Latvijā
Turlavas skolas skolēni apdāvina patversmes «Mīļās ķepiņas» iemītniekus
Kā izskatās vietā, kur nonāk cilvēku pamesti dzīvnieki, kā viņiem tur klājas un kā palīdzēt – to  uzzināja Turlavas pamatskolas skolēni. Brīdis, kad viņu sarūpētais nonāca Kuldīgas dzīvnieku patversmē "Mīļās ķepiņas", bija īpašs un aizkustinošs. Kaut arī patversme ir neliela, ziedotās lietas ikdienā ir liels atspaids.
Mediji ceļ trauksmi par finansējuma trūkumu vietējā satura veidošanai
Mediji ceļ trauksmi par finansējuma trūkumu vietējā satura veidošanai. Naudas trūkumu šobrīd izjūt gan sabiedriskie mediji, gan arī komercmediji. Lai arī premjers Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) iepriekš pauda, ka koalīcija vienojusies vienu miljonu eiro nākamgada piešķirt sabiedriskajiem medijiem no partiju finansēšanai paredzētās naudas, valdībā apstiprinātajos budžeta dokumentos priekšlikums tā arī nav parādījies.  
Izmeklējot masveida saslimšanas Siguldā un Rīgā, uziet salmonellas putnu gaļā no Polijas
Vairāki desmiti izglītības iestāžu, kā arī ēdnīcas oktobra sākumā saņēmušas un jau izlietojušas vairākas tonnas ar Salmonella enteritidis baktēriju inficētu vistas gaļu. Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) oktobra sākumā ņemtās analīzes baktērijas klātbūtni apstiprinājušas vistas gaļā, ko Latvijā izplatījuši vairāki vairumtirdzniecības uzņēmumi. 
OECD: Latvijas korupcijas apkarošanas rezultāti joprojām nav proporcionāli riskiem
Latvijas kukuļošanas apkarošanas rezultāti joprojām nav proporcionāli pārrobežu kukuļošanas un naudas atmazgāšanas riskiem, kuriem tā ir pakļauta, teikts Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Kukuļošanas apkarošanas darba grupas (OECD WGB) publicētajā Latvijas 3. fāzes novērtējumā, informē Tieslietu ministrija (TM).
Netīrīti skursteņi un skursteņslauķu trūkums. Ugunsdrošībai uzmanību sāk pievērst tikai pēc nelaimes
Ik gadu Latvijā neiztīrītu dūmvadu un apkures iekārtu dēļ izceļas daudzi ugunsgrēki. Kā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija, pērn kopumā tika reģistrēti vairāk nekā 470 ugunsgrēki, kuru iespējamais iemesls bija neiztīrīti dūmvadi, nepareizi izbūvētas vai bojātas apkures sistēmas. Savukārt izsaukumi, kad dūmvados dega sodrēji, pērn bija ap 600. Ar apkures lietošanu saistītos ugunsgrēkos gāja bojā 17 cilvēku, bet cieta 43. Tā ir statistika, aiz kuras ir izpostīta iedzīve, finansiāli zaudējumi un briesmas dzīvībai.
Juridiskās komisijas deputāti atbalsta Rimšēviča lietas tiesneses atbrīvošanu no amata
Saeimas Juridiskās komisijas deputāti trešdien, 16. oktobrī, vienbalsīgi piekrita atbrīvot no amata Rīgas rajona tiesas tiesnesi Inesi Bitenieci, kurai bija paredzēts skatīt krimināllietu pret Latvijas Bankas vadītāju Ilmāru Rimšēviču. Gala lēmumu pieņems Saeima. Bitenieces tiesneses amatu nolēmusi pamest personisku iemeslu dēļ, to deputātiem apliecināja arī tiesas priekšsēdētāja Inese Siliņeviča.
