Latvijā
«Mūžīgie bērni» – iekļaujošā izglītība ne vienmēr iekļaujoša
Caur tiesu panākta bērna iekļaušana vispārizglītojošā skolā vai situācija, kad bērnam bērnudārzā nerod iespēju mācīties, jo laikus neatrod asistentu, iesakot rindā stāties no jauna. Tās ir situācijas, ar kurām nākas saskarties "mūžīgo bērnu" vecākiem. Kad ceļš uz vispārizglītojošu mācību iestādi bijis ļoti sarežģīts vai pat neiespējams, kas ir "iekļaujošā izglītība" un cik tā ir attīstīta Latvijā?
Levits uzrunā ANO izceļ cīņu ar Covid-19 un dezinformāciju
Latvijas Valsts prezidents Egils Levits otrdien savā uzrunā ANO Ģenerālās asamblejas 75.sesijā izcēla cīņu ar Covid-19 un dezinformāciju. Prezidents arī norādīja uz Krievijas centieniem pārrakstīt vēsturi, kā arī aicināja uz atbalstu Baltkrievijas tautai.
Latvijas un Lietuvas ārlietu ministri gatavi atjaunot «Baltijas burbuli»
Tā sauktais "Baltijas burbulis", kas vairs nepastāv saistībā ar pieaugušo Covid-19 saslimstību Lietuvā un Igaunijā, agri vai vēlu tiks atjaunots. Šādu nostāju intervijā Latvijas Televīzijā pauda Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ("Jaunā Vienotība") un Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Tērvetes puses iedzīvotāji priecājas par beidzot salaboto ceļu līdz Lietuvai
Pēc pusgadsimta ilgas gaidīšanas Tērvetes novadu ar Lietuvu atkal savieno gluda asfalta lenta. Piecpadsmit kilometru garā ceļa posma rekonstrukcija izmaksājusi 10 miljonus eiro, bet ieguvēji būšot ne tikai vietējie iedzīvotāji. Līdzko robežu varēs šķērsot bez ierobežojumiem, labums tiks arī tūrisma un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem.  
Dažās augstskolās sarucis ārvalstu studentu skaits, bet RSU – pieaudzis
Dažās Latvijas augstskolās ir samazinājies ārvalstu studentu skaits, kas ietekmē ne vien mācību iestāžu ieņēmumu sadaļu budžetā, bet arī nepalīdz sildīt Latvijas ekonomiku kopumā. Ārvalstu studentu skaita sarukumu vairāk izjūt tās augstskolas, kurās vēlmi studēt līdz šim biežāk izrādījuši mācīties gribētāji no trešajām valstīm, nevis no Eiropas Savienības (ES) bloka zemēm.
LTV: Covid-19 uzliesmojums reģistrēts uzņēmumā «Forevers» Rīgā
Pēdējās dienās konstatētie vairāki Covid-19 saslimšanas gadījumi saistīti ar uzliesmojumu pārtikas uzņēmumā "Forevers" Rīgā, liecina Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija. Vēl 10 apstiprināti gadījumi saistīti ar Rīgas “Dinamo” hokeja komandu, medijiem attālinātajā preses konferencē pastāstīja Slimības profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.
Atjaunots autoceļš Priekule–Vaiņode
Pabeigti reģionālā autoceļa Priekule–Vaiņode (P135)seguma atjaunošanas darbi, kas atsevišķos posmos nebija veikti pat 40 gadus, informēja “Latvijas Valsts ceļi”.
Jaunajās autobusu kustības sarakstu plāksnēs iestrādāts QR kods
Lai pasažieri reģionālo maršrutu pieturvietās varētu apskatīt detalizētāku informāciju par aktuālo autobusu kustības sarakstu, jaunajās kustības sarakstu plāksnēs ir iestrādāts QR kods, kuru noskenējot pasažiera viedtālrunī parādīsies autobusu izbraukšanas laiks no konkrētās pieturas tuvākās nedēļas laikā, pārvadātāja kontaktinformācija un cita aktuālā informācija, informēja Autotransporta direkcija.
Jaunākie
Interesanti