Sports / Florbols
Pirmā uzvara pasaules čempionātā Latvijas florbolistēm paver ceļu uz ceturtdaļfinālu. Svarīgākās epizodes
Latvijas sieviešu florbola valstsvienība trešdien Šveicē ar 6:4 uzvarēja norvēģietes pirmajā spēlē izslēgšanas turnīrā un nodrošināja dalību pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Latvietes pirmajās divās trešdaļās pa reizei atspēlēja minimālu deficītu, bet pēdējā perioda sākumā panāca drošāku trīs vārtu pārsvaru. Trīs vārtus uzvarētājām guva Simona Grāpēna.
Latvijas florbolistes pēc nervoza starta cer uz labāku turpinājumu pasaules čempionātā
Ar pirmajām spēlēm Šveicē sācies pasaules čempionāts florbolā sievietēm. Latvija ir viena no pasaules florbolā spēcīgākajām valstīm gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē, esot turpat aiz labāko četrinieka. Šajā pasaules čempionātā mūsu valstsvienībai trāpījusies ļoti spēcīga grupa – Zviedrija un Čehija noteikti plāno cīnīties par zeltu, savukārt nosacīti vājākā komanda grupā ir Slovākija, ko uzskata par galveno konkurenti cīņā par kāroto 5.vietu. 
Latvijas florbola izlase pirms pasaules čempionāta kvalifikācijas - uz finanšu sēkļa
Nav noslēpums, ka kvalitatīvi aizvadīts sagatavošanās posms pirms nozīmīgām sacensībām ir labu rezultātu priekšnoteikums. Šogad gatavošanās posmā naudas trūcis daudziem sportistiem un arī federācijām sacensību rīkošanai. Tagad šai kompānijai pievienojušies Latvijas vīriešu florbola izlases spēlētāji - viņiem pēc diviem mēnešiem Liepājā būs pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrs, bet finanses vai drīzāk to trūkums rada nevēlamas problēmas gan treneriem, gan spēlētājiem.
Jaunākie
Interesanti