Latvijā
Daugavpils novada Kalupē durvis vēris krīzes centrs
Daugavpilī atvērts krīzes centrs, kas izvietots sociālo pakalpojumu centra “Pīlādzis” ēkas trešajā stāvā un ir pilnībā aprīkots potenciālajiem klientiem – tiem, kas nonākuši krīzes situācijā un nespēj paši tikt galā ar grūtībām. Tās ir gan personas, kas cietušas nelaimes gadījumā – ugunsgrēkā, plūdos, gan personas bez noteiktas dzīvesvietas, gan šobrīd tik aktuālajā situācijā, kad pieaugušas personas cieš no vardarbības un kurām nav, kur apmesties. Daugavpils novada domē atzīst, ka jau patlaban šāda krīzes centra pakalpojumi ir nepieciešami aptuveni 30 novada iedzīvotājiem. 
Seniorus pirms vakcinācijas pret Covid-19 rūpīgāk izvērtēs
Analizējot 23 senioru nāves iemeslus Norvēģijas pansionātos, varas iestādes paguvušas izpētīt lielāko daļu gadījumu un nav atklājušas saistību ar saņemto “Pfizer” vakcīnu, norāda Latvijas imunizācijas padomes vadītāja Dace Zavadska. Viņa uzsver – ir svarīgi ziņot par katru aizdomīgu gadījumu un to pētīt. Lai gan saistība nav atklāta, norvēģu pieredze Latvijā kļūšot par pamatu rūpīgākai senioru veselības stāvokļa izvērtēšanai pirms vakcinācijas.  
Pareizticīgo un vecticībnieku Kunga Kristīšanas svētki Latgalē šogad – citādi
Pareizticīgie un vecticībnieki Kunga Kristīšanas svētkos ierasti dodas uz dievnamiem pēc ūdens, gan arī iegremdējas ūdenstilpēs. Šogad pandēmijas dēļ publiska ūdens iesvētīšana nenotika, tāpat arī stingrāk uzraudzīta iedzīvotāju plūsma pareizticīgo draudžu dievnamos. Vecticībnieki, ievērojot piesardzības pasākumus, ticīgos pulcēja ārā pie baznīcas un iesvētīja viņu līdzi paņemto ūdeni.
VM piedāvā: Covid-19 ierobežojumus varēs mīkstināt, saslimstībai samazinoties trīs reizes
Pirmā iespēja lemt par pakāpenisku Covid-19 ierobežojumu mazināšanu būtu, ja 14 dienās vidēji reģistrētu ne vairāk kā 200 jaunus saslimšanas gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju, paredz VM priekšlikums. Pašreiz Latvijā šis rādītājs ir 689. Vienlaikus veselības ministrs skaidroja, ka, ņemot vērā pašreizējos saslimstības rādītājus, ārkārtējā situācija, kas pašlaik noteikta līdz 7. februārim, visticamāk, būs jāpagarina. 
Dr.Klauns atkal dodas pie bērniem
Laba un iepriecinoša ziņa tiem mazajiem pacientiem, kuriem diemžēl kādu laiku nākas pavadīt slimnīcā. Dakteri Klauni, kuri pandēmijas laikā pacientus iepriecināja tikai cauri slimnīcas logiem, tagad ir saņēmuši visus nepieciešamos aizsarglīdzekļus un dodas uzmundrināt bērnus arī palātās.
Uz 5 Covid-19 vakcinācijas biroja amatiem – 461 pretendents
Uz pieciem topošā Covid-19 Vakcinācijas projekta biroja amatiem ir saņemts 461 pieteikums, taču tam nevajadzētu aizkavēt procesu un piemērotākos kandidātus cer atlasīt līdz nedēļas beigām, paziņoja veselības ministrs Daniels Pavļuts (“Attīstībai/Par!”).
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt