Latvijā
Veselības pakalpojumu sniedzēji varēs izrakstīt elektroniskās VID reģistrētās kvītis
Jau pērn valdība grozīja noteikumus, atzīstot jaunu norēķinu dokumentu par sniegtajiem veselības aprūpes pakalpojumiem – elektroniski sagatavotu Valsts ieņēmumu dienestā (VID)  reģistrētu kvīti. Šobrīd šo sistēmu izmanto 98 uzņēmumi, kas pārsvarā ir lieli tirgus dalībnieki un tādēļ aptver plašu pacientu loku. Elektroniskā kvīts ir kases čekam vai papīra kvītij līdzvērtīgs maksājuma apliecinājums.
Prokuratūra nodod tiesai «Rimšēviča lietu»
Prokurore Viorika Jirgena otrdien, 9. jūlijā, tiesai nodevusi tā saukto Rimšēviča krimināllietu, kurā par kukuļņemšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu jeb naudas atmazgāšanu apsūdzēts Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs. Otrs apsūdzētais ir uzņēmējs Māris Martinsons, kurš figurē arī "Rīgas satiksmes" korupcijas lietā.
Amatu atstās Dabas aizsardzības pārvaldes vadītājs Jātnieks
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce ("Attīstībai/Par!") un Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) ģenerāldirektors Juris Jātnieks vienojušies par darba attiecību pārtraukšanu no 2019. gada 15. jūlija, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM).
Nākamgad pārcels vienu darba dienu – Jāņos būs piecas brīvdienas
Nākamgad 22. jūnija darba dienu, kas iekrīt pirmdienā starp svētdienu, 21. jūniju, un svētku dienu, 23. jūniju, no valsts budžeta finansējamās valsts pārvaldes iestādēs, kurās noteikta piecu dienu darba nedēļa no pirmdienas līdz piektdienai, pārcelta uz sestdienu – 13. jūniju. Līdz ar to Jāņos valstī būs piecas brīvdienas.
Latvijas Universitāte kukuļošanas lietā aizturēto Broku atstādina no amatiem
Pirms pāris nedēļām par Rīgas mēra amata kandidāti minētā Nacionālās apvienības politiķe Baiba Broka kopš pirmdienas ir viena no trim aizturētajiem saistībā ar 20 000 eiro kukuļa pieņemšanu. Kukuļošana notikusi Latvijas Universitātē (LU), kur Broka ir rektora vietniece un Iepirkumu komisijas vadītāja.  LU uz izmeklēšanas laiku atstādinājusi viņu no visiem amatiem.
KNAB aizturējis uzņēmējus Gunti Rāvi un Ivaru Milleru
Pirmdien, 8.jūlijā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki veikuši procesuālas darbības "Skonto" grupas līdzīpašnieka Gunta Rāvja birojā un dzīvesvietā, aģentūrai LETA apstiprināja Rāvja pārstāve Elīna Dobulāne. LTV zināms, ka Rāvis ir aizturēts, tāpat aizturēts uzņēmējs Ivars Millers.
Brokas lietā iespējamais kukulis noformēts kā ziedojums Latvijas Biatlona federācijai
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajā kriminālprocesā, kurā aizturēta Rīgas domes deputāte un Latvijas Universitātes (LU) rektora vietniece Baiba Broka (Nacionālā apvienība) iespējamais kukulis bija noformēts kā ziedojums Brokas vadītajai Latvijas Biatlona federācijai, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
Par Latvijas Radio Ziņu dienesta galveno redaktori kļūst Laura Dreimane
No trešdienas, 10. jūlija, par Latvijas Radio Ziņu dienesta galveno redaktori kļūs pieredzējusī žurnāliste un raidījumu vadītāja Laura Dreimane, kura mediju un žurnālistikas laukā strādā jau vairāk nekā 25 gadus, no tiem teju 20 Latvijas Radio Ziņu dienestā. Laura ieguvusi maģistra grādu komunikācijas zinātnē Latvijas Universitātē. Līdzšinējā Ziņu dienesta galvenā redaktore Dace Krejere amatu atstāj personīgu iemeslu dēļ.
Ventspilī turpina izbūvēt pazemes atkritumu konteinerus
Ventspilī turpina izbūvēt pazemes atkritumu konteinerus, kas veicina tīrību pilsētas teritorijā. Viens no argumentiem izbūvēt pazemes tipa konteinerus ir fakts, ka pilsētā bieži ir vējains un atkritumus iznēsā putni.  Ventspils pašvaldība atkritumu apsaimniekošanas modernizāciju uzsāka 2017. gadā, un tagad iesāktais darbs turpinās.   
LTV: Ilvesa varētu pievienoties prezidenta Levita komandai
Valsts prezidents Egils Levits savu komandu sola atklāt tuvākajās dienās. Saskaņā ar Latvijas Televīzijas rīcībā esošo informāciju par padomnieci informācijas tehnoloģiju un drošības jautājumos varētu kļūt Ieva Ilvesa, kura iepriekš par šo jomu bija atbildīga Aizsardzības ministrijā.
VIDEO: Iedzīvotāji no Valsts prezidenta gaida godīgu darbu un labāku dzīvi
 “Latvijai no Mazirbes līdz Indrai, no Ipiķiem līdz Skaistkalnei ir milzīgs potenciāls iet pa modernas, ilgtspējīgas valsts ceļu,” jau pēc ievēlēšanas Valsts prezidenta amatā teica Egils Levits. LTV devās tieši uz šīm vietām, lai noskaidrotu, ko cilvēki domā par jauno Valsts prezidentu un situāciju valstī.
Jaunākie
Interesanti