Latvijā
LU prorektore: Bažas par aizdevumu Rakstu mājas būvniecībai pastāv
Latvijas Universitātes (LU) Rakstu mājas būvniecībai ir saņemts Eiropas Padomes Attīstības bankas un Eiropas Investīciju bankas aizdevums. Līdz ar aizdomām par korupciju ir bažas par aizdevumu šim projektam, intervijā Latvijas Radio atzina Latvijas Universitātes prorektore Ina Druviete.
Bažas par Krasta ielas remonta kvalitāti
Trīs gadi – tik ilgu garantijas laiku savam veikumam dod uzņēmums, kurš veic Krasta ielas seguma maiņu Rīgā. Tomēr iedzīvotāji satraukušies, ka uz vecās ceļa pamatnes uzklātais jaunais segums var neizturēt pat tik ilgi. Arī ceļu būves eksperts norāda – tas būs komforts uz īsu laiku, līdzīgi kā pavasarī aizlāpītās bedrītes.
Rugājos atklāta jauna katoļu baznīca
Svētdien Rugājos atklāta jaunā katoļu baznīca. Uz šo pasākumi bija ieradušies ļoti daudz cilvēku no tuvākajiem novadiem, jo Latgalē ne tik bieži tiek būvētas jaunas baznīcas. Lai arī draudze pēdējos gados samazinājusies, vietējie ir pārliecināti, ka baznīca tukša nepaliks. 
Mainās NATO kaujas grupas komandieris
Ādažu militārajā bāzē notikusi Kanādas vadītās NATO paplašinātās kaujas grupas komandieru maiņas svinīgā ceremonija. Stājoties amatā, jaunais kaujas grupas komandieris pulkvežleitnants Maikls Džons Rīkī uzsvēra - pirmais un galvenais uzdevums ir kopā ar Latvijas Nacionālo bruņoto spēku (NBS) un citu NATO kaujas grupu pārstāvjiem būt gataviem kaujai jebkurā brīdī un vēl vairāk integrēties Latvijas aizsardzības sistēmā.
Latvija piešķir patvēruma statusu uzņēmējam no Krievijas
Pretēji Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) lēmumam tiesa jūnija beigās uzdevusi piešķirt patvēruma statusu Latvijā kādam uzņēmējam no Krievijas, liecina publiski pieejamais Administratīvā rajona tiesas Rīgā spriedums.
Divus jauniešus tiesās par slepkavības izdarīšanu Rīgā
Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukti divi jauni vīrieši par slepkavības izdarīšanu, informēja prokuratūrā Viens no apsūdzētajiem pamudinājis otru, kas tobrīd vēl bija nepilngadīgs, noslepkavot savu bijušo draudzeni.
Jaunā Rīgas teātra būvlaukumā darbi aizvien nenotiek; būvnieks meklē jaunas tehnoloģijas
Jaunā Rīgas teātra ēkas Lāčplēša ielā pārbūves būvlaukumā, kur pirms pusgada būvdarbi tika apturēti blakus mājās konstatēto plaisu dēļ, rosība aizvien nenotiek, jo būvnieki meklē tehnoloģisku risinājumu darbu turpināšanai. Diskusijā Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” arhitekte Zaiga Gaile atzina, ka ir dusmīga par būvniecības kavēšanos. Bet būvkompānijā “ReRe grupa” solīja darīt visu iespējamo, lai ēka taptu “saprātīgā termiņā”.
Jaunākie
Interesanti