Sadaļas Sadaļas

Vieglatlētika

  • Priekšsacīkstes
  • Medaļu izcīņa
  • Latvijas dalība
  • Video tiešraide
Jūlijs - Augusts, 2021Jūl - Aug 24 Se 25 Sv 26 Pr 27 Ot 28 Tr 29 Ct 30 Pt 31 Se 1 Sv 2 Pr 3 Ot 4 Tr 5 Ct 6 Pt 7 Se 8 Sv
Vieglatlētika Vieglatlētika
Priekšsacīkstes 03:00 - 06:30

Priekšsacīkstes vīriešiem
3000 metru kavēkļu skrējiens
Augstlēkšana
Diska mešana
400 metru barjerskrējiens
Priekšsacīkstes sievietēm
800 metru skrējiens plkst. 4.25-5.05 (startē Līga Velvere)
100 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:00

Priekšsacīkstes sievietēm
5000 metru skrējiens
Trīssoļlēkšana
Lodes grūšana
Jauktā 4x400 metru stafete
Fināls vīriešiem
10 000 metru skrējiens

Priekšsacīkstes 03:00 - 06:00

Priekšsacīkstes sievietēm
400 metru barjerskrējējs
Diska mešana
100 metru barjerskrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kārtslēkšana
800 metru skrējiens
100 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Fināli vīriešiem
Diska mešana
Jauktā 4x400 metru stafete
Pusfināls un fināls sievietēm
100 metru skrējiens
Pusfināls sievietēm
800 metru skrējiens
Kvalifikācija vīriešiem
Tāllēkšana
100 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 03:10 - 06:00

Fināls sievietēm
Lodes grūšana
Kvalifikācija sievietēm
Vesera mešana (startē Laura Igaune)
3000 metru kavēkļu skrējiens
Tāllēkšana
Kvalifikācija vīriešiem
400 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Pusfināli un fināls vīriešiem
100 metru skrējiens
Fināls vīriešiem
Augstlēkšana
Fināls sievietēm 
Trīssoļlēkšana
Pusfināli vīriešiem
800 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Pusfināls sievietēm
100 metru barjerskrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 05:55

Fināls vīriešiem
Tāllēkšana
Kvalifikācija vīriešiem
Vesera mešana
Tāllēkšana
Kvalifikācija sievietēm
200 metru skrējiens
1500 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 16:00

Finālsacensības vīriešiem
3000 metru kavēkļu skrējiens
Finālsacensības sievietēm
Diska mešana
5000 metru skrējiens
Kvalifikācija sievietēm
Kārtslēkšana
Pusfināli sievietēm
200 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Pusfināls vīriešiem 
400 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 06:35

Fināls vīriešiem
400 metru barjerskrējiens
Fināls sievietēm
Tāllēkšana
Priekšsacīkstes sievietēm
Šķēpa mešana (startē Līna Mūze, Anete Kociņa, Madara Palameika)
400 metru skrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
Trīssoļlēkšana
1500 metru skrējiens
200 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Finālsacensības vīriešiem
Kārtslēkšana
Finālsacensības sievietēm
Vesera mešana
200 metru skrējiens
800 metru skrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
110 metru barjerskrējiens
Lodes grūšana
5000 metru skrējiens
Pusfināls vīriešiem
200 metru skrējiens

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 06:25

Finālsacensības sievietēm
400 metru barjerskrējiens
Kvalifikācija vīriešiem
Šķēpa mešana (startē Gatis Čakšs)
Pusfināls vīriešiem
110 metru barjerskrējiens
Pirmā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Priekšsacīkstes un fināli 12:30 - 16:00

Finālsacensības vīriešiem
Vesera mešana
800 metru skrējiens
200 metru skrējiens
Finālsacensības sievietēm
3000 metru kavēkļu skrējiens
Pusfināli sievietēm
1500 metru skrējiens
400 metru skrējiens
Pirmā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 09:05

Finālsacensības vīriešiem
Trīssoļlēkšana
Lodes grūšana
110 metru barjerskrējiens
Kvalifikācija sievietēm
Augstlēkšana
4x100 metru stafete
Kvalifikācija vīriešiem
4x100 metru stafete
Pēdējā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Fināls 10:30 - 12:05

