Sadaļas Sadaļas
Latvijā
Muižniece par iekļaujošo izglītību: Pedagoģiski medicīniskās komisijas darbs būtu jāuzlabo
Būtu jāsakārto un jāuzlabo pedagoģiski medicīniskās komisijas darbs, kas aizvien ir stigma un bieds vecākiem, taču komisijas atzinuma saņemšana var palīdzēt veiksmīgāk iekļaut bērnu ar īpašām vajadzībām parastajā skolā. Tā, runājot par iekļaujošo izglītību un šīs jomas problēmām, intervijā Latvijas Radio atzina izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (Jaunā konservatīvā partija).
Latvijā top trīs jauni vides izglītības un informācijas centri
Ar Eiropas Savienības fondu atbalstu pašlaik Latvijā būvē trīs jaunus daudzfunkcionālus nacionālas nozīmes vides informācijas un izglītības centrus – Latvijas Nacionālajā dabas muzejā, Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī un Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā, informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).
Saeima pieņem Latviešu vēsturisko zemju likumu
Saeima trešdien, 16. jūnijā, pieņēma Latviešu vēsturisko zemju likumu. Tas paredz radīt nepieciešamos priekšnoteikumus iedzīvotāju kopīgās identitātes stiprināšanai un latviešu vēsturisko zemju kultūrvēsturiskās vides un kultūrtelpu saglabāšanai un ilgtspējīgai attīstībai, informēja Saeimas Preses dienestā.
Pārtrauc Merķeļa ielā nodegušā hosteļa ēkas ekspluatāciju; pagalmā uziet citu nelegālu hosteli
Pilnībā pārtraukta ekspluatācija ēkai Merķeļa ielā 8, kur aprīļa beigās notika traģisks ugunsgrēks nelikumīgā hostelī, bet vēl 25 citiem hosteļiem Rīgā atklāti dažādi ekspluatācijas pārkāpumi. Tā trešdien Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas deputātiem ziņoja Rīgas pilsētas būvvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs Jānis Belkovskis, informē Rīgas domē (RD).
Latvijā būs jaunas atceres dienas, tostarp Zolitūdes traģēdijas piemiņai
Latvijā būs dažas jaunas atceres dienas: Nacionālo partizānu bruņotās pretošanās atceres diena, Nacionālās pretošanās kustības piemiņas diena, 2013. gada 21. novembra Zolitūdes traģēdijas atceres diena. Noteikta arī jauna atzīmējamā diena – Valsts valodas diena. To paredz Saeimas trešdien, 16. jūnijā, otrajā galīgajā lasījumā atbalstītie, par steidzamiem atzītie likuma “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām” grozījumi, informēja Saeimas Preses dienestā.
5. jūnija pašvaldību vēlēšanās pa pastu saņemti 144 balsojumi
Šogad pirmo reizi vēlētājiem, kuriem bija balsstiesības 5. jūnija pašvaldības vēlēšanās, bet kuri vēlēšanu laikā uzturējās ārvalstīs, bija iespēja pieteikties balsošanai pa pastu no ārvalstīm. Balsošanai pa pastu Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) reģistrēja un balsošanas materiālus nosūtīja 276 vēlētājiem, no kuriem pašvaldību vēlēšanu komisijās līdz balsu skaitīšanas sākumam tika saņemti  144 balsojumi, liecina CVK apkopotā informācija.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt