Olimpiskās solidaritātes finanšu programmas pagarina līdz Tokijas spēļu sākumam

Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanas dēļ līdz 2021.gadam pagarinātas Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) četras solidaritātes programmas, kas atbalsta vairāk nekā 1600 sportistu visā pasaulē, informēja SOK. Solidaritātes atbalsts programmās paredzēts līdz Tokijas spēļu sākumam.

Olimpiskās solidaritātes programmas nodrošina stipendijas sportistiem, atbalstu nacionālajām komandām un sportistiem-bēgļiem, kā arī piešķīrumus gatavošanās procesam Tokijas spēlēm. Par solidaritātes programmu pagarināšanu SOK paziņoja pēc tikšanās ar SOK Sportistu komisiju. 

"Visas olimpiskās solidaritātes programmas, kas saistītas ar 2020.gada olimpiskajām spēlēm, tiks pagarinātas līdz 2021.gadam," teica SOK Sportistu komisijas priekšsēdētāja Kirstija Koventrija. "Šajās programmās ir iekļauti vairāk nekā 1600 sportistu no 185 nacionālajām olimpiskajām komitejām."

SOK nodrošinātās olimpiskās stipendijas "Tokija 2020" Latvijā 2017.gada oktobrī piešķīra 18 sportistiem.

SOK vēlreiz apstiprināja, ka ceļazīmes startam Tokijā saglabā sportisti, kuri tās nodrošināja vēl pirms olimpisko spēļu pārcelšanas uz 2021.gadu. Kvalifikācijas sistēmu atlikušo vakanču sadalīšanai SOK paziņos pēc tās sagatavošanas.

Koronavīrusa pandēmijas dēļ pārcelto Tokijas olimpisko spēļu sākums 2021.gadā paredzēts 23.jūlijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti