Rīta intervija

Nacionālā veselības dienesta pārstāvis Edgars Labsvīrs par veselības apdrošināšanu

Rīta intervija

SKG valdes priekšsēdētājs Valdis Šakars par partijas vērtībām

Partijas "Latviešu nacionālisti" līderis Andris Rubins par partijas iecerēm

«Latviešu nacionālisti» vēlas vairākus Satversmes grozījumus

Partiju apvienība “Latviešu nacionālisti” vēlas vairākus grozījumus Satversmē, tostarp paredzēt divpartiju sistēmu, intervijā Latvijas Radio pastāstīja politiskā spēka līderis Andris Rubins.

Attiecībā uz Latvijas dalību Eiropas Savienībā (ES) Rubins pauda, ka partiju apvienība to respektē. Vienlaikus politiskais spēks vēlas, lai Latvijas likumi būtu pārāki pār starptautiskajām normām:

“Pirmajā vietā jābūt Latvijas likumiem. (..) Mēs domājam par Latvijas interesēm. Mēs tāpat kā [ASV prezidents Donalds] Tramps Amerikā domā, ka “Amerika ir vispirms”, mēs sakām – “Latvija ir vispirms, viss ir latviešiem”.''

Tāpat “Latviešu nacionālisti” vēlas pēc četriem gadiem mainīt Satversmi, paredzot divpartiju parlamentu. “Domājam – [jābūt] divām latviskām partijām: vieni var būt “Latviešu nacionālisti”, kuriem daudzi piebiedrosies, un otra var būt kāda cita latviskā partija, kura ir vairāk liberāla,” pauda Rubins.

Viņaprāt, šīs divas partijas varētu atlasīt ar vairāku etapu vēlēšanu palīdzību: “Tas izveidosies automātiski lēnām.”

Satversmē būtu nepieciešami arī grozījumi, kas neļautu grozīt 110.pantu, kurš paredz laulību starp vīrieti un sievieti.

1 komentārs
Olgerts Pallo
Pretīgie Sorosa studenti,par naudu visu pārdos,pat nācijas intereses,maskējoties aiz tautas interesēm.Noformulē,kas tavā paurī skaitās "īsts" latvietis ,un tad sāc gudros tekstus. Izlasot cilvēki sapratīs vai ir jēga par jums balsot.Skaidrs,ka esat NATO politekonomistu izveidots pūznis,lai sašķeltu partiju balsis un veidotu bardaku.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti