Kultūras notikumu birums šai nedēļai. Ko nepalaist garām? Iesaka Gunda Vaivode
Kultūras notikumu birums šai nedēļai. Ko nepalaist garām? Iesaka Gunda Vaivode
Nupat sācies balvas "Kilograms kultūras" pavasara balsojums, kurā jūs noteiksiet uzvarētāju. Balsot var vienreiz dienā, atzīmējot savu favorītu katrā no desmit kategorijām. Tikmēr žūrija turpina darbu, pētot to, kas svarīgs notiek Latvijas un pasaules kultūrtelpā. Trīs notikumus šajā nedēļā piedāvā "Kilograma kultūras" žūrijas locekle, Latvijas Radio 3 "Klasika" vadītāja Gunda Vaivode.
Latvijas koncertdzīve tiešsaistē turpinās. Kultūras pieturpunkti šai nedēļai
Latvijas koncertdzīve tiešsaistē turpinās. Kultūras pieturpunkti šai nedēļai
Koncertu piedāvājums teju ik vakaru no dažādām koncertvietām šīs nedēļas nogalē vainagosies ar Lielās mūzikas balvas tiešraides ceremoniju Latvijas Televīzijā. Mūziķu un koncertdzīves rīkotāju nerimstoša aktivitāte vedina domāt, ka šādi koncerti jau kļuvuši par “jaunās normālās” ikdienas sastāvdaļu.
Pasniegtas «Kilograms kultūras» balvas. Gada notikums – Mežaparka Lielā estrāde
(papildināts)
Pasniegtas «Kilograms kultūras» balvas. Gada notikums – Mežaparka Lielā estrāde (papildināts)
27. februārī aizvadīta sabiedrisko mediju gada balvas “Kilograms kultūras” ceremonija – deviņās kategorijās apbalvoti pērnā kultūras gada spilgtākie notikumi un procesi. Par gada notikumu tika atzīta ekspluatācijā nodotā Mežaparka Lielā estrāde. Balvas nominantus, kā ierasts, izvirzīja kopīga Latvijas Televīzijas, Latvijas Radio un LSM.lv žūrija, bet uzvarētājus izvēlējās skatītāji un klausītāji.
Vienreizējs. Cerams – tāda vairs nebūs. «Kilograms kultūras» ceremonijas vadītāji atskatās uz aizvad...
Vienreizējs. Cerams – tāda vairs nebūs. «Kilograms kultūras» ceremonijas vadītāji atskatās uz aizvadīto gadu
Sestdien, 27. februārī, uzzināsim Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2020” laureātus. Šogad ceremonija svin savu desmitgadi, taču atskats pagātnē noteikti nebūs šī gada tēma. Kultūra pērn bija vienlaikus trausla un spēcīga, klātesoša un ļoti tāla, iespējams, apnicīgi virtuāla, taču stabila, mīlēta un lolota. Par to, kāds bija 2020. gads kultūrā, stāsta ceremonijas vadītāji – režisore un rakstniece Kristīne Želve, kura ceremonijā pārstāvēs kulturālos introvertus, un LTV raidījumu vadītājs Gustavs Terzens, kurš pārstāvēs kulturālos ekstravertus.
Laiks svērt nozīmīgākos kultūrfaktus – «Kilograms kultūras» ceremonija jau šonedēļ
Laiks svērt nozīmīgākos kultūrfaktus – «Kilograms kultūras» ceremonija jau šonedēļ
Gaidīts notikums un gaidīts pērnā gada kopsavilkums – tā varētu raksturot šo sestdien, 27. februārī, paredzēto Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2020” pasniegšanas ceremoniju. Tā būs jau desmitā. Pērn virtuālās realitātes bija par daudz, klātbūtnes – par maz, bet kultūra tomēr noturējās – jo mēs visi kopā to cēlām un stiprinājām. Ceremonija Kristīnes Želves un Gustava Terzena vadībā gādās par stabilitāti un vērtībām, ko nevar ietekmēt neviena pandēmija.
Februāra nogalē pasniegs «Kilograms kultūras» balvas; ceremoniju vadīs Kristīne Želve un Gustavs Ter...
Februāra nogalē pasniegs «Kilograms kultūras» balvas; ceremoniju vadīs Kristīne Želve un Gustavs Terzens
Noslēdzies Latvijas sabiedrisko mediju gada balvas kultūrā “Kilograms kultūras 2020” fināla balsojums. Dažās kategorijās rezultāti ir ļoti “cieši”, bet citās līderi ir izteikti, tādēļ 27. februāra balvu pasniegšanas ceremonija būs interesanta. Ceremoniju vadīs režisore un rakstniece Kristīne Želve un LTV raidījumu vadītājs Gustavs Terzens.