Latvijā
Kurzemes pusē dažviet negaisi labību sagāzuši veldrē
Vietām Kurzemē zemnieki sākuši jau kult ziemas kviešus. Ja lietavas neturpināsies, tad kopumā šogad raža būs labāka nekā pagājušā gadā, kad daudzus ietekmēja lielais sausums. Tikmēr šis gads labības audzētājus pārsteidzis ar negaisiem un krusu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc rudzi un kvieši vietām sākuši krist veldrē. Šādu situāciju var novērot arī Kuldīgas novada Tadaiķu pagastā, kur vairākiem lauksaimniekiem, visticamāk, nāksies samierināties ar zināmiem ražas zudumiem.
16. jūlijā Latvijā būs novērojams daļējs Mēness aptumsums
Šogad 16. jūlija vakarā un 17. jūlija naktī Latvijā būs novērojams daļējs Mēness aptumsums. Lai arī Mēness aptumsumi nav pārāk reta astronomiska parādība, šis Mēness aptumsums būs nozīmīgs, jo līdz nākamajam ievērības cienīgam Latvijā redzamam Mēness aptumsumam būs jāgaida vairāk nekā seši gadi, kad 2025. gada 7. septembrī būs novērojams pilns Mēness aptumsums, informēja Latvijas Astronomijas biedrība (LAB) un SIA “StarSpace”.
Madonas novadā vilki plosa aitu ganāmpulku
Latvijā aizrit pēdējās dienas pirms vilku medību sezonas sākuma. Šajā laikā pelēči masveidā izpostījuši šķirnes aitu ganāmpulku Madonas novadā. Zemnieki atzīst – kaut arī medības varētu sākt agrāk, nākas izjust bezspēcību.
Riepu degšana Rīgā, Grāpju pussalā, izgaismo citas nelikumības
Nelegāls autoserviss, nelegāli atkritumu apsaimniekotāji un pat nofilmēti vainīgie, kuri teritorijā izmet vecās riepas - izmeklējot apjomīgo riepu degšanu Rīgā, Grāpju pussalā, Valsts vides dienesta inspektori atklājuši dabas piesārņotājus un virkni pārkāpumu. Tikmēr abi teritorijas saimnieki – Rīgas dome un privāts uzņēmums – turpina strīdu par to, kuram riepas jāaizvāc.
Politiķiem nav drīzu risinājumu informatīvās telpas un sabiedrisko mediju stiprināšanai
Vārdi par nacionālās informatīvās telpas stiprināšanu labi skan, taču politiķiem nav bijis rīcības plāna, kā to īstenot, tā secina Latvijas Žurnālistu asociācijas vadītāja Arta Ģiga, reaģējot uz paziņojumiem par pašreizējo situāciju Latvijas Radio Ziņu dienestā. Politiķi atzīst, ka sabiedriskie mediji ir turēti finansiāla bada režīmā, taču drīzu risinājumu informatīvās telpas stiprināšanai nevar nosaukt.     
Arī Latvijas skolniecei starptautiskā mācību uzņēmumu konkursā balva par līderību
Rīgas Franču liceja skolēnu mācību uzņēmuma "Wheelift" vadītāja Kitija Koroševska jūlija sākumā Francijas pilsētā Lillē notikušajā Eiropas Skolēnu mācību uzņēmumu konkursā apbalvota par līderību, iekļaujot viņu starp desmit "Junior Achievement Alumni Europe Leadership" balvas ieguvējiem, informē izglītības organizācijas "Junior Achievement Latvia" vadītājs Jānis Krievāns.
Stundas skolotāju istabā un koridorā. Ķekavā iesaldēti trīs skolu pārbūves projekti
Jau vairāk nekā pusgadu Ķekavā ''iesaldēti'' trīs skolu paplašināšanas un būvniecības projekti, jo nav saņemts aizdevums Valsts kasē. Jau šajā mācību gadā Baložu un Ķekavas vidusskolu audzēkņiem nāksies mācīties nepiemērotās telpās, bet pedagogiem stundām gatavoties gaiteņos. Ja projekti netiks īstenoti,  2020. gadā  varot nākties ierobežot arī skolēnu uzņemšanu.
Pļaviņās atzīmē Latvijas armijas simtgadi
Šis gads aizrit Latvijas armijas un Neatkarības kara simtgades zīmē. Par godu Latvijas armijas 100. dzimšanas dienai šajās dienās Latvijā notiek dažādi piemiņas pasākumi. Viens no tiem nupat norisinājies Pļaviņās, kam ir liela nozīme Latvijas atbrīvošanas cīņās. Ne velti Pļaviņas dēvē par Latvijas armijas šūpuli.
Talsu novada domes vadītājs Karols saglabā amatu
Talsu novada domes priekšsēdētājam Dainim Karolam ceturtdien ar vienas balss pārsvaru izdevās palikt amatā, kurā viņš aizvadījis tikai gadu. Amatu tomēr atstāja Talsu novada pašvaldības izpilddirektors. 
Ekspremjeri atšķirīgi vērtē valdības «brīvdienas»
Pirmo reizi uz sēdēm nesanāks valdības ministri - mēneša pārtraukums noteikts, sekojot citu Eiropas valstu piemēram. Tikmēr bijušie premjeri atzīst, ka, vadot valdību, neesot pat iedomājušies, ka mēnesi varētu nestrādāt.  
Inspekcija: Trešdaļa pārbaudīto tetovētāju neievēro higiēnas prasības
Pērn 38% no kontrolētajiem tetovēšanas pakalpojumu sniedzējiem nav ievērojuši noteiktās higiēnas prasības, secinājusi Veselības inspekcija. Lai mazinātu infekciju slimību, tajā skaitā, vīrushepatītu  B un C saslimšanas risku, plāno noteikt jaunas, detalizētākas prasības tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu sniedzējiem, informēja Veselības ministrijā.
Operas un «Tvnet» strīdu par viedokļrakstu nodod jaunai izskatīšanai
Augstākās tiesas Senāta Civillietu departaments trešdien, 10.jūlijā, atcēla Rīgas apgabaltiesas 2017. gada 24.janvāra spriedumu, ar kuru daļēji apmierināta prasība un no SIA "Tvnet" par labu prasītājai – valsts SIA "Latvijas Nacionālā opera un balets" (LNOB) – piedzīta 50 000 eiro kompensācija saistībā ar "Tvnet" publicētu viedokļrakstu par telpu izīrēšanu Krievijas mākslinieka privāta pasākuma rīkošanai 2014 .gada 29. jūlijā. Lieta nodota jaunai izskatīšanai Rīgas apgabaltiesā.
Jaunākie
Interesanti