Latvijā
Lielajai talkai pieteiktas 1000 talkošanas vietas
Trīs nedēļu laikā, kopš atklāta oficiālo talkošanas vietu pieteikšanas karte, pieteiktas 1000 talku vietas, no kurām apstiprinātas vairāk nekā 700. Lielā talka norisināsies nākamajā sestdienā – 28.aprīlī, informē pasākuma mediju koordinatore Ginta Zalaka.
Ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu ieviešana Kurzemē rit lēni
Kurzemes pašvaldībās ar atšķirīgu ātrumu un iespējām tiek ieviesti ģimeniskai videi pietuvinātie pakalpojumi, kas paredzēti bērniem un pieaugušajiem ar invaliditāti. Un arī kopumā Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstītā projekta „Kurzeme visiem” ieviešana notiek gausi.
Ar bērnu ratiņiem arī turpmāk būs grūti iekļūt starppilsētu autobusos
Par to, ka starppilsētu sabiedriskais transports nav ērti pieejams jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ratiņkrēslos, runāts vairākkārt, bet situācija joprojām nav uzlabojusies, un, lai gan valdības noteikumi paredz situāciju labot līdz 2021.gadam, plānotais, visticamāk, nepiepildīsies, vēstī LTV raidījums “4.studija”.
Latvijas simtgadi izmanto arī uzņēmēju kataloga komercprojektam
Ne viens vien uzņēmums saņēmis e-pastu no biedrības “Projekts Videoatmiņa” ar piedāvājumu savu uzņēmumu reklamēt grāmatā “Latvijas 100 uzņēmēji”, kas, kā var noprast, veltīta Latvijas simtgadei.  Lai gan tas nav oficiālais ar valsts simtgadi saistītais projekts, bet privātā iniciatīva izmantot simtgadi nevienam nav aizliegts, vēstīja LTV raidījums “4.studija”.
Jelgavā sākas tradicionālās Meža dienas
Tradicionālās Meža dienas, kam šogad aprit 90.gadskārta, Jelgavā iesākās ar izglītojošu pasākumu ''Mežs ienāk pilsētā''. Ierastās koku stādīšanas vietā gan šoreiz apmeklētājiem tika skaidrots un rādīts, kā notiek meža apsaimniekošana.
Pērn un šogad dzimstība turpina samazināties
Kopš 2016.gada dzimušo skaits Latvijā turpina samazināties. 2017.gadā dzīvi dzimušo skaits varētu būt par apmēram tūkstoti mazāks nekā 2016.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes provizoriskie dati. Arī 2018.gada pirmajos trīs mēnešos reģistrēto jaundzimušo skaits – 4 612 bērni – ir par 336 mazuļiem mazāks nekā 2017.gada attiecīgajā periodā.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti