Sports / Ziemas sports
Tramplīnlēcēja Lunbī izcīna otro zeltu Norvēģijai
Norvēģijas tramplīnlēcēja Marena Lunbī pirmdien triumfēja tramplīnlēkšanas sacensībās. Savā labākajā lēcienā norvēģiete sasniedza 110 metrus, kas deva 264,6 punktus. 23 gadus vecajai norvēģietei šī bija olimpiskā debija.
Sloupstailā dāmām olimpiskās čempiones titulu nosargā Andersone
Vējainā laika dēļ Phjončhanā pirmdien sacensības sloupstailā dāmām aizkavējās par 75 minūtēm, turklāt uzvarētājas tika noteiktas divos braucienos. Taču tas netraucēja amerikānietei Džeimijai Andersonei pārliecinoši izcīnīt zelta medaļu, nosargājot savu pirms četriem gadiem izcīnīto olimpiskās čempiones titulu, liecina organizatoru informācija.
Tramplīnlēcējs Velingers cīņā par zeltu savalda vēju un salu
Vācietis Andreass Velingers sestdien sarežģītos laikapstākļos Pjhončhanā izcīnīja olimpisko zelta medaļu lēcienos no standarta tramplīna. Gaisa temperatūra sacensībās bija -11 grādu, bet vēl aukstāka sajūta kļuva vēja dēļ, kas retināja arī skatītāju rindas. 
Puķītis tomēr 11.vietā šorttrekā 1500 metru distancē
Roberto Puķītis sestdien Phjončhanā finišēja ceturtais 1500 metru distances B finālā, kas Latvijas šorttreka slidotājam nodrošināja 11.vietu kopvērtējumā. Pēc divu A fināla dalībnieku sodīšanas olimpisko spēļu oficiālajā lapā Puķītis tika ierindots 11.vietā, un visbeidzot tika atzīts, ka tiešām viņš ierindots vienu pozīciju aiz labāko desmitnieka.
Jaunākie
Interesanti