Sporta studija

Pasaules čempionāts rallijkrosā. Rīgas posms. Sagatavošanās

Sporta studija

Saruna ar Kristu Puisīti

Studijas viesis - Emīls Liepiņš

Riteņbraucējs Liepiņš mēneša laikā cer atrast jaunu komandu

Tikai uz vienu dienu ieradies Latvijā – pēc tikko aizvadītās Lielbritānijas daudzdienu tūres "Ovo Energy Tour of Britain", kurā ierindojās 26. vietā, un uzreiz devās uz “Sporta studiju” – tāds ir “One Pro Cycling” komandu pārstāvošais Emīls Liepiņš. Jau otrdien viņš kopā ar Latvijas izlasi devās uz Turciju.

Sezona, kuru Liepiņš aizvada komandas “One Pro Cycling” sastāvā, tuvojas noslēgumam, un pats sportists to vērtē ļoti pozitīvi: “Sezona ir diezgan laba, pats esmu vairāk nekā apmierināts.” Taču viņš neslēpa, ka bija vēlējies Lielbritānijas tūrē izcīnīt uzvaru, bet konkurence šoreiz bijusi pārāk spēcīga.

Zīmīgi, ka pirms Lielbritānijas tūres tika paziņots, ka “One Pro” vairs nebūs UCI komanda un turpmāk uzsvars tiks likts uz dāmu riteņbraukšanu. Šāda ziņa nozīmēja to, ka Liepiņam nākamsezon jāmeklē jauna komanda. Taču šī ziņa viņu nesagrāva – tieši otrādi, radās spīts pierādīt savu varēšanu.

Šobrīd Liepiņa aģents cītīgi strādā pie tā, lai Emīlam nākamsezon būtu vērtīgs līgums. Viņi izvērtēs piedāvājumus un izvēlēsies piemērotāko. Liepiņš pauda cerību, ka mēneša laikā viņa nākamās sezonas gaitas jau būs skaidras.

Liepiņš neslēpa, ka pērn tikt pie līguma palīdzējis Toms Skujiņš, mikroblogošanas vietnē “Twitter” ietvītojot slavinošus vārdus. Tas esot nostrādājis, un zīmīgi, ka Skujiņš to pašu atkārtojis arī šogad. “Toms ļoti palīdzēja – esmu parādnieks uz visu dzīvi,” atklāja Liepiņš.

Saistītie raksti
Riteņbraukšana
Sports
Jaunākie
Interesanti