Sports / Ziemas sports
VIDEO: Vasiļjevs Eiropas čempionātā daiļslidošanā paliek soli no bronzas
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs piektdien izvēles programmā nenoturējās laureātu trijniekā Eiropas čempionātā un ieguva 4.vietu, kas ir labākais sasniegums sportista līdzšinējā karjerā. Izvēles slidojumā Denisam bija piektais rezultāts, kas viņu rezultātu tabulā atvirzīja vienu pozīciju zemāk pēc iekļūšanas trijniekā īsajā programmā.
Uz Phjončhanu dosies tikai divi kalnu slēpotāji no Latvijas
Līdz ziemas olimpiskajām spēlēm Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā palicis nepilns mēnesis, un sportisti steidz izmantot pēdējās iespējas, lai izpildītu kvalifikācijas normatīvus un nodrošinātu dalību četrgades nozīmīgākajās sacensībās. Uz Koreju dosies arī divi mūsu kalnu slēpotāji – Kristaps Zvejnieks un Lelde Gasūna.
Ātrslidotājs Silovs dīvainības Eiropas čempionātā nav aizmirsis; gatavojas olimpiskajam startam
Nesenākie ar Haraldu Silovu saistītie notikumi bija itin pārsteidzoši - janvāra sākumā Krievijā Eiropas čempionātā ātrslidošanā organizatorisku misēkļu dēļ viņu sākotnēji atzina par uzvarētāju masu startā, bet pēc pusstundas šo medaļu atņēma. Šobrīd gan Silovs vairs par šo dīvaino situāciju papildus nedomā, jo atrodas Vācijas pilsētiņā Incelē, kur aktīvi trenējas un gatavojas savam trešajam un karjerā pēdējam olimpiskajam startam.
Ātrslidotājs Silovs uzteic savus bijušos amata brāļus šorttrekistus
Ātrslidotājs Haralds Silovs karjerā ir uzvarējis Eiropas čempionātā šorttrekā un savu iepriekšējo specializāciju joprojām nav aizmirsis. Pieredzējušais slidotājs Latvijas Radio uzteica Latvijas šorttreka izlasi par paveikto nedēļas nogalē kontinenta meistarsacīkstēs Vācijā, un par galveno viņš uzskata stabilu sistēmu sporta veida attīstībai.
Latvijas šorttrekisti Eiropas čempionāta startā iepriecina treneri Krievāni
Latvijas šorttrekisti piektdien Eiropas čempionātā Vācijas pilsētā Drēzdenē veiksmīgi pārvarēja priekšsacīkstes gan individuālajās distancēs, gan stafetē, kas sacensībās pārliecinoši jaunākajai komandai ļaus turpināt cīņu par augstākiem mērķiem. Šorttrekistu trenere Evita Krievāne portālam lsm.lv pastāstīja, ka sportistu līdzšinējais veikums čempionāta sākumā iepriecina.
Silovu uz brīdi pasludina par Eiropas čempionu ātrslidošanā, līdz ierindo 11.vietā
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien Krievijas pilsētā Kolomnā izcīnīja 11.vietu haotiskās masu starta sacensībās Eiropas čempionātā, kaut vairāk nekā pusstundu tika uzskatīts, ka viņš kļuvis par čempionu. Silovs pirmais finišēja pēc sešpadsmitā apļa, kurā bija jānoslēdz sacensības, tomēr tablo kļūdas dēļ sportisti veica vēl vienu apli un pēc tā pirmais bija Jans Blokhēzene no Nīderlandes.
Jaunākie
Interesanti