Čehijā atceļ stingrākos Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus

Čehijā no pirmdienas, 25. maija, vairs nav spēkā galvenie Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktie ierobežojumi. Tomēr iedzīvotājiem vēl joprojām būs jāvalkā sejas maskas slēgtās publiskās telpās un jāievēro citi profilakses pasākumi.

Čehijas mediji vēsta, ka no šodienas apmeklētājus varēs pieņemt visi sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi un būs atļauti pasākumi, kuros piedalās ne vairāk par 300 cilvēkiem. Darbu varēs atsākt viesnīcas, kā arī pilis un citi tūrisma uzņēmumi.

Cilvēkiem tiek dota iespēja apmeklēt savus tuviniekus lielākajā daļā slimnīcu un aprūpes namu, tomēr viesiem būs jāievēro stingras higiēnas prasības.

Izglītības iestādēs no šodienas var atgriezties jaunāko klašu skolēni, tomēr konkrēti lēmumi jāpieņem bērnu vecākiem un skolu vadībai.

Daļa Covid-19 pandēmijas dēļ noteikto ierobežojumu atcelti arī citās Eiropas valstīs, tai skaitā Lietuvā un Igaunijā. Tomēr daudzviet spēku saglabā infekcijas profilakses pasākumi, tāpēc ceļotājiem pirms ierašanās jāiepazīstas ar konkrētās valsts likumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti