Rīgas brīvostas pārvaldnieks Zeltiņš kļūst par Bobsleja un skeletona federācijas prezidentu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) valde organizācijas prezidenta amatā piektdien ievēlēja Rīgas brīvostas pārvaldnieku Ansi Zeltiņu, informēja LBSF.

Līdzšinējais LBSF prezidents Jānis Kols amatā bija kopš 2006.gada un uz vēl vienu termiņa nepretendēja.

LBSF valdē ievēlēja Zeltiņu, Sandi Prūsi, Janiku Judeiku, Kristapu Kotānu un Zinti Ekmani, kurš turpinās ieņemt ģenerālsekretāra amatu.

Jaunievēlētais federācijas prezidents Zeltiņš par prioritāti nosauca jaunu cilvēku piesaisti gan sportistu sastāvā, gan citās jomās. Zeltiņš vēlas panākt, lai jaunatne, kura nav pieredzējusi lielākos Latvijas bobsleja panākumus, zinātu valsts panākumus šajā sporta veidā, kā arī vēlētos iesaistīties.

"Federācijas darbā virziena maiņa nav nepieciešama, turpināsim nostiprināt esošo un attīstīties tālāk," Zeltiņu citēja LBSF. "Bobslejs un skeletons Latvijā ir ar panākumiem, pateicoties Siguldas trasei, tāpēc tik, cik vien tas būs manos un federācijas spēkos, centīsimies uzlabot trasi, un, kas zina, varbūt tomēr sapnis par olimpiskajām spēlēm šajā trasē vēl nav izsapņots."

Zeltiņam ir Latvijas Jūras akadēmijas bakalaura profesionālais grāds jūras transportā un maģistra grāds biznesa vadībā, kas iegūts Salfordas Universitātē Apvienotajā Karalistē. Iepriekš viņš bijis "Latvijas dzelzceļa" padomes priekšsēdētājs, SIA "Rīgas Brīvostas flote" valdes loceklis. Diplomātisko pieredzi ieguvis Latvijas pastāvīgajā pārstāvniecībā Eiropas Savienībā, Briselē, strādājot transporta nozares padomnieka amatā. Rīgas brīvostas pārvaldnieks Zeltiņš ir kopš 2017.gada.

Federācijas prezidenta amatu 16 gadus ieņēmušais Kols atzina, ka viņa pēcteci sagaida citas problēmas, jo pasaulē valdošās situācijas dēļ milzīgi kāpj izmaksas, un, viņaprāt, jāiesaistās starptautiskajai federācijai, lai risinātu jautājumus un sportu padarītu interesantāku bez vienas valsts dominēšanas. Kols arī uzteica Latvijas sportistu panākumus pasaulē nozīmīgākajās sacensībās. 

Jaunā bobsleja un skeletona sezona sāksies novembra beigās, pirmos trīs Pasaules kausa posmus aizvadot Ziemeļamerikā, bet pēc gadu mijas atgriežoties Eiropā. Pasaules kausa sezona noslēgsies Siguldas trasē. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti