Dzīve & Stils / Pilsētvide
«Rail Baltica» izbūve izmainīs vidi teritorijā ap Rīgas Centrālo staciju
Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstīja ieceri iesniegt Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā pieteikumu par "Rail Baltica" integrēšanu Rīgas centra infrastruktūrā. To īstenojot, teritorija ap pārveidoto Rīgas Centrālo staciju būs ērtāka gājējiem, velobraucējiem un sabiedriskajam transportam. 
Esplanādē celiņu atjaunošana nelabvēlīgo apstākļu dēļ apturēta
Gadiem plānotā celiņu atjaunošana Esplanādē rudenī sākās daudzsološi, taču sniega un aukstuma dēļ būvdarbus nācies pārtraukt. Galvaspilsēta iecerētajam atvēlējusi vairāk nekā 800 tūkstošus eiro, norādot, ka jaunie celiņi būs no betona bruģakmens. Par to skeptiski izsakās arhitekts, paužot, ka tik nozīmīgā kultūrvēsturiskā vietā vajadzētu izmantot vērtīgāku materiālu. Savukārt koku ekspertei bažas rada vairāki augi, kuriem būvniecības laikā saknes ir bojātas.
Būvnieki: Nopirkt jaunu ir trīs reizes lētāk, nekā pārstādīt autoostas sarkano ozolu
Sarkano ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzbūvēja Rīgas autoostu. "Rail Baltica" celtniecības gaitā šo ozolu bija paredzēts vienkārši nocirst. Taču tad sabiedrībā sākās iebildumi un plašas diskusijas par to, ka ozols ir autoostas simbols un to vajadzētu vai nu saglabāt, vai pārstādīt, vai varbūt tomēr situāciju nedramatizēt un ļaut, lai celtniecības darbi rit savu gaitu. 
Kad beidzot tiks pabeigts Deglava tilta remonts?
Augusta Deglava tilta remontdarbi norit jau sen, un, tikko kā šķita, ka visi remontdarbi ir pabeigti – nekā, atkal ir kaut kādas satiksmes organizācijas izmaiņas. Kad beidzot šī tilta remonts tiks pabeigts?
Atjaunota «Saktas» nama vēsturiskā fasāde
Valsts AS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) vadībā atjaunota ''Saktas'' nama vēsturiskā fasāde Rīgā, Brīvības bulvārī 32, uz valsts svētkiem liekot iemirdzēties šai Rīgas centra apbūves pērlei, kuras kultūrvēsturiskā vērtība ir apjoms un arhitektūra, informēja VNĪ.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt