Latvijā
Bauskā pieaugs atkritumu apsaimniekošanas tarifs
No 1. aprīļa Bauskas novadā par 7% paaugstināts atkritumu apsaimniekošanas tarifs. Atkritumu apsaimniekotāji skaidro, ka galvenais iemesls esot pilnais atkritumu poligons Bauskas novadā, kā dēļ tagad konteineros samestie atkritumi tiek vesti uz galvaspilsētas izgāztuvi.
Saulkrastos slēgtas populārās atpūtas vietas
No svētdienas, 5. aprīļa, stājušies spēkā jaunie likuma grozījumi, kas paredz bargāku sodu  tiem, kuri neievēro ārkārtējās situācijas dēļ noteiktos ierobežojumus. Par administratīvo pārkāpumu tagad var sodīt no 10 līdz pat 2000 eiro. Vienā no atpūtnieku iecienītākajām vietām – Saulkrastos, stāvvietas jūras tuvumā slēgtas, tāpat soliņi un atpūtas stūrīši, bet pludmalē patrulē policija.  
Daudzstāvu mājas iemītnieki nevar vienoties, kā iztērēt 25 000 eiro
Rīgā, Imantā, Dubultu ielas 7. nama iedzīvotāji ir pārliecināti, ka “Rīgas namu pārvaldnieks” nelietīgi vēlas iztērēt naudu, kas uzkrāta mājas fondā. Tie ir vairāk nekā 25 000 eiro, savukārt uzņēmums skaidro, ka tikai pašiem iedzīvotājiem jāvienojas, kādiem tieši remontiem ir jāizmanto šī uzkrātā summa, vēstīja LTV raidījums “4. studija”.
Aizvien vairāk cilvēku šuj kokvilnas sejas maskas un tirgo internetā
Aizvien vairāk cilvēku šuj kokvilnas sejas maskas un tirgo internetā. Ir gan ļoti vienkāršas, gan ar kabatiņu medicīniskajam filtram un dažādiem dizainiem. Arī cenas ir ļoti atšķirīgas. Maskas savās kolekcijās iekļauj arī dažādi dizaineri. Pārsvarā ražotāji atzīst, ka tas ir modes aksesuārs, kas kalpo kā atgādinājums neaiztikt seju. Slimību profilakses un kontroles centrā savu nostāju nemaina – tās jānēsā tikai inficētajiem.
Katoļu priesteris: Ierobežotajos apstākļos mīlestība atklājas mazos, vienkāršos žestos
Šobrīd ir gavēņa laiks, un šogad Covid-19 ierobežošanai izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ šis laiks ir atšķirīgs no iepriekšējiem gadiem, taču šo laiku joprojām raksturo trīs pamatlietas - lūgšana, atturība un žēlsirdības darbi. Un ierobežotajos apstākļos mēs varam mācīties, ka  mīlestība atklājas īstenībā ļoti mazos, vienkāršos žestos, LTV raidījumam “4. studija” pauda katoļu priesteris, radio “Marija Latvija” direktors Pēteris Skudra.  
Jelgavā aizdomas par ielu uzturēšanas iepirkumu konkrēta uzņēmēja interesēs
Februāra sākumā Jelgavas pilsētas dome izsludināja 3,5 miljonu eiro vērtu konkursu, kurā aicināja pieteikties uzņēmēju, kas būtu gatavs trīs nākamos gadus gādāt par pilsētas ielu uzturēšanu. Lāpīt bedres, slaucīt ielas, tīrīt grāvjus. Taču brīdī, kad par iepirkumu sūdzējās uzņēmums, kas šos darbus nedara pašlaik, dome konkursu pārtrauca. Strīda cēlējs uzskata, ka Jelgava iepirkumu sarakstījusi speciāli ierastajam sadarbības partnerim.
«Elejai» netālajā pansionātā «Ziedkalne» pagaidām Covid-19 analīzes neveic, jo nav saslimšanas pazīmju
Pēc ziņām, ka saslimšana ar jauno koronavīrusu konstatēta četriem cilvēkiem sociālās aprūpes centrā “Eleja”, apkārtējiem radušās bažas par netālu esošo pansionātu “Ziedkalne”, kurā strādā kādas “Elejas” darbinieces vīrs. Filiāles “Ziedkalne” vadītāja pienākumu izpildītāja Sandra Bērziņa Latvijas Radio apstiprināja šo faktu, taču uzsvēra, ka darbinieks pats par to laikus informējis savu darba vietu, tādēļ viņam noteikta 14 dienu pašizolācija un viņš uz darbu nenāk.
Arī ārkārtas situācijā vides inspektori turpina kontroles
Zvejas un makšķernieku kontrole turpinās arī valstī izsludinātajā ārkārtas situācijā, informēja Valsts vides dienests. Pagājušajā mēnesī inspektori veikuši teju 300 zvejas kontroles pasākumu, no kuriem lielākā daļa iekšējos ūdeņos.
Jaunākie
Interesanti