Krustpunktā

Krievijas un Baltkrievijas plānotās militārās mācības "Zapad 2017". Vai drauds?

Krustpunktā

Ārvalstu investori prasa divvalodību uzņēmējdarbībā. Vai tas var uzlabot situāciju?

KNAB vadītājs Jēkabs Straume par biroja darbinieku uzdevumiem, atalgojumu un pagātni

KNAB šefs ar Strīķi pārrunājis izlīguma iespējas par atlaišanas tiesvedībām

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jēkabs Straume pārrunājis izlīguma iespējas nodarbinātības tiesvedībās ar bijušo KNAB priekšnieka vietnieci korupcijas apkarošanas jautājumos, pašreizējo Rīgas domes deputāti Jutu Strīķi (Jaunā konservatīvā partija).

Intervijā Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” Straume pastāstīja, ka vienu reizi ticies ar Strīķi. Šajā tikšanās reizē pārrunāta KNAB un bijušo biroja darbinieku tiesvedības par nodarbinātības jautājumiem, tostarp pārrunāta mierizlīguma iespēja.

“Man patiešām gribas no šīs bagāžas [tiesvedībām ar bijušajām darbiniekiem] atbrīvoties. Doma - varbūt panākt mierizlīgumus, kad katrs kādu solīti pasper pretī,” sacīja Straume.

Vienlaikus viņš norādīja, ka daudzās šajās tiesvedībās ir arī finansiāli jautājumi, kas saistīti ar kompensācijām, taču bez tiesas sprieduma viņam neesot tiesību izmaksāt kādas kompensācijas šādos strīdos.

“Esam bijuši ceļā, ka es esmu vēlējies šos jautājumus apspriest. Viss, protams, atkarīgs arī no pretējās puses pretimnākšanas,” piebilda Straume.

Ziņots, ka iepriekšējā priekšnieka Jaroslava Streļčenoka laikā KNAB iesaistīts vairākās tiesvedībās ar bijušajiem iestādes darbiniekiem par atlaišanas un nodarbinātības jautājumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti