Latvijā
Zināmi no Ekvadoras vestā kokaīna kontrabandistu vārdi
Kokneses novadā uzietā kokaīna rekordkrava esot slēpta vecajā fermā "Mazkārkļi”, kur pirms tam darbojies gateris un autoserviss, zina stāstīt novada iedzīvotāji. Tikmēr Ekvadoras policija paziņojumā min kokaīna lietā Latvijā aizturēto piecu personu vārdus, tostarp ir arī fermas īpašnieks.
Tukumā pārstrādās nolietotās riepas
Uzņēmums "Eco Baltia vide" Tukumā izvietos ražotni, kurā pārstrādās nolietotās riepas. Sākotnēji granulu ražotni bija plānots izveidot Saldū, bet tagad uzņēmums pieņēmis lēmumu riepas pārstrādāt Tukumā. Jaunajā ražotnē gadā pārstrādās 8000 tonnas Latvijā savāktu riepu. Būtiskāko ietekmi jaunā ražotne atstāšot uz trokšņu fonu, tomēr likumā pieļautā robeža pēc teorētiskas modulācijas netiekot pārkāpta arī vistuvāk esošajām mājām.
VARAM likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu neizdodas saskaņot ar pašvaldībām
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) likumprojektu par Rīgas domes (RD) atlaišanu nākamnedēļ plānots iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā. Otrdien likumprojektu nav izdevies saskaņot ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) un Latvijas Lielo pilsētu asociāciju (LLPA), informēja ministrijā.
Sodi par telefonu lietošanu autovadītāju tikumus vēl nemaina
Sarunas, īsziņas, jaunumi sociālajos tīklos – šie ir tikai daži no faktoriem, kas ik dienas novērš neskaitāmu autovadītāju uzmanību no paša galvenā – situācijas uz ceļa. Lai arī kopš vasaras par telefona lietošanu pie stūres paredzēti sodi, šoferu ieradumi daudz nav mainījušies.
Likumā grib pagarināt Valsts prezidenta amata kandidātu izvērtēšanas laiku
Šogad Valsts prezidenta vēlēšanās sagaidāmas vairākas būtiskas izmaiņas. Pirmkārt, ievēlēšana notiks atklāti. Šobrīd „Jaunās Vienotības” deputāti virza Saeimā jaunu likumprojektu, lai pagarinātu laika posmu starp prezidenta kandidātu izvirzīšanu un balsojumu par šiem kandidātiem Saeimas sēdē.
Pērn ievērojami samazinājies adoptēto bērnu skaits
Labklājības ministrijas apkopotā informācija liecina, ka pērn adoptēts par piektdaļu mazāk bērnu nekā gadu iepriekš, turklāt, tas ir zemākais rādītājs kopš 2003. gada. Labklājības ministrija (LM) norāda, ka šobrīd ir pārmaiņu laiks un arvien vairāk bērnu ģimenēs nonāk nevis caur adopciju, bet gan audžuģimenēs vai pie aizbildņiem. Tomēr adoptēto skaita kritumam var atrast arī vairākus iemeslus.
Drošības apsvērumu dēļ uzturēšanās atļaujas zaudējuši vairāki desmiti pieprasītāju
Drošības apsvērumu dēļ termiņuzturēšanās atļaujas zaudējuši vairāki desmit pieprasītāju, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) apkopotie dati.Lielākoties tas noticis, jo pastāvējušas aizdomas par nelegāli iegūtu līdzekļu legalizāciju, taču vairākos gadījumos atļaujas atteiktas, jo radušās bažas, ka atļaujas pieprasītājs var tikt izmantots ārvalstu specdienestu aktivitātēs.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti