Urbānā ekskursija Ziepniekkalnā: mūziķis Jānis Krīvēns izrāda savas pusaudža gadu vietas

Ziepniekalna “Skameika”, “Kitaika”, “Vaņučka”, “Mego kultūras centrs” ir vietas, kur mūziķis Jānis Krīvēns pavadījis savus pusaudža gadus. Latvijas Radio 5 - Pieci.lv “Piecas kartes” iesaka alternatīvu ekskursiju Rīgā pa mūziķa pusaudža gadu vietām. 

"Ziepniekalns mani daļēji padarīja par to cilvēku, kas es esmu šodien," saka Krīvēns. Attieksmi pret šo apkaimi viņš raksturo kā "love and hate" attiecības. "Tad, kad tu šeit dzīvo, tad tev ir tā, ka Ziepniekalns ir vislabākā vieta. Tad, kad tu tiec ārā, tad -  tāda miskaste, es te vispār negribu braukt."

Pastaigas laikā Krīvēns parāda arī vietējās trubas pie kurām varot doties arī romantiskas pastaigas laikā.

Atsaucot atmiņā, kā bija agrāk, Jānis dalījās domās par apkaimē notikušajām un nepieciešamajām pārmaiņām. Lai tās veicinātu, katram, kuram ir tiesības to darīt, viņš iesaka obligāti piedalīties visās vēlēšanās. Viņaprāt, tas nav pienākums, bet gan privilēģija, kas jāizmanto un jāsvin! Viņš piedalīsies arī 29. augustā gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās

Projekts “Piecas kartes” aicina ikvienu iepazīt Rīgas urbānos plašumus un dzīvi ārpus centra. Katrai Rīgas apkaimei ir sava “Brīvības iela” “Centrālā stacija” un īpašas lokācijas, ar kurām “Piecas kartes” augustā iepazīstina zināmi mūziķi, kuri tur uzauguši. Dziedātāja Patrisha jau iepazīstināja ar savām bērnības vietām Vecmīlgrāvī.

"Piecas kartes" mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz pilsētas nozīmi cilvēku dzīvēs un atgādināt, ka ikviens ir pilsētas radītājs, tostarp piedaloties vēlēšanās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pilsētvide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti