«Rīgas namu pārvaldnieks» sāk dienesta pārbaudi par darbu ar tiesu izpildītājiem

Lai pārbaudītu līdzšinējās parādu piedziņas prakses atbilstību labas pārvaldības principiem, kā arī izvērtētu kritēriju kopumu, uz kuriem balstās atbildīgie darbinieki, nododot parādu piedziņas lietas zvērinātiem tiesu izpildītājiem, “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) sācis dienesta pārbaudi.

RNP informēja, ka pārbaudes gaitā jāizvērtē parādu piedziņas prakses atbilstība uzņēmuma un tā klientu interesēm, vērtējot arī uzņēmuma darbinieku atbildību. 

RNP pirmdien pārtrauca sadarbību ar tiesu izpildītāju Rolandu Veinbergu, kura rīcības rezultātā 89 gadus veca sirmgalve zaudējusi gan dzīvokli Rīgā, gan naudu – 28 000 eiro, un policija sākusi kriminālprocesu par krāpšanu lielā apmērā. Arī Tieslietu ministrija izvērtēs Veinberga saukšanu pie disciplināratbildības un atstādināšanu no amata.

Pirmdien RNP nosūtīja Veinbergam pieprasījumu par izpildu dokumentu izsniegšanu atpakaļ piedzinējam. Tas ir – nodot atpakaļ RNP visas piedziņas lietas, kas nodotas šogad, RNP vērtē arī senāk nodotu piedziņas lietu atgriešanas iespēju.

“Katram RNP darbiniekam ir jāstrādā uzņēmuma un tā klientu interesēs. Netiks pieļautas darbības, kas ir pretrunā šīm interesēm vai arī, iespējams, rada šaubas par jebkādu RNP darbinieku ieinteresētību vai favorītismu sadarbības partneru izvēlē. Neatkarīgi no tā, vai mēs runājam par darbinieku rīcību parādu piedziņas procesā, organizējot iepirkumus, veicot remontdarbus vai labiekārtojot klientu īpašumu,” sacīja RNP valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis.

Apzinoties lielo parādnieku apjomu, RNP aizvadītā gada nogalē sāka darbu pie jaunas debitoru politikas izstrādes. Jauno debitoru politiku, ar kuras palīdzību tiks sistematizēts darbs ar parādniekiem, plānots pabeigt nākamo divu mēnešu laikā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt