāk ar bumbiņu uzbrukumā. Pēdējais gan sestdienas spēlē īpaši neesot veicies.

Jau svētdien spēle pret mājinieci Čehiju, kas, domājams, pulcēs visai lielu atbalstītāju skaitu. Raitums pauda, ka ir prieks spēlēt pie pilnām tribīnēm, un pat neesot īpaši lielas nozīmes, vai skatītāji ir savi vai pretinieku atbalstītāji.