Latvijā
Ārkārtējo situāciju Rīgā, visticamāk, saglabās ar «Saskaņas» un ZZS balsīm
Ceturtdien Saeimā balsojumā par ārkārtējo situāciju Rīgā atkritumu dēļ vairākumu, visticamāk, nodrošinās opozīcijas balsis. Balsojumā valdības izsludināto ārkārtējo situāciju atbalstīs opozīcijā esošie Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) un "Saskaņas" deputāti. Tikmēr koalīcijas partijas "KPV LV" un Nacionālā apvienība vēl domā, kā balsot. 
Gaida spriedumu Latvijā pirmajā lietā par strādnieku paverdzināšanu
Trešdien Vidzemes rajona tiesā Cēsīs skatīja pirmo lietu Latvijā, kurā kāds apsūdzēts cilvēktirdzniecībā par darbinieku ekspluatāciju. Cēsu novada Vaives pagasta fermas “Mežmaļi” saimnieks apsūdzēts par divu cilvēku turēšanu kalpībā. Trešdien viņam tika dota pēdējā iespēja izteikties. Apsūdzētais vainu neatzīst. Prokurore jau iepriekš nolēmusi prasīt divarpus gadus cietumā, bet cietušās pārstāve uzskata, ka sodam jābūt bargākam – četriem gadiem cietumā. 
Premjers pieprasa izglītības iestāžu ēdināšanas auditu  
Satraucošie saslimšanas gadījumi Siguldā, kad zarnu nūjiņas izraisītas infekcijas dēļ smagi saslimuši vairāki cilvēki, galvenokārt bērni, guvuši rezonansi arī valdībā.  Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") lūgs atbildīgās iestādes vērtēt, kā notiek ēdināšana izglītības iestādēs.
Skrīveros pārbūvēts tilts pār Maizītes upi
Skrīveros, autoceļa Augšlīgatne–Skrīveri (P32) 73,18. kilometrā ir pārbūvēts tilts pār Maizītes upi. Tilta vietā izbūvēta 2,5 metrus augsta un 4,5 metrus plata monolīta dzelzsbetona caurteka. Visi satiksmes ierobežojumi tur ir atcelti, informē AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Viņķele cer, ka izdosies atrast 10 miljonus slimnīcām
Veselības ministre Ilze Viņķele ("Attīstībai/Par!") vada sarunas ar Finanšu ministriju (FM) par vēl 10 miljonu eiro piešķiršanu nozarei. Tomēr šī nauda nebūs paredzēta atalgojumam, bet gan ieguldīšanai slimnīcu pamatkapitālos.
Šogad Latvijā ir vismazākais tūristu skaita pieaugums Eiropā – ap 1%
Pretēji Pasaules Tūrisma organizācijas prognozēm šogad Latvijā ir vismazākais tūristu skaita pieaugums Eiropā. Tūristi Latviju kā galamērķi izvēlas reti, visbiežāk apbraukā visas Baltijas valstis kopā. Līdz ar to vienā valstī pavadītais laiks ir mazs. Pie vainas, visticamāk, ir nepietiekami izstrādāts mārketings – nav noteiktas ne konkrētas mērķa grupas, ne mērķa tirgi.
Pašvaldība nesaņem sūdzības par atkritumu izvešanu Rīgā
Rīgas pašvaldībā izveidotā telefona līnija, uz kuru zvanot iedzīvotāji var gūt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem par atkritumu izvešanu galvaspilsētā, tiek izmantota, taču būtiskas sūdzības no Rīgas iedzīvotājiem pašvaldība nav saņēmusi. Tā Latvijas Radio sacīja Rīgas domes Vides pārvaldes vadītāja Evija Piņķe.
«Igate» noliedz nelikumības robežas izbūvē
Mēģinājums iedragāt valsts drošību un atbrīvoties no konkurentiem daudzmiljonu iepirkumos – šādi ceļu būvnieks “Igate” skaidro Iekšējās drošības biroja uzsākto izmeklēšanu par iespējamām nelikumībām Latvijas austrumu robežas izbūvē. Pret sevi vērstās aizdomas “Igate” kategoriski noliedz, tomēr nosaukt, kurš tieši būtu ieinteresēts uzņēmuma nomelnošanā, vairās.
Jaunākie
Interesanti