Latvijā
Prezidents atkārtoti iesniedz iniciatīvu par automātisku pilsonības piešķiršanu nepilsoņu bērniem
Valsts prezidents Raimonds Vējonis atkārtoti vērsies parlamentā ar priekšlikumu par automātisku pilsonības piešķiršanu Latvijā dzimušiem nepilsoņu bērniem. Vēstulē deputātiem Valsts prezidents uzsver, ka tas ir solis uz priekšu sabiedrības saliedēšanā, ko plānots sākt ar nākamo gadu. Iepriekšējā sasaukuma Saeima Valsts prezidenta iniciatīvu noraidīja, taču tagad tai prognozē vairākuma atbalstu
Veicinās uzņēmumu patieso labuma guvēju atklāšanu
Sagatavoti grozījumi, kuru mērķis ir efektivizēt noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas sistēmu, kā arī novērst nepatiesu ziņu sniegšanu par uzņēmumu patiesajiem labuma guvējiem, informēja Tieslietu ministrijā.
Politologs: Eiroparlamenta jaunajā sasaukumā gaidāms raibs sastāvs no Latvijas
Spriežot pēc Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām iesniegtajiem un plānotajiem partiju kandidātu sarakstiem un programmām, fragmentācija Latvijas partiju vidū ir ļoti spilgti izteikta un eiroparlamentāriešu sastāvs no Latvijas būs raibs, intervijā Latvijas Radio norādīja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra.
Nemiro neatkāpjas: LIAA darbinieki iesaistīti ES fondu lietā, bet tas nenozīmē noziedzīgu nodarījumu
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols kategoriski noraida ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (“KPV LV”) teikto par aģentūras darbinieku iesaisti Eiropas Savienības (ES) fondu izkrāpšanas lietā. Nemiro no Latvijas Televīzijas raidījumā “Viens pret vienu” paustā tomēr neatkāpjas, skaidrojot, ka iesaistīšanās varēja būt, piemēram, arī kā lieciniekiem.
Piektdaļa skolotāju saņem ap 500 eiro «uz rokas»
Izglītības un zinātnes ministrija īsi pirms pieteiktā skolotāju piketa publiskojusi datus par vidējo darba samaksu 618 vispārējās izglītības iestādēs. No tiem izriet, ka minimālo algu par pilnas slodzes darbu - 710 eiro mēnesī uz papīra jeb 500 eiro uz rokas - saņem gandrīz katrs piektais pedagogs – 19%.
Liepājā daudzdzīvokļu māju pielāgo jaunietei ar kustību traucējumiem
Pie kādas daudzdzīvokļu mājas Liepājā šomēnes ierīkots pirmais pašvaldības finansētais pacēlājs, lai cilvēks, kurš pārvietojas tikai ratiņkrēslā, tagad patstāvīgi, bez citu palīdzības spētu izkļūt no dzīvesvietas. Noskaidrots, ka šāda mājas ieejas pielāgošana nepieciešama vēl aptuveni 15 liepājniekiem – 1. un 2. grupas invalīdiem, un šonedēļ tiks lemts par šim mērķim nepieciešamā finansējuma palielināšanu.      
Nodibināta Latvijas PEN balva
Latvijas PEN biedru kopsapulcē 18. martā tika lemts par Latvijas PEN balvas iedibināšanu, pavēstīja Latvijas PEN pārstāvji. 
Jaunākie
Interesanti