Latvijā
Valkas mērs: Novadu reformai ar sakarīgu karti būs par maz
Iecerētajā teritoriāli administratīvajā reformā ar sakarīgu karti, proti, veiksmīgu plānojumu pašvaldību sadalījumā būs par maz, bet jādomā par ieguldījumiem ceļos, pašvaldību infrastruktūrā un valsts pakalpojumu pieejamībā. To intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis (Latvijas Reģionu apvienība).
Nav skaidrības par Tilžas mācību iestāžu nākotni
Balvu novada Tilžas internātpamatskolai šis ir pēdējais mācību gads. Novada pašvaldības vadība vairākkārt vērsusies pie valdības ar lūgumu saglabāt mācību iestādi, taču finansiālais atbalsts no valsts netika gūts. Par gaidāmajām izmaiņām  sanāksmē  informēti vecāki, kuru bērni apmeklē Tilžas mācību iestādes.
Apbūves dēļ Jūrmalā plāno izcirst 23 hektārus meža; opozīcija grasās doties uz Satversmes tiesu
Ar Jūrmalas domes koalīcijas partiju - Zaļo un Zemnieku savienības un "Saskaņas" - vairākuma atbalstu publiskajai apspriešanai ceturtdien tika nodota iecere grozīt pilsētas teritorijas plānu. Proti, netālu no Baltās kāpas starp Lielupi un Babītes novadu privātīpašnieks vēlas vairāk nekā 23 hektāru meža zemes pārvērst apbūvējamā teritorijā. Jūrmalas dome meža izciršanu atbalsta jaunu iedzīvotāju vārdā, bet opozīcija norāda – dzīvošanai vietu netrūkst.
Eiropas Parlamenta vēlēšanās Latvijā startē 16 partijas
Ceturtdien, 21. martā, noslēdzās sarakstu pieņemšana maijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām, tajās dalību pieteikušas 16 partijas. Tas ir tikpat, cik aizvadītajās Saeimas vēlēšanās un vairāk nekā pirms pieciem gadiem notikušajās Eiroparlamenta vēlēšanās.    
VARAM konstatē iespējamus pārkāpumus Rīgas domes darbā un prasa Ušakovam skaidrojumus
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pārbaudē konstatējusi virkni iespējamu likuma pārkāpumu Rīgas domes darbā. Ministrs Juris Pūce ("Attīstībai/Par!") no Rīgas domes priekšsēdētāja Nila Ušakova ("Saskaņa") pieprasījis rakstiskus paskaidrojumus, kas saskaņā ar likumu jāsniedz septiņu dienu laikā, informē VARAM.
LTV par studijas iznomāšanu «Russia Today»: darbinieks lēmumu pieņēma vienpersoniski
No Latvijas Televīzijas (LTV) studijas pārraidītais tilts Krievijas televīzijas kanāla “Russia Today” vajadzībām ir absurda un nepieņemama situācija, kas radusies satura ražošanas daļas darbiniekam, kurš atbild par tehnikas īres projektiem, vienpersoniski pieņemot lēmumu sniegt pakalpojumu un nodrošinot tā realizāciju. LTV valde un LTV Ziņu dienesta vadība par notikušo uzzināja tikai 15.marta vakarā, kad teletilts jau bija noticis.
Kopš Saeimas vēlēšanām visvairāk ziedots «Attīstībai/Par!», visgrūtāk gājis «KPV LV»
Ceturtdiena, 21. marts, ir pēdējā Eiropas Parlamenta (EP) deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas diena, pēc kuras Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sāks publicēt regulārās ziņas par partiju reklāmas tēriņiem. Kā parasti pirms vēlēšanām, arī šoreiz partiju kases sāk piepildīt ziedojumi. Pēc Saeimas vēlēšanām visvairāk naudas spēja savākt apvienība "Attīstībai/Par!", savukārt visgrūtāk ar ziedojumu piesaisti pagaidām sokas partijai "KPV LV". 
Mikroautobusu biznesu Rīgā iegrožos no maija; opozīcija rāda uz vēl lielākām taupības iespējām
Lielā daļā tā saukto zilo mikroautobusu, kuros kopš pērnā gada pavasara pasažieri var braukt ar visām Rīgas domes nodrošinātajām atlaidēm, no maija atvieglojumu vairs varētu nebūt. Ar tādu ideju vēl pirms darba pamešanas klajā nāca bijušais uzņēmuma "Rīgas satiksme" valdes priekšsēdētājs Anrijs Matīss, un tādu priekšlikumu arvien uztur pašreizējā "Rīgas satiksmes" vadība. Tāpat domāts virkni mikroautobusu maršrutu likvidēt. Par to gan vēl jāvienojas ar "Rīgas mikroautobusu satiksmi".
Jaunākie
Interesanti