Augstie Covid-19 saslimstības rādītāji Aknīstes novadā saistīti ar uzliesmojumu psihoneiroloģiskajā slimnīcā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Augstie Covid-19 saslimstības rādītāji Aknīstes novadā saistīti ar uzliesmojumu Aknīstes psihoneiroloģiskajā slimnīcā, liecina vietējās pašvaldības paziņojums.

Vietvara uzsver, ka pavasarī, Latvijā izplatoties Covid-19 infekcijai, novads bijis kā "baltais pleķītis", kurā saslimšana nav konstatēta. Taču pašlaik rādītāji novadā ir lieli, un lielākoties saistīti ar saslimšanām Aknīstes psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

Sākotnēji Covid-19 konstatēts vienā nodaļā, taču vēlāk saslimšanas gadījumi konstatēti arī citā nodaļā un ēdināšanas korpusā. Slimības gaita sasirgušajiem gan esot viegla, un daļa personāla var atsākt darbu.

Atsaucoties uz slimnīcas vadības teikto, pašvaldība informēja, ka iestādei ir sagādātas sejas aizsargmaskas, dezinfekcijas līdzekļi, tiekot ievērota arī divu metru distance. Situācija tiek kontrolēta, pašvaldībai paziņojusi slimnīcas vadība.

Ar iestādes vadību aģentūrai LETA pašlaik nav izdevies sazināties.

Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati liecina, ka straujš ar Covid-19 saslimušo skaita pieaugums novadā sācies novembra sākumā. 3.novembrī pēdējās 14 dienās saslimušo skaits sasniedza 15 cilvēkus, 7.novembrī šis rādītājs bija jau 37 cilvēki, bet no 17.novembra līdz 20.novembrim novadā bija reģistrēti 53 saslimušie.

Pašlaik Aknīstes novadā ir 35 cilvēki, kuri ir inficējušies pēdējo divu nedēļu laikā.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti