Atjaunos trīs vilcienu apstāšanos Milzkalnē

Ņemot vērā, ka Engures novada pašvaldība ir paudusi apņemšanos aktīvi iesaistīties, lai uzlabotu pieturvietas pieejamību iedzīvotājiem, no nākamās pirmdienas, 23. decembra, tiks atjaunota trīs vilcienu apstāšanās Milzkalnē, informēja uzņēmuma "Pasažieru vilciens" pārstāve Agnese Līcīte.

No 23. decembra pieturā "Milzkalne" darba dienās atkal pieturēs vilciens Nr. 6510 Milzkalne (plkst.7.30)-Rīga (plkst.8.28), bet visās nedēļas dienās vilciens Nr.6517 Rīga (plkst.17.55)-Milzkalne (plkst.18.52) un Nr.6521 Rīga (plkst.20.31)-Milzkalne (plkst.21.42). 

Līdz ar to turpmāk Milzkalnē katru dienu apstāsies 20 vilcieni – 10 virzienā uz Rīgu un 10 virzienā no Rīgas uz Tukumu.

Līcīte skaidroja, ka lēmums atjaunot apstāšanos pieņemts, jo Engures novada pašvaldība ir apliecinājusi apņemšanos aktīvi iesaistīties pasākumos, kas veicinās pasažieru piekļuvi šai pieturvietai, tādējādi veicinot pasažieru skaita pieaugumu pieturvietā Milzkalne.

Pašvaldība ir atbalstījusi priekšlikumu Milzkalnes pieturvietu nākotnē pārcelt tuvāk apdzīvotai vietai, lai iedzīvotājiem tā būtu ērtāk sasniedzama, kā arī ir apņēmusies sakārtot piebraucamos ceļus, izbūvēt automašīnu stāvparku un veikt citus uzlabojumus, lai pieturvieta un tās infrastruktūra būtu ērti izmantojama un pieejama iedzīvotājiem, tādējādi veicinot izmantot vilcienu satiksmi, norādīja "Pasažieru vilciena" pārstāve.

"Pasažieru vilciena" mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas uz priekšu, jau ietver minētās izmaiņas.

KONTEKSTS:

Milzkalne bija viena no astoņām pieturām, kur no 8. decembra, kad spēkā stājās jauns vilcienu kustību saraksts, saruka vilcienu apstāšanās biežums, tādejādi samazinot braukšanas laiku pasažieriem. Septembrī iedzīvotāji kopā ar novada domi cīnījušies par stacijas saglabāšanu, kas arī esot panākts. Pēc izmaiņām trīs dienu laikā savākti 82 paraksti pret apstāšanās skaita samazināšanu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti