Latvijā
Austrumu slimnīcā saņemti trīs jauni datortomogrāfi
Trīs jaunākās paaudzes datortomogrāfi  saņemti Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā. Tas būtiski uzlabos vēža un citu sarežģītu slimību diagnostiku. Aparātu kopējā vērtība — 2,5 miljoni eiro.
Latvijā sākas gripas epidēmija
Pagājušajā nedēļā vienā no desmit monitoringā iekļautajām teritorijām - Valmierā - gripas pacientu skaits sasniedzis epidēmijas slieksni, tādēļ no 15. janvāra Latvijā izziņots gripas epidēmijas sākums, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).
Tiesnesis: «Rīgas satiksmes» korupcijas lieta varētu būt vēl «interesantāka» par «digitālgeitu»
Digitālās televīzijas krimināllieta vairs nešķitīs “tik interesanta” salīdzinājumā ar pašvaldības uzņēmuma “Rīgas satiksme” iepirkumu krimināllietu, ja tajā apstiprināsies līdz šīm publiski izskanējušās aizdomas, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” pauda Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs Juris Stukāns, kurš pirmajā instancē skatīja “digitālgeitu”.
Stukāns: Par sadarbību ar VDK patiesību var pastāstīt tikai iesaistītie; no tiesāšanās nav jēgas
Tiesā no lietu izskatīšanas par sadarbības faktu ar kādreizējo PSRS Valsts drošības komiteju (VDK) nekādas jēgas vairs nav, un līdz ar to patiesību par iespējamo sadarbību var pastāstīt tikai pati lietā iesaistītā persona, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” atzina Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijas priekšsēdētājs, VDK zinātniskās komisijas loceklis Juris Stukāns.
Mazo lauku bibliotēku atbalstam organizē dzejas un mūzikas pasākumu ciklu
Ar mērķi pievērst uzmanību mazo lauku bibliotēku nozīmībai nedēļas nogalē sāksies īpašs dzejas un mūzikas vakaru cikls. Pirmais pasākums notiks piektdien Drustu pagasta Gatartas bibliotēkā, un tajā piedalīsies latgaliski rakstošais dzejnieks Raibīs jeb Oskars Orlovs, kā arī mūsdienu tautas mūzikas grupa „Nielslens Lielsliens”.
Jau pērn maijā meklēts par LTV saturu atbildīgā Ņesterova aizstājējs, atzīst NEPLP
Divu Latvijas Televīzijas valdes locekļu atbrīvošana no amata aizvadītā gada īsākajā darba nedēļā, argumentāciju izklāstot uz divām lapām, izsauca daudz jautājumu gan no sabiedrības, gan amatpersonu un paša sabiedriskā medija darbinieku puses. Taču centieni spert šo šķietami sasteigto soli patiesībā bijuši jau krietni senāk. Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) pārstāvji apliecina, ka aizvadītā gada pavasarī meklēts, kas varētu stāties Sergeja Ņesterova vietā Latvijas Televīzijas valdē. 
«Osinovska miljona» lietas materiāli: Elksniņš prasījis naudu «priekš KNAB»
Pirms dažiem gadiem skandālu izraisīja kādreizējā KNAB Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītāja, tagad Saeimas deputāta Jura Juraša paziņojums, ka viņam piedāvāts miljona eiro kukulis saistībā ar “Latvijas dzelzceļa” korupcijas lietu, konkrētāk – par palīdzību Igaunijas miljonāram Oļegam Osinovskim tikt pie maigāka soda. Jurašs arī apgalvoja, ka iepriekšējais KNAB vadītājs Jaroslavs Streļčenoks ignorējis viņa ziņojumu par notikušo. Pusotru gadu vēlāk kriminālprocess tomēr sākts, taču pērnruden lieta izbeigta.
Valdībā pulcē «universālos kareivjus» un debitantus
Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš uzskata, ka viņa valdībai ir "ļoti liels potenciāls", jo tajā ir līdzsvars starp pieredzējušiem politiķiem un jaunpienācējiem ar degsmi. Latvijas Televīzijas raidījums "de facto" noskaidroja, ka ministru atlase partijās organizēta dažādi. Kandidāti gan pieteikušies paši, gan izraudzīti no partiju vadības puses.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti