Urbānā ekskursija Vecmīlgrāvī: dziedātāja Patrisha izrāda savas bērnības vietas

Dziedātāja Patrisha uzaugusi Vecmīlgrāvī. Tur daudzdzīvokļu māju pagalmos viņa spēlēja tautas bumbu, gāja uz mākslas skolu, dziedāja Ziemeļblāzmas pilī, baroja pīles ar ģimeni un ne tikai. Latvijas Radio 5 - Pieci.lv “Piecas kartes” iesaka alternatīvu ekskursiju Rīgā pa dziedātājas bērnības vietām. 

Ekskursijā Patrisha satiek savu kaimiņieni, apskata savu bērnudārzu, kā arī novērtē bezgalīgos ielāpus uz savām bērnības ielām. 

Patrisha pastaigā dodas kopā ar Pieci.lv ētera personību Lindu Samsonovu un pārbauda, kas gadu laikā mainījies. Ikviens aicināts doties šajā ekskursijā, izmantojot urbāno karti: 

Projekts “Piecas kartes” aicina ikvienu iepazīt Rīgas urbānos plašumus un dzīvi ārpus centra. Katrai Rīgas apkaimei ir sava “Brīvības iela” “Centrālā stacija” un īpašas lokācijas, ar kurām “Piecas kartes” augustā iepazīstina zināmi mūziķi, kuri tur uzauguši.

Projekta mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz pilsētas nozīmi cilvēku dzīvēs un atgādināt, ka ikviens ir pilsētas radītājs, tostarp piedaloties vēlēšanās. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pilsētvide
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti