Latvijā
FOTO un VIDEO: Pie Saeimas piketē arī novadu reformas pretinieki
Ceturtdienas, 7. novembra, rītā uzreiz pēc mediķu piketa pie Saeimas pulcējās protestētāji, kuri pauda neapmierinātību ar administratīvi teritoriālo reformu. Sabraukuši gan no Latvijas mazpilsētām, gan Pierīgas, protestētāji iebilda pret jauno reģionālo sadalījumu, uzskatot, ka tas vēl vairāk iztukšos laukus.
Simtiem mediķu pie Saeimas piketēja par algām nozarē; protesti turpināsies
Ceturtdien, 7. novembrī, simtiem veselības aprūpes darbinieku pie Saeimas pulcējās protesta akcijas "Viena diena bez ārstniecības personas" un  sapulcē – piketā,  pieprasot palielināt finansējumu veselības aprūpei un mediķu algām atbilstoši iepriekš solītajam un likumā ierakstītajam. Lai gan protesta laikā medicīnas darbinieku pārstāvji tika uzaicināti uz tikšanos ar politiķiem, pēc sarunām arodbiedrību pārstāvji atzina, ka vienošanās nav panākta un protesta akcijas turpināsies.
Muitas vadītājs: Latvija vairs nav 1.vietā pēc nelegālo cigarešu patēriņa
Latvija ir atkāpusies no pirmās vietas Eiropā pēc nelegālo cigarešu patēriņa, un muita novērš aizvien vairāk gadījumu, kad mēģina ievest valstī kontrabandas cigaretes, LTV raidījumā “Rīta panorāma” pastāstīja Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektora vietnieks muitas jomā, Muitas pārvaldes direktors Raimonds Zukuls.
Latgales medicīnas iestādes konceptuāli atbalsta mediķu protestu, tomēr reāli protestēs vien daļa
Mediķi šodien aicināti vienu dienu paņemt bezalgas atvaļinājumu, lai varētu piedalīties piketā pie Saeimas ēkas. Latgales medicīnas iestādes konceptuāli atbalsta protesta akciju, tomēr vien neliela daļa ir paņēmusi bezalgas atvaļinājumu. Piketēt atsakās, jo vieni nevēlas sev kavēt plānotos darbus, savukārt otri protesta formai netic. Tie, kuri protestē, sevi uzskata par drosmīgiem.
Vēža operāciju kvalitāte būtiski atšķiras
Latvijā vēža operācijas ir atļauts veikt vairākās slimnīcās, bet izrādās, ka pacients pat nezina, ka vienā vietā audzēju izgriezīs atbilstoši Eiropas labākajai praksei, bet citā, iespējams, tikai daļēji. Tas nozīmē, ka ar vienādu diagnozi dažādās slimnīcās operētiem pacientiem izredzes izdzīvot var būt ļoti atšķirīgas. Tas ir viens no Latvijas Televīzijas (LTV) secinājumiem, pētot vēža ārstēšanā pastāvošās problēmas mūsu valstī.
Rīgas būvvalde vēlas «Z-torņu» nesošo konstrukciju ekspertīzi
Pārdaugavā uzceltajiem "Z-torņiem" –  daudzstāvu dzīvojamajai un biroju ēkai – nepieciešama visaptveroša nesošo konstrukciju ekspertīze, Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas sēdē trešdien, 6. novembrī, sacīja Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs. Domes komitejas deputāti bija vienisprātis par šādas ekspertīzes nepieciešamību.
Lidosta mudina liegt nelegālo takšu pašreklāmu
Nelegālā taksometru biznesa izskaušanai lidostā nepieciešami likuma grozījumi, kas aizliedz taksistiem reklamēt savus pakalpojumus, Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja lidostas "Rīga" valdes priekšsēdētāja Ilona Līce.
Bažījas par LNT Ziņu dienesta nākotni
Pastāv bažas par Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) Ziņu dienesta nākotni. Šādas bažas Latvijas Radio neoficiāli izsaka vairāki avoti. Neskaidrība par nākotni pastāv arī darbinieku vidū. 
Jaunākie
Interesanti