Ukraiņu droni uzbrukuši divām naftas produktu bāzēm Krievijā

Aculiecinieki ziņo par ugunsgrēku Smoļenskas naftas pārstrādes rūpnīcā, kas atrodas aptuveni 100 kilometru attālumā no Baltkrievijas robežas. Reģiona gubernators apstiprinājis, ka pēc bezpilota lidaparātu uzbrukumiem ir izcēlies ugunsgrēks degvielas un enerģētikas objektos.

Saskaņā ar līdz šim pieejamo informāciju, uzbrukts naftas pārstrādes rūpnīcai Jarcevas pilsētā un Razdorovas ciemā, vēstīja televīzijas kanāls "Current Time". Par to liecina arī saziņas vietnē "Telegram" publicētie aculiecinieku video.

Reģiona gubernators Vasilijs Anohins apstiprināja informāciju par triecieniem.

"Saskaņā ar precizēto informāciju, Ukrainas bezpilota lidaparātu uzbrukuma rezultātā upuru un bojāgājušo notikuma vietā nav," sacīja Anohins. "Pašlaik glābšanas un tiesībsargājošie dienesti likvidē sekas un noskaidro visus notikušā apstākļus." 

Cik zināms, abas uzbrukumā cietušās naftas bāzes pieder uzņēmumam "Rosņeftj" un tajās glabājās aptuveni 26 tūkstoši kubikmetru naftas produktu.

Iepriekš saziņas vietnē "Telegram" Krievijas kanāls "SHOT", atsaucoties uz aculiecinieku stāstīto, vēstīja, ka viens vai vairāki droni arī trāpījuši pa naftas noliktavu Razdorovas ciemā netālu no Smoļenskas un tur redzamas liesmas un dūmi.

"Pirmais sprādziens atskanēja plkst. 03.15 naftas noliktavas teritorijā netālu no Razdorovas ciema (aptuveni 20 km no Smoļenskas). Aptuveni 15 minūtes vēlāk atskanēja vēl viens sprādziens, pēc kura rūpnieciskā objekta teritorijā bija redzamas liesmas un dūmi. Ap plkst. 4.00 tika dzirdēti vēl vairāki skaļi sprādzieni," teikts ziņojumā.

Aizvadītās nedēļas beigās Smoļenskas apgabala gubernators ziņoja arī par ugunsgrēku degvielas un enerģētikas objektā pēc drona uzbrukuma. 

Avārija notika degvielas un energoenerģijas pārstrādes objektā Kardimovskas pilsētas apkaimē. Saskaņā ar vietējo mediju sniegto informāciju, šis objekts pieder uzņēmumam "Lukoil-Centrneftprodukt".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti