Latvijā
Bondars: Politikas būtība ir solīt vairāk
Politikas būtība ir solīt vairāk, jo vienmēr būs situācija, kurā ieceres ir lielākas par iespējām, intervijā Latvijas Radio sacīja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars ("Attīstībai/Par!").
Tautiešu atgriešanās Latvijas darba tirgū: dzirdīgas ausis ārvalstīs notvert nav viegli, bet iespējami
Par spīti tam, ka Latvijā brīvo vakanču ir vairāk nekā darbu darītāju, ir vairāki šķēršļi, kas attur tautiešus atgriezties no ārzemēm un iekļauties darba tirgū. Lai domāšanu mainītu vairākām iesaistītajām pusēm, piemēram, valsts institūcijām, darba devējiem, darba sludinājuma portāliem, kā arī Latvijā dzīvojošajiem draugiem, radiniekiem un paziņām jāstrādā roku rokā un jāaiznes šī ziņa līdz dzirdīgajām tautiešu ausīm ārvalstīs.
«Glābēji». Īpašumu pievākšana «Latvijas Hipotēkas» stilā
Izmisumā nonākuši cilvēki cerētā aizdevuma vietā zaudē īpašumus — tādi ir uzņēmuma "Latvijas Hipotēka" klientu stāsti. Viņi vērsušies gan policijā, gan Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC), tomēr neviena iestāde uzņēmējus neapturēja. Kā šī īpašumu pievākšana darbojās?
Palielina sodus par sēklu tirdzniecības prasību pārkāpšanu
Palielināti sodi par sēklu tirdzniecības prasību pārkāpšanu. Saeima atbalstījusi grozījumus Sēklu un šķirņu aprites likumā, nosakot lielāku minimālo administratīvo sodu par nesertificētu sēklu tirdzniecību. Valsts augu aizsardzības dienests vēsta, ka šogad konstatēti vien divi pārkāpumi, tikmēr nozares asociācija norāda, ka sēklu materiāla pelēkais tirgus ir liels un esošā kontroles kapacitāte nav pietiekama.
Aicina ziedot Brīvības pieminekļa izgaismošanai
Šobrīd gaišs ir laukums ap Brīvības pieminekli, bet valstij un tautai tik svarīgie tēli un pati brīvības statuja grimst tumsā. Tieši tādēļ ar izgaismošanas ideju klajā nāca bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers. Šobrīd Brīvības pieminekļa izgaismošanas fonds strādā pie gaismas skicēm, kas drīzumā varētu tikt nodotas sabiedriskajai apspriešanai.
Siguldā piemin Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri Žani Ķinci
Katru gadu, kad tūkstošiem svecīšu liesmu sildīja Brīvības cīņās kritušos Rīgas Brāļu kapos, tikai dažas liesmiņas tika iedegtas pie vēl kāda varoņa kapa. Siguldas kapos ir apglabāts virsleitnants Žanis Ķincis, kurš Brīvības cīņās zaudēja redzi. Visu atlikušo mūžu dzīvodams tumsā, viņš turpināja būt patriots.
Levits: Nepaliksim malā, kad jāiestājas par Latviju
Atzīmējot Lāčplēša dienu un atceroties latviešu spēku uzvaru pār Bermontu, mēs varam iedvesmoties no to dienu notikumiem un pārliecības par savu spēku, pirms militārās parādes 11. novembrī sacīja Valsts prezidents Egils Levits. Viņš arī aicināja nekad nepalikt malā, kad jāiestājas par Latviju.
Skolēni Tīreļpurvā izzina Pirmā pasaules kara vēsturi (precizēts)
1919. gads bija varonības gads. Neatkarības karu palīdzēja izcīnīt pavisam jauni zēni, kuri bija tikpat jauni kā šodienas vidusskolas jaunieši, kas šajās dienās dodas uz Tīreļpurvu - lai izstaigātu vēsturisko kauju vietas, iejustos karavīru ādā un izprastu Lāčplēša dienas nozīmi.   
FOTO un VIDEO: Lāčplēša diena - svecītes pie Rīgas pils, parāde un tautas gājiens
2019. gadā aprit 100 gadi kopš Latvijas Brīvības cīņām, un, pieminot tās, Lāčplēša dienu Rīgā atzīmē ar vairākiem pasākumiem. Vakarā Rīgā notika Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārā parāde un tautas gājiens, bet pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas - koncerts "Brīvības cīnītāju gars cauri visiem laikiem", pie Rīgas pils tradicionāli iedegtas sveces.  
Godina Rēzeknes 9. kājnieku pulku
Rēzeknē pirmdien, 11.novembrī, pieminēja Latvijas armijas 9. Rēzeknes kājnieku pulka karavīrus. Šogad, apritot simt gadiem, kopš tā dibināšanas, Latgales Kultūrvēstures muzeja vēsturnieki albumā apkopojuši būtisku informāciju un vairāk nekā 100 fotogrāfijas par pulka likteni.       
Piemin Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus - Jelgavas ģimnāzijas audzēkņus
Godinot brīvības cīnītājus, pirmdien, 11. novembrī, Jelgavā pie  Ģederta Eliasa Vēstures un mākslas muzeja atklāta piemiņas plāksne  un grāmata par 16 Lāčplēša Kara ordeņa kavalieriem - Jelgavas ģimnāzijas audzēkņiem. Šāda piemiņas plāksne jau tikusi atklāta pirms astoņdesmit četriem gadiem, bet tā iznīcināta 1944. gadā, kad bojā gāja arī ģimnāzijas ēka.  
Jaunākie
Interesanti