Soļošana vīriešiem 20 km

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:45

Finālsacensības sievietēm
Kārtslēkšana
Finālsacensības vīriešiem
400 metru skrējiens
Sacensību noslēgums desmitcīņā un septiņcīņā 
Kvalifikācija sievietēm
4x400 metru stafete
Pusfināls vīriešiem
1500 metru skrējiens

Fināls 23:30 - 04:00

Soļošana vīriešiem 50 km
Startē Arnis Rumbenieks un Ruslans Smolonskis (plkst. 23.30)

Fināls 10:30 - 12:15

Soļošana sievietēm 20 km

Priekšsacīkstes un fināli 13:50 - 16:55

Finālsacensības sievietēm
Šķēpa mešanā startē Madara Palameika (plkst. 14.50)
400 metru skrējiens
1500 metru skrējiens
4x100 metru stafete
Finālsacensības vīriešiem
5000 metru skrējiens
4x100 metru stafete
Priekšsacīkstes vīriešiem
4x400 metru stafete

Fināls 04:00 - 04:15

Maratons sievietēm

Fināli 13:00 - 16:20

Finālsacensības vīriešiem
Šķēpa mešana
1500 metru skrējiens
4x400 metru stafete
Finālsacensības sievietēm
Augstlēkšana
10 000 metru skrējiens
4x400 metru stafete

