Panorāma

Kā Latvijai nopelnīt vairāk?

Panorāma

Lāčplēša dienā piemin kritušos un priecājas par jauniem patriotiem

Atgriežas «Go Adventure» tūristi

Ar četru dienu kavēšanos no Hurgadas atgriežas Latvijas ceļotāju grupa

Četras dienas vēlāk nekā paredzēts otrdien no Ēģiptes kūrorta Hurgadas Rīgā atgriezās tūrisma firmas "Go Adventure" klienti. Reiss no otras atpūtas vietas - Šarm eš Šeihas – lidostā gaidāms ap pusnakti. Ceļotāji atzīst, ka biedējusi neziņa, bet Latvijas Tūrisma aģentu asociācijā šo min kā izteikti negatīvu piemēru, kad neziņa un informācijas nesniegšana ir lielāks apdraudējums nekā Ēģiptē notiekošais.

Nepilnas divas stundas pēc plānotā laika Rīgā nosēžas "Air Cairo" lidmašīna ar "Go Adventure" klientiem. Saulē pamatīgi iedeguši, ne visi ir dusmīgi par četrām papildu brīvdienām. Par informācijas trūkumu gan.

"Bailes bija, vēl tagad sirds sitas. Informācija bija pašvaka," atzina ceļotāja Ieva Rublovksa. Cits tūrists Edgars Repke norādīja, ka visa nepieciešamā informācija bija jāuzzina pašiem.

Tam, ka tieši komunikācijas trūkums ar viesnīcās izmitinātajiem cilvēkiem bija galvenā tūrisma firmas kļūda, piekrīt arī Tūrisma aģentu asociācijas vadītāja Kitija Tigule. "Dažreiz lielākais apdraudējums ir tieši nezināšana."

Viņa iesaka ikvienam pirms ceļojuma pirkšanas noteikti uzklausīt atsauksmes par firmu. Tāpat pievērst uzmanību cenai – pārāk lēts ceļojums ietver sevī draudus, ka krīzes brīdī – tādā, kā pašlaik notiekošais Ēģiptē – tūroperators var netikt galā.

"Mēs redzam aģentūras-viendienītes, kas ir taisītas gadam, diviem, kur apakšā ir tā dēvētā piramīdas shēma, nu nevar ceļojums uz nedēļu maksāt lētāk nekā dzīve Latvijā," teica Tigule.

Pagaidām "Go Adventure" ir vienīgā Latvijas firma, kas paziņojusi, ka nelidos uz Hurgadu. Citi ceļojumu rīkotāji turp lido.

Jau ziņots, lai gan aizvadītajās brīvdienās “airBaltic” ar speciāliem reisiem nogādāja mājās gandrīz 300 Latvijas tūristus no Ēģiptes, citi tūristi Ēģiptē joprojām ir iestrēguši. Šarm eš Šeihā, uz kuru pagājušajā nedēļā Civilās aviācijas aģentūra liedza lidot Latvijas kompānijām, joprojām atradās aptuveni 150 tūroperatora “GoAdventure” tūristi. Nedaudz vairāk šī tūroperatora klientu bija Hurgadā.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti