Informāciju par Covid-19 negatīviem rezultātiem iedzīvotāji saņems e-veselībā

Turpmāk iedzīvotāji, kuri nodevuši analīzes Covid-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju saņems un varēs apskatīt e-veselības portālā. Savukārt pozitīva rezultāta gadījumā joprojām darbosies iepriekšējā kārtība, kad iedzīvotājiem zvana Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) speciālists, informēja Nacionālā veselības dienesta (NVD) pārstāve Sintija Gulbe.

Šāda kārtība ieviesta, lai padarītu darbu mērķtiecīgāku un atslogotu iesaistītos cilvēkresursus, jo iepriekš jebkāda rezultāta gadījumā ikviens saņēma individuālu zvanu, skaidroja NVD pārstāve.

Lai aplūkotu saņemto paziņojumu, iedzīvotājam interneta pārlūkprogrammā jāatver adrese "www.eveseliba.gov.lv", jāizvēlas "Pieslēgties" un "Iedzīvotājs". Pēc tam jāautorizējas, izvēloties kādu no drošas piekļuves līdzekļiem: internetbankas piekļuves datiem, elektronisko parakstu vai personas apliecību (eID). Analīžu rezultātu paziņojums būs apskatāms izvēlnē "Pastkastīte".

Gadījumā, ja iedzīvotājam nav iespējas pieslēgties e-veselības portālam, tad, lai saņemtu informāciju par rezultātu, NVD aicina zvanīt uz dienesta bezmaksas klientu apkalpošanas tālruni 80001234 (darba laiks: pirmdien-ceturtdien no plkst. 8.30 līdz 17, bet piektdien no plkst. 8.30 līdz 15).

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti