Sadaļas Sadaļas
Pilsētvide
Pilsētplānotājs Balgalis: Jādiskutē par braukšanas maksas ieviešanu Rīgā
Turpmākajos piecos gados Rīgu sagaida lielas kvalitatīvas pārmaiņas. "RailBaltica" stacija nodrošinās arī autoostas, Rīgas Centrāltirgus attīstību; tas kopā ar atjaunotu Vanšu tiltu un no centra novirzīto kravas transportu sniegs iespēju izveidot pievilcīgu krastmalu. Vienlaikus galvaspilsētā prātīgi jāturpina iesāktie satiksmes mierināšanas un veloinfrastruktūras darbi, intervijā Latvijas Radio sacīja pilsētplānotāju kompānijas "Grupa93" direktors Neils Balgalis.
Zasupītes detektīvs – pa pēdām izžuvušajai Pārdaugavas upītei
Zasupīte faktiski ir bezvārda upīte, kas vijusies cauri agrākās Zasu muižas 3 kvadrātkilometru lielajai teritorijai. Kā mūsdienās izskatās Pārdaugavas vietas, kur reiz atradusies Zasupītes gultne, atklāja LTV raidījuma “Ielas garumā” ekspedīcija. Dažviet par upītes kādreizējo gultni vēl kas liecina, taču lielākoties dabā tās eksistence vairs nav nojaušama.
Arhitekts Oto Ozols: Apkaimju aktīvisti ir pilsētas acis un ausis
Apkaimju aktīvisti pilsētas vadībai būtu jātur zelta vērtē, viņi ir pilsētas acis un ausis, jo, sēžot kabinetā, nevar zināt, ko nepieciešams uzlabot, piemēram, kādā Āgenskalna šķērsielā, Latvijas Radio 1 raidījumā “Monopols” sacīja arhitekts, pilsētvides aktīvists un apvienības "Pilsēta cilvēkiem" pārstāvis Oto Ozols.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt