Latvijā
LTRK vadītājs: Valdības darbs ir pietiekami stabils
Pašlaik valdības darbs ir pietiekami stabils un darbs ar ministrijām ir konstruktīvs, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis.
Rīgā ugunsgrēka Rūjienas ielā dēļ evakuēti 14 cilvēki
Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks izcēlies Rūjienas ielā Rīgā kur ar atklātu liesmu dega divstāvu koka ēka, šķūņi un divas automašīnas, LTV raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
Cēsu «zero waste» pilsētas projektā iesaistīs uzņēmējus un tirgotājus
Visai ambiciozu mērķi sev ir izvirzījušas Cēsis – kļūt par bezatkritumu pilsētu, proti, Cēsu pašvaldība sadarbībā ar biedrību „Zaļā brīvība” īstenos pirmo iniciatīvu Latvijā – „Tīri. Labi”. Tas nozīmē apņemšanos samazināt resursu patēriņu, izmantojot tos atkārtoti, kā arī šķirot pārstrādei noderīgos izejmateriālus vai lietot tos citos veidos. Kā  reāli šī apņemšanās tiks īstenota?
Eda Šīrana koncerta dēļ Rīgā būs satiksmes ierobežojumi un sastrēgumi
Piektdien, 12.jūlijā, Lucavsalā gaidāms šogad lielākais ārzemju mākslinieka koncerts Latvijā – 55 000 apmeklētāju, kas ieradīsies uz britu dziesminieka Eda Šīrana koncertu Lucavsalā, krietni mainīs arī pārējo rīdzinieku ikdienu. Jau no ceturtdienas būs ierobežota satiksme pasākuma apkaimē, bet koncerta dienā sastrēgumi, visticamāk, bloķēs Pārdaugavu.  
Burova kandidatūra Rīgas mēra amatam nonākusi strupceļā
Politiskās kaislības Rīgas domē nerimst. Trešdien pirmajā sēdē pēc iepriekšējā Rīgas mēra Daiņa Turlā ("Gods kalpot Rīgai" (GKR)) gāšanas mēra pienākumu izpildītājam Oļegam Burovam (GKR) pietrūka balsu, lai tiktu pie amata Rīgas brīvostas valdē. Balsojums parādījis, ka Burovam trūkst deputātu atbalsta arī kļūšanai par mēru. Sarunas par atbalstu savai kandidatūrai Burovs vairs neturpinās, taču savu kandidatūru neatsauks. Tas, vai galvaspilsētā būs jārīko ārkārtas vēlēšanas, varētu izšķirties 19. augustā, kad paredzētas domes priekšsēdētāja vēlēšanas. 
Viens no Liepājas VUGD depo ir kritiskā stāvoklī
Valsts ugunsdzēsības un drošības dienesta (VUGD) ēku pārvaldītājs kopā ar Iekšlietu ministriju, apsekojot dienestu depo, secinājuši, ka Latvijā no 92 ēkām 83 neatbilst vajadzīgajiem standartiem, bet 19 celtnes ir avārijas stāvoklī. Arī trešajā lielākajā pilsētā valstī – Liepājā - viens no diviem ugunsdzēsēju depo ir kritiskā stāvoklī, un tā atjaunošana praktiski nav iespējama.
Vidzemes plānošanas reģionā bažījas par sabiedriskā transporta nepieejamību
Iecerēts, ka jau šonedēļ varētu tikt izsludināts iepirkums par pasažieru pārvadājumu nodrošināšanu reģionos ar autobusiem laika periodā no 2021. līdz 2030. gadam. Sabiedriskā transporta padomē apstiprinātajā konkursa dokumentācijā kā galvenie vērtēšanas kritēriji noteikti pakalpojuma kvalitāte, iespēja izpildīt valsts noteikto maršrutu apjomu, kā arī pakalpojuma izmaksas. Plānotā konkursa nosacījumus gan neatbalsta Vidzemes plānošanas reģiona pārstāvji, paužot bažas, ka nākotnē sabiedriskais transports iedzīvotājiem kļūs nepieejamāks. 
Ādažu militārajā bāzē svin Latvijas armijas simtgadi
Ar simtgadei veltītas pastmarkas svinīgo zīmogošanu un ar Nacionālo bruņoto spēku komandiera zobena grieztu simtkilogramīgu torti trešdien, 10. jūlijā, Ādažu militārajā bāzē tika svinēta Latvijas armijas dibināšanas simtgade. Paši karavīri atzīst – armija ir viņu otrā ģimene, tādēļ šodien līdz ar pašiem karavīriem paldies tika teikts militārpersonu ģimenēm.
Par godu bruņoto spēku simtgadei iznāk grāmata «Latvijas armija»
Par godu Latvijas armijas simtgadei nākusi klajā  grāmata  -  “Latvijas armija”, kurā  īsa pārskata veidā stāstīts par Latvijas valsts pirmajiem soļiem bruņoto spēku organizēšanā, vienotas armijas izveidošanā Neatkarības kara laikā, par armijas struktūru miera laikā līdz padomju okupācijai un par Nacionālo bruņoto spēku veidošanos pēc valsts neatkarības atgūšanas.
Dobeles policisti likvidē divas marihuānas audzētavas
Šā gada jūlija sākumā Valsts policijas Dobeles iecirkņa kriminālpolicija likvidēja divas marihuānas audzētavas – Penkules pagastā Dobeles novadā un Ķeguma novadā, Ķegumā, paziņojumā medijiem informēja policijas Zemgales reģiona pārvalde.
Levits vizītē Igaunijā pārrunā klimata pārmaiņas un digitālo sadarbību
Valsts prezidents Egils Levits devies pirmajā ārvalstu vizītē un par tās galamērķi izraudzījies tuvāko kaimiņvalsti Igauniju. Tikšanās laikā ar Igaunijas prezidenti Kersti Kaljulaidu abi akcentēja valstu labo sadarbību, taču tika runāts arī par konfliktu, kas radies alkohola akcīžu dēļ. Puses arī vienojās kopīgiem spēkiem aktīvāk cīnīties pret klimata pārmaiņām.
Jaunākie
Interesanti