Latvijā
Sarkandaugavā pusaudzis nežēlīgi piekauj vienaudzi un pats izplata video ar kautiņu
Sociālajos tīklos nonācis tiešām šaušalīgs video, kurā redzams, ka Sarkandaugavā 14 gadus vecs bērns nežēlīgi uzbrūk savam vienaudzim un piekauj viņu. Varmākam nav piemērots apcietinājums, un cietušā zēna mamma baidās par savu dēlu, bet policija, atzīstot, ka pusaudzis jau vairākus gadus ir viņu redzeslokā, norāda – ja šis video būtu likumsargu rīcībā, tiesai lūgtu apcietinājumu, ziņoja LTV “4.studija”.
Levits «Rīgas Drošības forumā» norāda uz hibrīdapdraudējuma izaicinājumiem
"Drošība šodien nenozīmē tikai tankus un karavīrus, tā ir arī migrācija, klimata pārmaiņas, sabiedrības vērtību sistēma," tā piektdien uzsvēra "Rīgas Drošības forumā", kur pulcējušies vairāki starptautiskie civilie un militārie eksperti, politikas veidotāji un militārās industrijas pārstāvji. Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot foruma dalībniekus, norādīja uz aizsardzības, kiberdrošības un stabilas informatīvās telpas nozīmi demokrātiskas un neatkarīgas valsts pastāvēšanā.
Daugavpils pašvaldība plāno atpirkt bijušās sanatorijas «Mežciems» kompleksu
Daugavpils pilsētas pašvaldība plāno atpirkt no privātīpašnieka bijušās sanatorijas „Mežciems” kompleksu. Kompleksā bez galvenā korpusa ietilpst vēl teju 20 ķieģeļu, mūra un koka ēkas. Ēku kompleksa plānojums un konfigurācija pielāgojama jebkurai komerciālai darbībai - no medicīnas centra izveides līdz sabiedriskās nozīmes un tūrisma objektu iekārtošanai, pārliecināti pašvaldībā.  
Ar uzņēmēju idejām un pūliņiem atdzimst Kabiles muiža
Arhitekte Agate Eniņa pirms trim gadiem sāka saimniekot ilgu laiku pamestajā Kabiles muižā. Tolaik ēku autentiskums uzrunājis tās ne tikai glābt no aizmirstības, bet veidot arī vīna darītavu. Pašlaik muižā notiek restaurācija, un tā ir sabiedrībai atvērta.
Ludzā tapusi unikāla tautastērpu kolekcija
Ludzas Amatnieku centra meistari realizējuši sen lolotu sapni – tapusi unikāla etnogrāfisko un arheoloģisko tērpu kolekcija, kas raksturīga Ludzas apkārtnei. Tērpu darinātāji cer, ka kolekcija būs ne vien kā eksponāts, bet arī rosinās sabiedrību pētīt un veidot sava dzimtā novada tautastērpus.    
Daugavpils izstājas no Latvijas Pašvaldību savienības
Šodien Daugavpils domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par Daugavpils izstāšanos no biedrības "Latvijas Pašvaldību savienība” (LPS). Kā galvenos argumentus šādai rīcībai Daugavpils domes vadība min Pašvaldību savienības nespēju pārstāvēt pašvaldību intereses situācijā, kad valdība pieņem lēmumus, kas uz pašvaldību pleciem uzliek lielāku slogu, piemēram, bērnu ēdināšanas izmaksas pirmsskolās.
Izsludina konkursu uz NEPLP locekļa amatu
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija ceturtdien, 12. septembrī, izsludināja aicinājumu pieteikt kandidātus Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļa amatam, informēja parlamentā. Kandidātus var pieteikt līdz 14. oktobrim.
Ķuzis: Valsts policija ir pārmaiņu priekšā
Valsts policija (VP) šobrīd ir pārmaiņu priekšā, un tuvāko gadu laikā tiks izstrādāti jauni darba modeļi, lai likumsargi varētu labāk reaģēt uz mūsdienu izaicinājumiem, intervijā Latvijas Radio raidījumam "Krustpunktā" teica VP priekšnieks Ints Ķuzis.
Žurnāls: Būvnieku karteļa lietā figurē aptuveni 10 bijušo un esošo politiķu vārdi
Tā dēvētajā būvnieku karteļa krimināllietā figurē aptuveni desmit bijušo un esošo politiķu vārdi, to skaitā arī finanšu ministrs Jānis Reirs (''Jaunā Vienotība"), politiķis Edgars Jaunups ("Latvijas attīstībai"), bijusī finanšu un ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (Zaļo un zemnieku savienība), bijusī partijas "Vienotība" priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un Saeimas deputāts Jānis Urbanovičs (Saskaņa), ceturtdien, 12.septembrī, vēsta žurnāls "Ir".
Jelgava iebilst pret VARAM izstrādāto novadu reformu
Jelgavas pilsētas dome ceturtdien, 12.septembrī, sēdē lēma neatbalstīt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izstrādāto teritoriālo reformu, informēja domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš (Zaļo un Zemnieku savienība).
Latvijas Banka laiž apgrozībā 2 eiro piemiņas monētu «Uzlecošā saule»
Latvijas Banka otrdien, 17. septembrī, izlaidīs Latvijas ģerboņa rašanās vēsturei veltītu 2 eiro piemiņas monētu "Uzlecošā saule". Izlaižot šo monētu, tiks godināts arī mākslinieka Anša Cīruļa (1883–1942) mākslinieciskais devums, kas iekļauts Latvijas kultūras kanonā, paziņojumā medijiem informēja banka.
Jaunākie
Interesanti