Dzīve & stils / Izklaide
Paziņojums par privātumu telebalsošanai Eirovīzijā
Turpmākā informācija ir paredzēta tam, lai Jums kā Eirovīzijas dziesmu konkursa telebalsošanas (Telebalsošana) dalībniekam sniegtu pārskatu par personas datiem, ko mēs par Jums vācam un apstrādājam, kad Jūs balsojat pa tālruni, un par Jūsu personas datu aizsardzības tiesībām.
Lieldienās pastaigu spēlē Kuldīgā iepazīst pilsētas ēku durvis
“Durvis ir ēkas vizītkarte,” tā saka Kuldīgas Restaurācijas centra darbinieki. Un tā acīmredzot domāja arī Kuldīgas iedzīvotāji pirms simt, divsimt un vairāk gadiem, šodienas pilsētai mantojumā atstājot daudz krāšņu durvju. Nu tās ir ne tikai namu, bet arī Kuldīgas vecpilsētas vizītkarte. Pandēmijas dēļ centra speciālistiem ir liegts rīkot klātienes tikšanās ar iedzīvotājiem, lai izglītotu par kultūrvēsturisko mantojumu, tāpēc Lieldienu laikā ikviens tika aicināts piedalīties pastaigu spēlē un iepazīt Kuldīgas durvis.
FOTO: Lietuvā pilsētu dekorē ar 10 tūkstošiem olu
Lietuvieši šoziem izcēlās ar bagātīgām Ziemassvētku dekorācijām. Bet tagad, Lieldienās, kāda mazpilsēta cenšas uzstādīt rekordu, dekorējot pilsētas galveno ielu ar 10 tūkstošiem olu.
Kur jokus rod karikatūristi Gatis Šļūka un Zemgus Zaharāns?
Nav noslēpums, ka dažādas dzīves likstas un nebūšanas ir iespējams vieglāk pārlaist, ja nezaudējam humora izjūtu. Spēja pajokot ļauj kaut nedaudz uz drūmo situāciju palūkoties no malas. Šāds – “trāpīgs” – skatiens neapšaubāmi piemīt karikatūristiem Gatim Šļūkam un Zemgum Zaharānam.
Lieldienu noskaņai – tiešsaistes koncerti un skaniskas pastaigas brīvdabā
Iedvesmoties no Arvo Perta un Džeimsa Makmilana skaņu pasaules, izzināt pētnieku apkopotās Lieldienu tradīcijas, dziesmas un ticējumus, doties skaniskā pastaigā pa Lūznavas muižas apkārtni vai ļauties koncertprogrammai "Mūzika klusumā" – Latvijas Radio raidījums “Kultūras rondo” apzina dažadažādus Lieldienu brīvdienu garīgus un laicīgus notikumus.
«Eirovīzija» notiks ar skatītājiem klātienē
Nīderlandes laikraksts “Telegraaf” ziņo, ka valdība atļāvusi “Eirovīzijas” organizatoriem pasākuma ģenerālmēģinājumos, pusfinālos un finālā klātienē pulcēt līdz 3500 skatītājiem. Šāds lēmums pieņemts īstenojot projektu “Fieldlab”, kura laikā Nīderlandē Covid-19 pandēmijas laikā norisinās droši publiski pasākumi teātros un konferenču centros, kā arī futbola mači. Pasākumu laikā tiek veikta stingra uzraudzība un kontrole.
Latvijas Radio 2 ar dziesmu un īpašu programmu atzīmē 26. dzimšanas dienu
1. aprīlī Latvijas Radio 2 svin 26. dzimšanas dienu. Par godu jubilejai dziedošās ētera personības apvienojušās „LR2 kvartetā” un radījušas dziesmu “Ar Radio tu neesi viens”. Kvarteta sastāvā ir programmu vadītāji un mūziķi Mārtiņš Kanters, Normunds Zušs, Kaspars Markševics un jaunā kolēģe Antra Stafecka, kura Latvijas Radio 2 ētera personībām piepulcējusies tieši dzimšanas dienā.
Glastonberijas festivāla vietā šogad virtuāls koncerts
Ikgadējā Glastonberijas mūzikas festivāla organizatori atkārtoti paziņojuši, ka klātienes pasākums Covid-19 pandēmijas dēļ šogad nenotiks. Tā vietā populārās mūzikas mīļotājiem būs iespēja tiešraidē vērot vairāku populāru mūziķu uzstāšanos festivāla parastajā norises vietā.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt