«Riga Fashion Mood» iepazīstinās ar latviešu modes aktualitātēm

Spilves lidostas ēkā 3. un 4. oktobrī norisināsies modes festivāls "Riga Fashion Mood", kurā tiks izrādītas vairāk nekā 15 Latvijas vadošo un jauno modes dizaineru kolekcijas pieaugušajiem un bērniem, lsm.lv pavēstīja festivāla rīkotāji.

„"Riga Fashion Mood" ir modes mīļotāju un dizaineru atzīts un prestižs pasākums. Pavasarī un vasarā mēs modi aizvedām uz Ventspili un Jūrmalu, kur izrādījām mūsu dizaineru "Premium" kolekcijas. Šoruden modes festivāls atgriežas Rīgā, lai iepazīstinātu ar latviešu zīmolu aktuālajām un nākamās sezonas kolekcijām. Šoreiz mēs piedāvājam īpašu iespēju arī jaunajiem un topošajiem dizaineriem. Sadarbībā ar veikaliem "Taste Latvia" tiek organizēts konkurss, kura finālisti ar savu kolekciju tiks aicināti piedalīties "Riga Fashion Mood". Žūrijas izvēlētais uzvarētājs tiks apbalvots ar iespēju ražot un realizēt savu kolekciju veikalos "Taste Latvia" 1000 eiro vērtībā,” stāsta Latvijas Modes palātas vadītāja, "Riga Fashion Mood" kuratore Dita Danosa.

"Riga Fashion Mood" savas kolekcijas izrādīs Natālija Jansone, Aleksandrs Pavlovs, "Taste", Koshakovs, Cinnamons, Zane Poriete, Arvils Linde, "Leny Tomy Factory", "Zaza Couture" un vairāki citi zīmoli.

Modes festivāls "Riga Fashion Mood" tiek organizēts kopš 2011. gada. Tā organizators ir biedrība Latvijas Modes palāta, kas apvieno modes dizainerus, mācībspēkus, ražotājus un citas modes attīstībā ieinteresētās personas. Modes palātas mērķis ir attīstīt modes platformu Latvijā un organizēt pasākumus, kas sniedz iespēju Latvijas modes dizaineriem un zīmoliem piedāvāt jaunās kolekcijas klientu segmentam vietējā un starptautiskā mērogā, kā arī veicināt Latvijas modes patēriņa pieaugumu sabiedrībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Dizains un arhitektūra
Kultūra
Jaunākie
Interesanti