Naftas produktu drošības rezerves varētu iepirkt līdz 1.jūnijam

Saeimas konceptuālu atbalstu ceturtdien, 15. martā, guva Enerģētikas likuma grozījumi, kas paredz izmaiņas naftas produktu drošības rezervju iepirkuma kārtībā.

Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jānis Patmalnieks par naftas produktu drošības rezervju iepirkumuMadara Fridrihsone
  Grozījumi paredz likumā noteikt, ka šo iepirkumu ik gadu ir jāizsludina līdz 1. jūnijam, un tas notiek saskaņā ar Aizsardzības un drošības iepirkumu likuma normām.

  Skaidrojot iemeslus, kādēļ vairākus miljonus eiro vērtais iepirkums būtu organizējams atbilstoši cita likuma normām nekā līdz šim, par enerģētiku atbildīgais Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Jānis Patmalnieks šonedēļ norādīja uz termiņiem.

  “Konkursa procedūra parasti sākas martā un noslēdzas līdz jūnijam. Tas, ko mēs konstatējām pagājušajā gadā – tā noslēdzās nevis jūlija sākumā, bet gada beigās – ar pusgada nokavēšanos. Viens no iemesliem bija Publisko iepirkumu likuma sarežģītās procedūras, kas bija jāievēro,” sacīja Patmalnieks.

  Lai grozījumus pieņemtu pilnībā, Saeimai tie ir jāapstiprina trijos lasījumos.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Ekonomika
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti