Latvijā
Daugavpilī likvidē nelikumīgu marihuānas audzētavu
Policija atklājusi nelikumīgi marihuānas audzētavu Daugavpilī, kā arī izņēmusi gatavo produkciju. Turpat notikuma vietā aizdomās par saistību ar minēto noziedzīgo nodarījumu aizturēts kāds 1982. gadā dzimis vīrietis.
Ekonomikas ministram jārod risinājumi saistībā ar novecojušo dzīvojamo fondu
Lai risinātu novecojušā un nepietiekamā dzīvojamā fonda jautājumu, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") rezolūcijā ekonomikas ministram Ralfam Nemiro ("KPV LV") ir uzdevis apzināt pašvaldību apsaimniekoto dzīvojamo ēku atbilstību drošuma prasībām un piedāvāt risinājumus situācijas uzlabošanai, informēja premjera preses sekretārs Sandris Sabajevs.
Ministrs: Rīgas dome nonākusi dziļā darbības krīzē
Rīgas dome ir nonākusi dziļā darbības krīzē. To vēl vairāk apliecina šonedēļ aizvadītā ārkārtas sēde, kurā atstādināti vicemēri. Tā domes darbu šobrīd vērtē vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (“Attīstībai/Par!”).
Valsts turpmāk apmaksās imūnterapiju visiem melanomas pacientiem
No š.g. 20. janvāra visiem pacientiem ar metastātisku ādas melanomu - iepriekš neārstētiem pacientiem ar BRAF gēna pozitīvu un negatīvu mutāciju, kā arī pacientiem ar BRAF pozitīvu mutāciju, kuri progresējuši pēc iepriekš saņemtas mērķterapijas, tiks nodrošināta valsts apmaksāta ārstēšana ar imūnterapiju, informēja Nacionālais veselības dienests (NVD).
Politiķi neizslēdz iespēju par NEPLP locekļiem vienoties koalīcijā pēc kandidātu uzklausīšanas
Politiķi neizslēdz iespēju vienoties koalīcijā par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļiem. Jaunnedēļ Saeimas Cilvēktiesību komisijā noslēgsies kandidātu iztaujāšana uz diviem vakantajiem amatiem par medijiem atbildīgajā padomē. Vakar no dalības konkursā atteicās vēl viens kandidāts – "Bite Latvija" mobilo ierīču menedžeris Jānis Ābele. To Latvijas Radio apstiprināja Saeimas Cilvēktiesību komisijā. Līdz ar to no sākotnēji 17 cilvēkiem, kas pieteicās konkursā, palikuši 14 kandidāti.
Bijušie Rīgas mēri: galvaspilsētā notiekošais neliecina par labu pārvaldību
Rīgas domē nav kārtīgas pozīcijas un opozīcijas, pašvaldībā pēdējos desmit gadus bijis autoratīvs vadības stils, bet deputāti strādā tā, it kā jau būtu atlaisti, uzskata Latvijas Radio aptaujātie Rīgas mēri. Kopumā bijušie Rīgas domes priekšsēdētāji atzīst, ka notiekošais neliecina par labu pārvaldību.
Tiesa sāk skatīt «Dienas Biznesa» slēptās aģitācijas lietu
Vidzemes priekšpilsētas tiesa trešdien, 15. janvārī, sākusi vērtēt lietu par slēpto politisko aģitāciju "Dienas Biznesa" speciālizlaidumos. Pirms iepriekšējām Saeimas vēlēšanām 2018. gadā avīze izdeva divus speciālizlaidumus, kuros Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) ieskatā bijušas partijām "KPV LV" un "Saskaņa" labvēlīgas publikācijas. KNAB piemērotais sods izdevniecībai varētu izmaksāt pat vairāk nekā 100 000 eiro aģitācijas limitu pārsniegšanas dēļ. Laikraksts pārkāpumus noliedz.
Valmierā daļa pircēju nesteidz pamest veikalu pēc trauksmes signalizācijas
Lai arī jau 2016. gadā stājās spēkā ugunsdrošības noteikumi, kas to nosaka, joprojām mēdz būt gadījumi, kad tūlītēja evakuācija nenotiek. Tā arī šajā nedēļā Valmierā, nostrādājot trauksmei vienā no tirdzniecības vietām, kas par laimi izrādījās viltus trauksme, vēl kādu neilgu brīdi kase tomēr turpināja darboties, tiem apmeklētājiem, kuri bija iestājušies rindā, arī vēl pagūstot samaksāt par savām precēm.
Nepanākot mierizlīgumu, strīdu par LU rektora vēlēšanām izšķirs tiesa
Strīds par to, vai pērn notikušajās Latvijas Universitātes (LU) rektora vēlēšanās Indriķis Muižnieks rektora krēslā pārvēlēts likumīgi, beidzot nonācis tiesas zālē. Mierizlīgumu abām pusēm tā arī nav izdevies panākt, un arī tiesas zālē debates par to nonāca strupceļā. Tagad Administratīvā rajona tiesa trīs tiesnešu sastāvā izlems, vai valdība, neapstiprinot Muižnieku rektora amatā, rīkojusies likumīgi.
Jaunākie
Interesanti