Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Ikšķilē Jauno gadu sāk ar kopīgu skrējienu

Ikšķilē jauno gadu sāk ar kopīgu skrējienu

Jau par tradīciju Ikšķilē ir kļuvis katru jaunu gadu sākt ar divu kilometru garu skrējienu, kurā distanci mēro ģimenes.

Arī šogad tradīcija netika lauzta un pļaviņu pie kultūras centra Ikšķilē ātri vien piepildīja cilvēki, galvenokārt ģimenes ar bērniem, kuri vēlējās nostiprināt Jaunā gada apņemšanos - šogad vēl vairāk iesaistīties dažādās sportiskās aktivitātēs.

"Gribētos šogad noskriet 10 kilometrus, sen nav skriets. Pēdējā laikā skrēju tikai piecus, tagad gribētos atkal 10 skriet. Mazā arī jau skrien," stāsta skrējiena dalībniece Elīna Zvēra.

Savs stāsts ir vēl vienai skrējējai Guntai Beidei. "Vīrs ar brāli un tēvu brauc ar velosipēdiem. Es pagājušajā gadā sāku iet viņiem līdzi. Paķēris arī mani ir šis sportiskais dzīvesveids," sacīja Beide.

Pirms skrējiena gan kārtīgi jāiesildās, un visiem kopā to darīt ir gan jautrāk, gan interesantāk. Ideja jauno gadu sākt ar kopīgām sportiskām aktivitātēm pirms sešiem gadiem radās aktīvo sportistu  komandai "Izturība".

"Skrējām mežā un domājām, ko vēl tādu izdarīt - kur pakustēties pa svētkiem. Ir ēsts un dzerts - kaut kā taču tā enerģija ir jāliek lietā," stāsta viens no skrējiena idejas autoriem Alvis Krilovskis.

2,5 kilometru garajā skrējienā pa Ikšķiles ielām šogad piedalījās apmēram 100 dalībnieku. Ātrumam gan šoreiz nebija nozīmes. Galvenais ir piedalīties un nezaudēt labo apņemšanos būt draugos ar sportu visa gada garumā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti