Svarīgi
Sadaļas
Sports / Riteņbraukšana
VIDEO: Olimpiskais čempions van Avermēts uzvar virtuālajā Flandrijas velobraucienā
Riodežaneiro olimpisko spēļu čempions beļģis Gregs van Avermēts svētdien uzvarēja adaptētā Flandrijas velobraucienā, kas koronavīrusa pandēmijas dēļ risinājās virtuālajā vidē, 13 riteņbraucējiem sacenšoties saīsinātā 32 kilometru distancē. Visi dalībnieki divriteņu pedāļus grieza uz trenažiera mājas apstākļos, bet viņu sniegumu vizualizēja "Bkool" riteņbraukšanas tiešsaistes platformā. 
Latvijā izdzisušajā treka riteņbraukšanā sarīko čempionātu Lietuvā, cer uz jaunu bāzi
Panevēžā februārī aizvadītais Baltijas čempionāts treka riteņbraukšanā vienlaicīgi bija arī Latvijas meistarsacīkstes, kas risinājās pirmoreiz kopš 1995.gada. Pēdējais treks Latvijā tika slēgts 1999.gadā, bet riteņbraukšanas disciplīnas saistībai ar Latviju pavisam izdzist neļauj 48 gadus vecais Ainārs Ķiksis, kurš ir startējis trijās olimpiskajās spēlēs un guvis panākumus augstākā līmeņa sacensībās. Iespējams, Rīgā varētu uzbūvēt jaunu treku, tiesa, finanšu avoti projekta īstenošanai vēl nav skaidri.
Riteņbraucējs Liepiņš: Esmu gluži kā no fārmkluba nonācis NHL komandā
Latvijas riteņbraucējs Emīls Liepiņš aizvadītajā nedēļā veiksmīgi debitēja Pasaules tūrē startējošajā "Trek-Segafredo" komandā, individuāli divās sacīkstēs iekļūstot desmitniekā, kā palīdzēja izcīnīt divas uzvaras komandas līderim. Velkot paralēles ar hokeju, Liepiņš paskaidroja, ka no pērn pārstāvētas komandas fārmkluba līmenī ir nonācis Nacionālajā hokeja līgā (NHL).
Riteņbraucējs Neilands plāno sev startu «Tour de France» vai «Vuelta a Espana»
Par 2019. gada uzlecošo zvaigzni Latvijas sportā atzītais riteņbraucējs Krists Neilands ir pārsteigts par viņam izrādīto atzinību, tomēr pēc lieliskas sezonas viņš ir noskaņojies vēl labākam turpinājumam. Intervijā Latvijas Televīzijā 25 gadus vecais sportists pastāstīja, ka jaunajā sezonā ir apņēmies startēt vienā no pasaulē prestižākajām daudzdienu tūrēm Francijā vai Spānijā. 
Izvēlies Latvijas gada labāko riteņbraucēju, nobalso šeit
Aizvadītais 2019.gads Latvijas riteņbraukšanā bijis notikumiem un sportiskiem panākumiem bagāts, neatstājot vienaldzīgus arī līdzjutējus, kam ir iespēja paust savu viedokli par sezonas izcilniekiem. Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF) sadarbībā ar lsm.lv aicina nobalsot par gada labākajiem riteņbraucējiem.
Bijušais BMX izlases treneris Lakučs: Jaunu BMX trasi vajadzēja agrāk
Pagājušajā nedēļā Latvijas BMX riteņbraukšanas treneris Ivo Lakučs atkāpās no amata. LTV raidījumā „Sporta studija” Lakučs uzsvēra, ka ir paveikts daudz, sākot ar divām olimpiskajām godalgām un jaunas trases atklāšanu Valmiera, tomēr ne viss tika paveikts pietiekami savlaicīgi.
Riteņbraucējs Neilands: Nākamajā sezonā sacīkstes būs daudz augstākā līmenī
Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) rangā visaugstāk sezonu noslēgušais Latvijas sportists ir 116.vietas īpašnieks Krists Neilands, kurš sarunā Latvijas Radio pastāstīja,  ka ar lielu interesi gaida nākamo gadu, jo viņa pārstāvētā komanda "Israel Cycling academy" ieguvusi tiesības startēt pasaulē prestižākajās sacensībās.
Jaunākie
Interesanti