Pusaudzim par spridzināšanas draudiem skolā - var iestāties kriminālatbildība ar sekām uz mūžu
Vēlme apliecināties, kas noved pie kriminālatbildības ar sekām uz mūžu, – tāds varētu būt iznākums kāda jaunieša mērķtiecīgajai savas skolas terorizēšanai nedēļas garumā. Sešās dienās viņš izsūtīja četrus anonīmus e-pastus ar viltus draudiem par spridzekli Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā, taču policija viņu drīz vien atšifrēja. Jaunietim draud kriminālatbildība.
Aptauja: Apkalpojošajā sfērā strādājošie visbiežāk saskaras ar emocionālo vardarbību
Valsts darba inspekcija (VDI) šonedēļ ar darbinieku aptaujas datiem dodas uz valsts pārvaldes iestādēm. Izsūtītajās anketās valsts pārvaldes uzņēmumos negaidīti liela aktivitāte. Rezultāti rāda, ka augsts stresa līmenis ir ļoti aktuāla problēma darba vidē. Turklāt klientu apkalpošanas sfērā bieži speciālistiem jāsaskaras arī ar emocionālo vardarbību. 
Ukrainas prezidents no Baltijas valstīm pirmo apmeklē Latviju
16.oktobrī oficiālā vizītē Latvijā ierodas Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis kopā ar kundzi Olenu Zelensku. Vizīte Latvijā ir Zelenskim pirmā Baltijas valstīs kopš stāšanās prezidenta amatā. Zelenskis tiksies ar augstākajām amatpersonām un ukraiņu kopienu, apmeklēs Okupācijas muzeju, atklās piemiņas plāksni, godinot pirmās Ukrainas Tautas Republikas diplomātiskās misijas Rīgā izveidi 1920. gadā, un piedalīsies citos pasākumos. 
Taps plāns lielu un nozīmīgu objektu evakuācijai «X stundā»
Nākotnē ir jāsakārto glābšanas iestāžu sadarbība un amatpersonu tiesiskā aizsardzība attiecībā uz viņu pieņemtajiem lēmumiem. Tāds secinājums otrdien, 15. oktobrī, izskanēja Saeimas apakškomisijā, kurā vērtēja šovasar notikušo Stradiņa slimnīcas evakuāciju. Sēde notika aiz slēgtām durvīm, un tajā pārrunāta arī nepieciešamība biežāk rīkot praktiskas mācības lielu un nozīmīgu objektu evakuācijā.
Strenčos iecienīta publiskā pirts, kuras remontam pašvaldībai nav naudas
Jau apmēram 60 gadus, kopš Strenčos ir uzbūvēta un darbojas sabiedriskā pirts, tās izskats un iekārtojums nav mainījies. Pašvaldībai nav lieku līdzekļu tās kapitālajam remontam, ik pa laikam tiek veikti vien nelieli kosmētiski uzlabojumi, taču, kā atzinuši pirts apmeklētāji, tieši tās autentiskums ir tas, kas piesaista. Ik nedēļas nogali pirti vienas dienas laikā apmeklē ap simts cilvēku, un viņu vidū ne tikai vietējie iedzīvotāji, bet daudzi arī no citām vietām.
Eglaines ciema iedzīvotāji nobažījušies par pasta nodaļas slēgšanu
Ilūkstes novada Eglaines ciems var palikt bez pasta nodaļas. Ar šādu paziņojumu pie vietējiem iedzīvotājiem vērsās uzņēmuma "Latvijas pasts" pārstāvji. Īpaši satraucoša šī ziņa ir vecāka gadu gājuma cilvēkiem, kuriem pasta neesamība ievērojami apgrūtinās dažādu pakalpojumu saņemšanu.
Nesen remontēts ceļš Tukuma novadā kļuvis par biedu autovadītājiem
Pēc ceļa virsmas atjaunošanas darbiem uz reģionālā autoceļa P131 par Tukuma novada Sēmes pagasta automašīnu pazīšanas zīmi kļuvis sabojāts auto stikls. Darbu veicējs – uzņēmums ”Latvijas Autoceļu uzturētājs” (LAU) – atzīst, ka šoreiz pieļauta tehnoloģiska kļūda, ko izlabot varēšot tikai nākamajā sezonā.
Jaunākie
Interesanti