Latvijā
Ar advokātu Meroni saistīta kompānija iesūdz tiesā Latvijas valdību
Ar advokātu no Šveices Rūdolfu Meroni saistīta kompānija "Media Support" nav mierā ar Latvijas valdības tai noteikto aizliegumu pirkt "Radio “SWH" akcijas. "Media Support" iesūdzējusi Ministru kabinetu tiesā, noskaidrojis LTV raidījums "De facto". Valdība vēl nav paspējusi noformēt savu pozīciju tiesā, taču koalīcijas partijas "KPV LV" līderis Artuss Kaimiņš kopā ar "Media Support" vadītāju nesen apmeklējis koncertu.  
Pretvēža zāles «Rigvir» neiztur pirmo pārbaudes posmu
Veselības inspekcija un Zāļu valsts aģentūra (ZVA) pērn rudenī nolēma pārbaudīt pretvēža preparātu "Rigvir" un rezultāti par vienu no zāļu sērijām izrādījušies graujoši, ziņo LTV raidījums "De facto". ZVA "Rigvir" šķidruma paraugu nosūtīja uz neatkarīgu laboratoriju Lielbritānijā. Tās atbilde – "Rigvir" vīruss, kam būtu jācīnās ar vēža šūnām, šķidrumā ir daudz mazākā apjomā nekā apsolījis ražotājs.
Uz Lielo stāstu nakti Katlakalnā sabraukuši ap 20 stāstnieku
Ķekavas novada Katlakalnā aizvadītajā naktī divpadsmit stundas skanēja dziesmas un stāsti latviešu, latgaliešu, lībiešu un pat japāņu valodā. Lielā stāstu nakts, kurā šoreiz piedalījās ap 20 stāstnieku, Katlakalnā notiek kopš 2016. gada, bet par stāstniecības atdzimšanu Latvijā uzskatāms 2006. gads, kad Kurzemē notika pirmais stāstnieku festivāls. 
Bijušajiem ieslodzītajiem palīdzēs atgriezties dzīvē
Kā panākt, lai pēc iznākšanas no cietuma bijušie ieslodzītie vairs nejustu vajadzību veikt jaunus likumpārkāpumus? Ieslodzījumu lietu pārvalde šim nolūkam piesaistījusi deviņus miljonus eiro, lai piedāvātu dažādus konsultantus - karjeras speciālistus, latviešu valodas skolotājus un psihologus.
Paciente neizpratnē par Austrumu slimnīcas atteikumu sniegt ķirurga-onkologa konsultāciju
Austrumu slimnīcas poliklīnikas reģistratūra atteikusi konsultāciju kādai sirmgalvei, kurai bijušas aizdomas par onkoloģisku saslimšanu. Atteikuma iemesls – šeit nestrādājot atbilstoši ķirurgi-onkologi. Kundzei vēlāk izdevās pieteikt konsultāciju pie speciālista, bet vien ar trešo piegājienu. Slimnīcā skaidroja, ka paciente varēja lūgt ģimenes ārstu, lai viņš nosūta pie speciālista caur "zaļo koridoru". Vienlaikus slimnīcā atzina, ka ir problēmas zvanu centrā un pacientei atvainojās.
Grāmatā apkopo uz Sibīriju izsūtīto bērnu atmiņas par skolas laiku
Iet uz skolu svešā zemē, kur mācības notiek valodā, ko tu nesaproti, nav grāmatu un burtnīcu, nav pat zābaku, ar kuriem līdz skolai aiziet, ja ārā ir ziema. Tā bija realitāte tūkstošiem latviešu bērnu, kas pirms 70 un vairāk gadiem nonāca Sibīrijā. Atmiņas par skarbo un tomēr tik svarīgo skolas laiku nu apkopotas grāmatā "Skola Sibīrijā".
Vēža paciente apšauba ārstu spēju laikus pamanīt slimības atgriešanos
Vēža metastāzes, kuras operēt vairs nav iespējams – ar šādu diagnozi regulāra savas veselības uzraudzīšana Latvijas Onkoloģijas centrā (LOC) beigusies kādai pacientei. Pēc notikušā viņa apšauba iespējas slimības atgriešanos atklāt laikus. Tikmēr onkologi uzsver, ka remisijai sekojošo recidīvu neviens nevar paredzēt. Un vēža gadījumā arī daži mēneši var izšķirt ļoti daudz.
Kontroles dienestu pārdēvēs par Finanšu izlūkošanas dienestu
Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienestu (Kontroles dienests) plānots pārdēvēt par Finanšu izlūkošanas dienestu, paredz Finanšu ministrijas (FM) sagatavotie grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumā.
Priekules novadā satiekas visdažādāko priekšmetu un lietu kolekcionāri
Kolekcionēšana rada gan azartu, gan arī prieku par katru jauniegūto kolekcijas lietu vai priekšmetu. Bieži vien šādai nodarbei ir būtiska nozīme kultūrvēsturiskā mantojuma izzināšanā un saglabāšanā. Lai satiktos, dalītos pieredzē un izrādītu savus krājumus, Priekules novada Bunkas kultūras namā kopā bija pulcējušies kolekcionāri no Lejaskurzemes novadiem.
Jaunākie
Interesanti