Sports / Florbols
Pirmā uzvara pasaules čempionātā Latvijas florbolistēm paver ceļu uz ceturtdaļfinālu. Svarīgākās epizodes
Latvijas sieviešu florbola valstsvienība trešdien Šveicē ar 6:4 uzvarēja norvēģietes pirmajā spēlē izslēgšanas turnīrā un nodrošināja dalību pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Latvietes pirmajās divās trešdaļās pa reizei atspēlēja minimālu deficītu, bet pēdējā perioda sākumā panāca drošāku trīs vārtu pārsvaru. Trīs vārtus uzvarētājām guva Simona Grāpēna.
Latvijas florbolistes pēc nervoza starta cer uz labāku turpinājumu pasaules čempionātā
Ar pirmajām spēlēm Šveicē sācies pasaules čempionāts florbolā sievietēm. Latvija ir viena no pasaules florbolā spēcīgākajām valstīm gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē, esot turpat aiz labāko četrinieka. Šajā pasaules čempionātā mūsu valstsvienībai trāpījusies ļoti spēcīga grupa – Zviedrija un Čehija noteikti plāno cīnīties par zeltu, savukārt nosacīti vājākā komanda grupā ir Slovākija, ko uzskata par galveno konkurenti cīņā par kāroto 5.vietu. 
Latvijas florbola izlase pirms pasaules čempionāta kvalifikācijas - uz finanšu sēkļa
Nav noslēpums, ka kvalitatīvi aizvadīts sagatavošanās posms pirms nozīmīgām sacensībām ir labu rezultātu priekšnoteikums. Šogad gatavošanās posmā naudas trūcis daudziem sportistiem un arī federācijām sacensību rīkošanai. Tagad šai kompānijai pievienojušies Latvijas vīriešu florbola izlases spēlētāji - viņiem pēc diviem mēnešiem Liepājā būs pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrs, bet finanses vai drīzāk to trūkums rada nevēlamas problēmas gan treneriem, gan spēlētājiem.
Nebijis pavērsiens Latvijas florbolā - jaunie līderi dodas meklēt laimi ārzemēs
Arvien tuvāk nāk rudens, kas iezīmē jaunās sezonas sākumu daudzos sporta veidos, tostarp florbolā. Vasara Latvijas florbolā aizvadīta relatīvi mierīgi, taču, kā parasti, arī mierīgā vasarā ir kāds izņēmums, proti, trīs virslīgas klubi šķīrušies no saviem gados ļoti jaunajiem līderiem, kuri devušies izmēģināt laimi ārzemēs. Latvijas florbolistiem iepriekš pārmesta palikšana mājās, bet jaunā tendence varētu dot pozitīvu grūdienu attīstībai gan pašiem spēlētājiem, gan nacionālajai izlasei.
Latvijas florbola čempionātā kulminācija - finālspēles par medaļām
Latvijas florbola čempionātā klāt izšķirošās spēles - "Arēnā Rīga" sestdien noskaidrosies titula ieguvēji gan vīriešiem, gan sievietēm. Sešas komandas aizvadīs trīs finālspēles, lai noskaidrotu, kuru vienību spēlētāji ir labāki, meistarīgāki un arī veiksmīgāki. Vīriešu finālu tiešraidē plkst. 19.20 varēs redzēt LTV7 un replay.lv. 
Latvijas florbola čempionātā sākas izslēgšanas spēļu laiks
Februāra beigas un marta sākums tradicionāli ir laiks, kad florbolam uzmanību sāk pievērst arī tie, kas šim sporta veidam ikdienā neseko, jo sezona pamazām tuvojas noslēgumam un šajā nedēļas nogalē astoņas komandas sāks cīņu par iespēju spēlēt "Arēnā Rīga" aprīļa vidū. Regulārā sezona šoreiz bijusi krietni vien sīvāka nekā iepriekš un tas sola ļoti skatāmas spēles arī izslēgšanas turnīra dueļos.
Jaunākie
Interesanti