Fināls 01:00 - 03:45

Maratons vīriešiem

Tokijas dienasgrāmatas: Pļaviņa/Toča triumfs; politiskā drāma un sporta drāma lietū
Tokijas olimpiskajās spēlēs turpina priecēt Latvijas pludmales volejbolisti. Ceturdaļfinālā redzēsim ne vien Tīnu Graudiņu un Anastasiju Kravčenoku, bet arī Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču. Vienlaikus spēlēs sasniegts gan jauns pasaules rekords un medaļu rekordi, gan notikušas ilgi nebijušas pārmaiņas olimpisko čempionu hierarhijā. Rekordi gan nebija prātā baltkrievu sportistei Cimanouskai, kura savas valsts olimpiskās komitejas kritizēšanas dēļ bija spiesta lūgt politisko patvērumu Polijā. 
Šķēpmetēja Līna Mūze: Tokijā noteikti gribētu mest stabili 62–66 metrus
Vieglatlēte Līna Mūze olimpiskajās spēlēs piedalīsies otro reizi karjerā, tomēr šķēpmetēja sarunā ar Latvijas Radio pirms došanās uz Tokiju atzina, ka skaita sev jau trešās spēles, lai arī 2016. gadā Riodežaneiro savainojuma dēļ nestartēja. Viņa nerada sev spriedzi ar kādām noteiktām olimpiskām gaidām, bet cer uz stabili augstvērtīgiem rezultātiem.
Ja es aizbrauktu uz Tokiju, nenostartētu tādā līmenī, kā vēlētos. Intervija ar sprinteri Bukšu
Esot tik tuvu savam olimpiskajam sapnim, Latvijas vadošajai sprinterei Sindijai Bukšai traumas dēļ starts Tokijas olimpiskajās spēlēs iet secen. Bukša atzina, ka no traumas varēja izvairīties, tāpēc sarūgtinājums ir tik liels. Tomēr vieglatlēte ir pārliecināta, ka šī piespiedu atpūta viņai ir nepieciešama, jo, ja būtu tikusi uz olimpiskajām spēlēm, iespējams, nebūtu parādījusi sevi no vislabākās puses. Par to, kā tikt pāri zaudējumiem un nospraust nākamos mērķus, intervijā Latvijas Radio pastāstīja sportiste.
Medaļas
Kopā
ASV
ASV usa
39 41 33 113
Ķīna
Ķīna chn
38 32 18 88
Japāna
Japāna jpn
27 14 17 58
Lielbritānija
Lielbritānija gbr
22 21 22 65
KOK *
KOK * kok
20 28 23 71
Austrālija
Austrālija aus
17 7 22 46
Nīderlande
Nīderlande ned
10 12 14 36
Francija
Francija fra
10 12 11 33
Vācija
Vācija ger
10 11 16 37
Itālija
Itālija ita
10 10 20 40
Kanāda
Kanāda can
7 6 11 24
Brazīlija
Brazīlija bra
7 6 8 21
Jaunzēlande
Jaunzēlande nzl
7 6 7 20
Kuba
Kuba cub
7 3 5 15
Ungārija
Ungārija hun
6 7 7 20
Koreja
Koreja kor
6 4 10 20
Polija
Polija pol
4 5 5 14
Čehija
Čehija cze
4 4 3 11
Kenija
Kenija ken
4 4 2 10
Norvēģija
Norvēģija nor
4 2 2 8
Jamaika
Jamaika jam
4 1 4 9
SPĀNIJA
SPĀNIJA esp
3 8 6 17
Zviedrija
Zviedrija swe
3 6 0 9
Šveice
Šveice sui
3 4 6 13
Dānija
Dānija den
3 4 4 11
Horvātija
Horvātija cro
3 3 2 8
Irāna
Irāna irn
3 2 2 7
Serbija
Serbija srb
3 1 5 9
Beļģija
Beļģija bel
3 1 3 7
Bulgārija
Bulgārija bgr
3 1 2 6
Slovēnija
Slovēnija svn
3 1 1 5
Uzbekistāna
Uzbekistāna uzb
3 0 2 5
Gruzija
Gruzija geo
2 5 1 8
Taivāna
Taivāna twn
2 4 6 12
Turcija
Turcija tur
2 2 9 13
Uganda
Uganda uga
2 1 1 4
Grieķija
Grieķija grc
2 1 1 4
Ekvadora
Ekvadora ecu
2 1 0 3
Īrija
Īrija irl
2 0 2 4
Izraēla
Izraēla isr
2 0 2 4
Katara
Katara qat
2 0 1 3
Kosova
Kosova xk
2 0 0 2
Bahamas
Bahamas bhs
2 0 0 2
Ukraina
Ukraina ukr
1 6 12 19
Baltkrievija
Baltkrievija blr
1 3 3 7
Rumānija
Rumānija rou
1 3 0 4
Venecuēla
Venecuēla ven
1 3 0 4
Indija
Indija ind
1 2 4 7
Honkonga
Honkonga hkg
1 2 3 6
Filipīnas
Filipīnas phl
1 2 1 4
Slovākija
Slovākija svk
1 2 1 4
Dienvidāfrika
Dienvidāfrika zaf
1 2 0 3
Austrija
Austrija aut
1 1 5 7
Ēģipte
Ēģipte egy
1 1 4 6
Indonēzija
Indonēzija idn
1 1 3 5
Portugāle
Portugāle por
1 1 2 4
Etiopija
Etiopija eth
1 1 2 4
Tunisija
Tunisija tun
1 1 0 2
Fidži
Fidži fji
1 0 1 2
Latvija
Latvija lat
1 0 1 2
Igaunija
Igaunija est
1 0 1 2
Taizeme
Taizeme tha
1 0 1 2
Bermuda
Bermuda bmu
1 0 0 1
Maroka
Maroka mar
1 0 0 1
Puertoriko
Puertoriko pri
1 0 0 1
Kolumbija
Kolumbija col
0 4 1 5
Azerbaidžāna
Azerbaidžāna aze
0 3 4 7
Dominikāna
Dominikāna dom
0 3 2 5
Armēnija
Armēnija arm
0 2 2 4
Kirgizstāna
Kirgizstāna kgz
0 2 1 3
Mongolija
Mongolija mng
0 1 3 4
Sanmarīno
Sanmarīno smr
0 1 2 3
Argentīna
Argentīna arg
0 1 2 3
Nigērija
Nigērija nga
0 1 1 2
Malaizija
Malaizija mys
0 1 1 2
Jordānija
Jordānija jor
0 1 1 2
Namībija
Namībija nam
0 1 0 1
Saūda Arābija
Saūda Arābija ksa
0 1 0 1
Bahreina
Bahreina bhr
0 1 0 1
Lietuva
Lietuva ltu
0 1 0 1
Turkmenistāna
Turkmenistāna tkm
0 1 0 1
Maķedonija
Maķedonija mkd
0 1 0 1
Kazahstāna
Kazahstāna kaz
0 0 8 8
Meksika
Meksika mex
0 0 4 4
Somija
Somija fin
0 0 2 2
Gana
Gana gha
0 0 1 1
Sīrija
Sīrija syr
0 0 1 1
Burkinafaso
Burkinafaso bfa
0 0 1 1
Kuveita
Kuveita kwt
0 0 1 1
Grenāda
Grenāda grd
0 0 1 1
Kotdivuāra
Kotdivuāra civ
0 0 1 1
Botsvana
Botsvana bwa
0 0 1 1
Moldova
Moldova mda
0 0 1 1

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt