Austrumu slimnīcas nesen ievēlētā padome galvenokārt aizņemta ar Covid-19

Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā (RAKUS) kā pēdējā no universitāšu slimnīcām padome tika ievēlēta vien dažas dienas pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas valstī. Šajā laikā padomes darbs norisinās atbilstoši situācijai un arī galvenie jautājumi saistīti ar cīņu pret Covid-19. Tā trešdien Saeimas Sociālo un darba lietu komisijai, kura sākusi vērtēt slimnīcu padomju veikto un plānoto, teica Austrumu slimnīcas padomes prieksšēdētāja, finanšu speciāliste Tīna Kukka.

Austrumu slimnīcas nesen ievēlētā padome galvenokārt aizņemta ar Covid-19Kristaps Feldmanis
  "Mūsu galvenās prioritātes momentā tika vērstas uz šo situāciju, īpaši ņemot vērā RAKUS stratēģisko lomu un nozīmi šīs slimības ārstēšanā un diagnosticēšanā. Mēs nevaram ļoti atskaitīties par to, kas izdarīts, jo nav vēl pagājušas pat pirmās 100 dienas kopš mūsu ievēlēšanas padomes statusā. Protams, mūsu galvenās sarunu tēmas bijušas saistītas ar Covid-19.

  Galvenie jautājumi, ko esam lēmuši un diskutējuši, bijuši par ārkārtas iepirkumiem saistībā ar Covid-19, kur mums kā uzraugošās institūcijas loma ir bijusi skatīties, lai šie iepirkumi vienmēr būtu bijuši caurspīdīgi, lai mums vienmēr būtu bijis konkurss," stāstīja Kukka.

  Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas padomē ievēlēti arī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadītājs Valts Ābols un veselības ekonomikas speciālists no Igaunijas Erki Melders.

  Covid-19 koronavīrusa
  izplatība Latvijā
  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti