Panorāma

Panorāma

Panorāma

R. Vējonis sāk konsultācijas ar ievēlētajām partijām

Zolitūdes traģēdijas tiesā liecina apsūdzētais būveksperts

Spriedumu Zolitūdes lietā nesagaidīs vēl viens cietušais

Par vienu vārdu papildināts to Zolitūdes traģēdijā cietušo cilvēku saraksts, kuri tiesas spriedumu krimināllietā tā arī nav sagaidījuši.

Jau sestais traģēdijā cietušais aizgājis mūžībā, tiesas spriedumu tā arī nesagaidot. Tas ir 67 gadus vecais Broņislavs Skrinda, kurš traģēdijā zaudēja meitu.

Vēl pirms nepilnas nedēļas viņš piedalījies Zolitūdes traģēdijā cietušo biedrības sapulcē, kur runāts, ka traģēdijas piecgades piemiņas pasākumā vajadzētu uz ekrāna projicēt fotogrāfijas – gan traģēdijā bojāgājušo, gan to cietušo, kas aizgājuši no dzīves šo piecu gadu laikā. 

“Broņislavs vēl pajokoja smagi, ka drīz vien būs jāpievieno mūsu visu cietušo bildes, jo pārāk ilgi tas viss velkas, ka viņi nesagaidīs. Mēs arī pajokojām – Broņislav, ko tad tu, tu taču vēl ilgi ar mums būsi kopā. Pagāja trīs dienas, un Broņislavs ir miris,” atceras biedrības “Zolitūde 21.11.” vadītāja Regīna Ločmele-Luņova.

Viņa stāsta, ka Broņislavs bija biedrības dvēsele: “Viņš bija cilvēks, kurš bija ļoti dzīvespriecīgs, ļoti ass, nekad nemeloja un visas lietas sauca vārdos.

Ir palikuši bez aizbildniecības Broņislava mazbērni.”

2014.gadā filmētajos kadros tobrīd sešgadīgā Arta un deviņgadīgais Toms vēl redzami ar abiem vecvecākiem. Tagad aizbildniecību pār viņiem kārto krustmāte, jo abi nepilnu piecu gadu laikā zaudējuši trīs vistuvākos – mammu, tad vecmammu un tagad arī vectētiņu.

KONTEKSTS:

Lai skatītu apjomīgo lietu par Zolitūdes traģēdiju, kurā zem veikala "Maxima" iegruvušā jumta dzīvību zaudēja 54 cilvēki un vēl desmitiem tika ievainoti, tiesa uz pirmo sēdi sanāca 2015.gada 8.decembrī. Sākotnēji tiesā skatīti procesuāli jautājumi, bet pēc vairākiem mēnešiem sākta cietušo un liecinieku nopratināšana.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti