Sports / Ziemas sports
Ātrslidotājs Silovs dīvainības Eiropas čempionātā nav aizmirsis; gatavojas olimpiskajam startam
Nesenākie ar Haraldu Silovu saistītie notikumi bija itin pārsteidzoši - janvāra sākumā Krievijā Eiropas čempionātā ātrslidošanā organizatorisku misēkļu dēļ viņu sākotnēji atzina par uzvarētāju masu startā, bet pēc pusstundas šo medaļu atņēma. Šobrīd gan Silovs vairs par šo dīvaino situāciju papildus nedomā, jo atrodas Vācijas pilsētiņā Incelē, kur aktīvi trenējas un gatavojas savam trešajam un karjerā pēdējam olimpiskajam startam.
Ātrslidotājs Silovs uzteic savus bijušos amata brāļus šorttrekistus
Ātrslidotājs Haralds Silovs karjerā ir uzvarējis Eiropas čempionātā šorttrekā un savu iepriekšējo specializāciju joprojām nav aizmirsis. Pieredzējušais slidotājs Latvijas Radio uzteica Latvijas šorttreka izlasi par paveikto nedēļas nogalē kontinenta meistarsacīkstēs Vācijā, un par galveno viņš uzskata stabilu sistēmu sporta veida attīstībai.
Latvijas šorttrekisti Eiropas čempionāta startā iepriecina treneri Krievāni
Latvijas šorttrekisti piektdien Eiropas čempionātā Vācijas pilsētā Drēzdenē veiksmīgi pārvarēja priekšsacīkstes gan individuālajās distancēs, gan stafetē, kas sacensībās pārliecinoši jaunākajai komandai ļaus turpināt cīņu par augstākiem mērķiem. Šorttrekistu trenere Evita Krievāne portālam lsm.lv pastāstīja, ka sportistu līdzšinējais veikums čempionāta sākumā iepriecina.
Silovu uz brīdi pasludina par Eiropas čempionu ātrslidošanā, līdz ierindo 11.vietā
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien Krievijas pilsētā Kolomnā izcīnīja 11.vietu haotiskās masu starta sacensībās Eiropas čempionātā, kaut vairāk nekā pusstundu tika uzskatīts, ka viņš kļuvis par čempionu. Silovs pirmais finišēja pēc sešpadsmitā apļa, kurā bija jānoslēdz sacensības, tomēr tablo kļūdas dēļ sportisti veica vēl vienu apli un pēc tā pirmais bija Jans Blokhēzene no Nīderlandes.
Arbitrāža labvēlīga par dopingu sodītajiem Krievijas bobslejistiem un skeletonistiem
Starptautiskā Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) atteicās izskatīt Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) apelāciju, kuras mērķis bija panākt par dopingu sodīto Krievijas sportistu atstādināšanu no sacensībām, ceturtdien informēja IBSF. Starptautiskā federācija tiesā neveiksmīgi apstrīdēja Krievijai labvēlīgu IBSF komisijas lēmumu.
Slēpotājs Bikše «Tour de Ski» posmā finišā cīnās vienatnē
Latvijas distanču slēpotājs Indulis Bikše ceturtdien Vācijā finišēja 67.vietā prestižā seriāla "Tour de Ski" ceturtajā posmā, kur dalībnieki veica 15 kilometrus brīvajā stilā ar kopēju startu, liecina organizatoru informācija. Bikše mērķa līniju šķērsoja pēdējais un no tuvākā konkurenta viņu šķīra minūte un 50 sekundes.
Kalnu slēpotājs Zvejnieks finišē sestajā desmitā Pasaules kausa sacensībās
Latvijas spēcīgākais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks piektdien Itālijā Pasaules kausa posma sacensībās slalomā pirmajā braucienā ieņēma 56.vietu un otrajam braucienam nekvalificējās, liecina rīkotāju informācija. Uzvaru Madonna di Kampiljo notikušajās sacīkstēs divu braucienu summā izcīnīja austrietis Marsels Hiršers, kurš kļuva par līderi absolūtajā kopvērtējumā.
Jaunākie
Interesanti