Aiz «strīpas» palikušās partijas sola turpināt darbību

Partijas, kurām 12.Saeimas vēlēšanās nav izdevies pārvarēt piecu procentu barjeru, sola pagaidām turpināt darbu un vairākas no tām apņēmušās startēt nākamajās vēlēšanās. Tā partiju pārstāvji sacīja pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam „Rīta Panorāma”.

Jaunā konservatīvā partija

Jaunā konservatīvā partija startēšanu Saeimas vēlēšanās uzskata par vērtīgu pieredzi un savas darbības sākumu. Tā dažos gados cer izaugt par veiksmīgu ideoloģijā bāzētu politisko spēku, sacīja partijas līderis Jānis Bordāns.

Lai veiksmīgi pastāvētu, partija cer piesaistīt vairāk biedrus. Bodrāns skaidroja, ka partijas finansējums nāk no tās biedriem un dažiem vidējiem uzņēmējiem. Līdz ar to, tai nav problēmu atskaitīties saviem sponsoriem, kādas varētu būt citām partijām ar lieliem tēriņiem.

 

«Latvijas attīstībai»

Arī partija „Latvijas attīstībai” norāda uz saviem ideoloģiski līdzīgi domājošajiem biedriem. Partija veidojusies no biedrības, kas strādājot jau gandrīz divus gadus, sacīja viens no partijas līderiem Juris Pūce.

„Latvijas attīstībai” strādās, lai saprastu, kādam jābūt tās turpmākajām piedāvājumam. Neiekļūšanu Saeimā Pūce skaidroja ar paaugstinātu riska sajūtu un cilvēku vēlmi balsot par drošāko izvēli.

Partijas pastāvēšanu Pūce saista arī ar biedriem un jaunu to piesaistīšanu. Pēc vēlēšanām esot jau bijuši cilvēki, kuri izteica vēlmi pievienoties „Latvijas attīstībai”, norādīja parijas pārstāvis.

 

«Latvijas Krievu savienība»

„Latvijas Krievu savienības” līderis Miroslavs Mitrofanovs atzina, ka viņiem nav izdevies kļūt par konkurentiem „Ušakova faktoram”, kas bijis liels izaicinājums. 

Lai gan partijai ir doma pārtapt sabiedriskā organizācijā, tomēr tuvākajā laikā tā turpinās pastāvēt. Sākotnēji „Latvijas Krievu savienība” plāno veikt socioloģisko aptauju, lai noskaidrotu savu atbalstītāju loku.

 

«Vienoti Latvijai»

Bijušo premjeru partija „Vienoti Latvijai” tuvākajos mēnešos iecerējusi sasaukt kongresu un izvērtēt rezultātus. Daudzi partijas biedri pašlaik strādā pašvaldībās, tāpēc tā plāno gatavoties pašvaldību vēlēšanām, pastāstīja partijas līderis Ainārs Šlesers.

„Jāizvērtē situācija, kurā partija nonākusi, jo tai tomēr bija ambīcijas iekļūt Saeimā. Bet Saeimas un pašvaldību vēlēšanas tomēr ļoti atšķiras, jo pašvaldību vēlēšanās balso par cilvēkiem, ko pazīst uz vietas,” sacīja „Vienoti Latvijai” līderis.

"Tā ka partija mērķtiecīgi strādās priekš pašvaldību vēlēšanām,” sola Šlesers.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti