Latvijā
Rudbāržos būs militārā kadetu skola
Tuvāko gadu laikā uz Rudbāržu muižas ēku atkal dosies jaunieši, lai iegūtu izglītību. Pirms pāris gadiem skolēnu trūkuma dēļ te likvidēja Oskara Kalpaka vārdā nosaukto sākumskolu, bet nu te Aizsardzības ministrija plāno izveidot Latvijā pirmo militāro kadetu skolu. Šobrīd jau notiek skolas darbības nodrošināšanai nepieciešamās teritorijas un būvju pārņemšana no Skrundas novada pašvaldības.
Zemkopības ministrijas prasību dēļ dzīvnieku aizsardzības biedrības bažīgas par nākotni
Dzīvnieku aizsardzības biedrības uztrauc Zemkopības ministrijas iecere noteikt pienākumu reģistrēties par dzīvnieku patversmēm tām biedrībām, kuras nodrošina klaiņojošo dzīvnieku uzturēšanu pagaidu mājās. Nevalstisko organizāciju pārstāvji uzsver, ka tas faktiski nozīmētu darbības pārtraukšanu, jo patversmes izveide uzliek lielu finansiālo un birokrātisko slogu.
Lielā talka šogad notiks 25. aprīlī
Akcija "Lielā talka", kuras vadmotīvs ir "Sakop savu sētu, Tava sēta - Latvija", šogad norisināsies 25. aprīlī. Tāpat šogad norisināsies arī “Ideju talka”, kuras ietvaros ikviens ir aicināts nākt klajā ar idejām, kas ilgtermiņā var nodrošināt Latvijas ilgtspēju, domājot par atkritumus mazināšanu un neradīšanu, informēja talkas rīkotāji.
Pašvaldības deviņstāvu namā Dreiliņos iedzīvotāji jau gandrīz mēnesi palikuši bez lifta
Nepilnu mēnesi kādā Rīgas pašvaldības namā Dreiliņu mikrorajonā cilvēki dzīvo bez lifta. Deviņstāvu pašvaldības īres nama iedzīvotāji, no kuriem daudzi ir gados vecāki cilvēki, visu šo laiku spiesti kājām doties uz mājokli arī augstākajos nama stāvos. Tikmēr ir arī cilvēki, kuri visu šo laiku spiesti palikt dzīvoklī. To, ka situācija nav normāla, atzīst arī nama apsaimniekotājs - uzņēmums „Rīgas pilsētbūvnieks”.
LTV Ziņu dienestam pievienosies Ilze Dobele
Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienestam no 10. februāra pievienosies žurnāliste Ilze Dobele, kas pārmaiņus ar Jāni Gesti vadīs “Panorāmu” un “Nakts ziņas”, informēja LTV.
Aicina sākt jaunu tradīciju #whitefriday – ziedošanas dienu
Lai veicinātu sabiedrības iesaisti ziedojumu vākšanā Latvijas labdarības un nevalstiskajām organizācijām, vēlās iedibināt jaunu tradīciju un 7. februārī aicina ikvienu iesaistīties iniciatīvā #WhiteFriday – šajā dienā ziedojot  kādai labdarības vai nevalstiskajai organizācijai.
Labragā turpinās stāvkrasta nogruvumi – šoreiz jūrā nonāk daļa meža
Daudz lielāks un bīstamāks nekā janvāra sākumā Labraga ciema stāvkrasta nogruvums šonedēļ atkal nepatīkami pārsteidzis atpūtas centru „Imantas”. Tur naktī no 3. uz 4. februāri mierīgos laika apstākļos nobrucis stāvkrasts ar daļu meža aptuveni 100 metru garumā un 20 metru platumā. Nogruvums ir bīstams, tāpēc Jūrkalnes pagasta pārvalde jūras krastā ir novilkusi brīdinājuma lentu, lai interesenti, kuri mēdz apmeklēt šo vietu, neriskētu ar savu  dzīvību.
EM valsts sekretārs atstādināts pusstundu pirms «Latvenergo» padomes iecelšanas
Atstādinot no amata Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru Ēriku Eglīti, ministrs Ralfs Nemiro (“KPV LV”) esot saglabājis iespēju “Latvenergo” padomē iecelt savu padomnieku Pāvelu Rebenoku. Eglītis stāsta, ka atstādināts tieši pirms jaunās “Latvenergo” padomes apstiprināšanas, uz kuru pretendē arī Rebenoks. Ministrs gan notikumu saistību noliedz un uzsver, ka Eglītis atstādināts par trūkumiem OIK uzraudzībā.
Kritizē sociālo projektu pret mobingu skolās
Mobings kā dabiskā atlase un pārliecība, ka viss, kas nenogalina, padara mūs stiprākus. Šīs ir dažas no pārsteidzošajām atziņām, ar kādām publiski dalās valsts iestāžu atbalstīts sociālais projekts "Neklusē", kura mērķis ir cīnīties pret vienaudžu pazemošanu skolās. Mērķis labs, bet izpildījums - ne visai. Un ceturtdien, piemēram, Veselības ministrija sadarbību ar tā autoriem pārtrauca. 
Jaunākie
Interesanti